X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

مدیتیشن ماه کامل

 • نویسنده : sally
 • تاریخ نوشته : 2021/08/06
 • تعداد نظر : 4 نظر
مدیتیشن ماه کامل

تمام توضیحات درباره مدیتیشن ماه کامل از زبان آسترو فارسی سالی

در این بخش می خواهیم به آسترولوژی و مدیتیشن ماه کامل به طور مفصل بپردازیم.

زندگی یک چرخه است؛ همه چیز می آید و دوباره می رود

علاوه بر خورشید به عنوان یک بدن آسمانی ، ماه برای زندگی و زندگی ما روی کره زمین ضروری است. بدون خورشید اصلاً زندگی نخواهد بود ، اما به تأثیر ماه بر زندگی نگاه کنید. مد و جریان ، جزر و مد. جایی که خورشید بدن ماست ، ماه بدن عاطفی ماست. احساسات می آیند و می روند ، شرایط می آیند و می روند. ماه به ما یادآوری می کند که دوره دشوار گاهی ممکن است مدتی طول بکشد ، اما در نهایت می گذرد. جایی که خورشید روزانه خود را اعلام می کند ، ماه زمان می برد و برای تکمیل چرخه خود 28 روز طول می کشد.

لحظه ای از پوچی

با این حال ، با ماه گرفتگی اتفاق جادویی رخ می دهد ، زیرا در مدت زمان بسیار کوتاهی از بین می رود و دوباره ظاهر می شود. در مراقبه لحظه شگفت انگیزی است که باید به مثبت اندیشی و احساسات خود بپردازیم و چیزهایی را که دیگر به درد ما نمی خورند رها کنیم. بنابراین هر وقت ماه کامل هنگام مراقبه با ماه گرفتگی همراه می شود ، بیش از حد آگاه باشید!

بدن ما جسم آسمانی است

مدیتیشن ماه کامل ؛قسمت اول زمین ، زمین و سپس رسیدن به جهان است. بنابراین بیداری نیز فرایندی است که در بدن اتفاق می افتد ، ما به بدن خود نیاز داریم تا به سمت بالاتر حرکت کند. برای اینکه ممکن است در قلب و روح خود لمس کنید و از آنچه دیگر خدمت نمی کنید رها شوید!

آیا راجع به مدیتیشن ماه کامل و تاثیر ماه روی سلامتی انسان چیزی میدانید؟

ماه تنها قمر طبیعی سیارهء زمین و پنجمین قمر طبیعی بزرگ در منظومه خورشیدی در میان 173 ماه موجود در این منظومه است. قطر کره ماه یک‌چهارم کره زمین است و هیچ سیاره دیگری در منظومه خورشیدی، نسبت به اندازهء خود ماهی به این بزرگی ندارد. این قمر با خصوصیاتی که دارد بر روی زمین و به طبع انسان ها تاثیرات زیادی دارد.

انسان‌ها از قدیم از کره ماه و چرخش منظم آن برای گاهشماری، به‌ویژه در کشاورزی، بهره می‌گرفتند، مسافران و دریانوردان نیز از نور و حضور ماه برای جهت‌یابی و ناوبری استفاده می‌کردند؛ ماه هم‌چنین در اسطوره‌های اقوام حضور زیادی دارد و در برخی فرهنگ‌ها حتی آن را به عنوان یک ایزد پرستش می‌کرده‌اند. گرانش(جاذبه) ماه باعث به‌وجود آمدن جزر و مد آب‌های کره زمین می‌شود و گرانش کره ماه هم‌چنین باعث با ثبات ماندن محور گردش زمین به ‌دور خود می‌شود که در صورت عدم وجود ماه، انحراف محوری زمین مرتبا تغییر می‌کرد و این امر باعث آشفته شدن آب و هوا و فصل‌ها در زمین می‌شد.

مطلب پبشنهادی: چاکرا(چاکرالوژی)

مشخصات کلی ماه ماه در بین سایر اجرام فلکی موقعیت خاصی دارد. قطر آن فقط کمی کوچکتر از قطر عطارد است و به همین جهت غالبا آنرا به عنوان یک سیاره گروه خاکی و مجموعه ماه-زمین را به عنوان یک سیاره دو تایی در نظر می گیرند. گرچه اقمار در مقایسه با سیاره خود بسیار کوچک اند در صورتیکه ابعاد ماه، نسبت به زمین نیز قابل توجه است.

هر چند با تقریب کلی می توان ماه را به صورت یه کره در نظر گرفت ولی اندازه گیری های دقیق نشان داده است که بزرگترین آنها، در امتداد ماه-زمین قرار دارد.

مدیتیشن ماه کامل و تاثیر ماه روی سلامتی

در فرهنگ لغات، ماه را جرم آسمانی نسبتا بزرگی تعریف کرده اند که شبها به صورت لکه ی روشن بزرگی از زمین دیده می شود و هر 29 تا 30 شبانه روز یک بار به دور زمین میگردد. اما برای ما که سر به آسمان میبریم و ماه را تماشا میکنیم دیگر اهمیتی ندارد این جرم چیست و چقدر از زمین فاصله دارد. ما زیبایی اش را میبینیم و درخشندگی اش را. در ادبیات ما ماه نماد زیبایی است و هرآنچه قشنگ و دلنشین است ماه خوانده میشود. البته این از قدرت و توان شاعران و نویسندگان ایرانی بر میاید که ذائقه ی ادبی ما را با این تشبیه وفق داده اند. اما براستی در دل آسمان تاریک، ماه همان زیبایی است که سخاوتمندانه به روی افرادی که همواره سر به آسمان دارند لبخند میزند.

مطالب کاربردی :

هوروسکوپ ازدواج

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

چارت تولد

هوروسکوپ

چاکرالوژی

آسترولوژی چیست

نظرات کاربران

4نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. دانا
  سپتامبر 10, 2022

  فایل ندارین؟

  • کیوان
   اکتبر 18, 2022

   سلام
   خیر فعلا فایلی قرار ندادیم. ولی احتمالش هست در آینده فایل مدیتیشن ماه کامل رو روی سایت داشته باشیم

 2. مسعود
  اکتبر 18, 2022

  لطفا متن مدیتیشن ماه کامل رو قرار بدین

  • کیوان
   اکتبر 18, 2022

   سلام مسعود جان
   به زودی قرار میگیرد