X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

چارت تولد – تحلیل و تفسیر چارت تولد

بسیاری از انسان ها بر این باور هستند، وقتی متولد می شوند تغییراتی در آسمان رخ می دهد و این تغییرات می تواند تعیین کننده سرنوشت آنها باشد و بر اساس آنها می توان پیش گویی هایی را در مورد انسان ها انجام داد. به همین دلیل، ترسیم چارت تولد یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. اما باید بدانید هر فردی نمی تواند این چارت را طراحی کند. زیرا طراحی این چارت نیازمند دانش ستاره شناسی و برخی علوم ماورایی و چاکرا است. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد چارت تولد در اختیار شما قرار دهیم.

نقش طالع در چارت تولد

یکی از مهمترین مفاهیمی که در مورد این چارت باید با آن آشنایی داشته باشید مفهوم طالع است. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم در هنگام تولد انسان ها، سیارات به گونه ای خاص در کنار یکدیگر قرار می گیرند، سپس این سیارات حرکت می کنند و همین امر سبب می شود هر فرد روز متفاوتی را از روز دیگر تجربه کند. طالع به حرکت سیارات و اثرگذاری انرژی آنها بر زندگی افراد اطلاق می شود.

مشاهده بیشتر

کسانی که با حرکت سیارات آشنایی دارند، به این موضوع واقف هستند در برخی از روزها سطح انرژی سیارات پایین می آید، در نتیجه افراد روزهای بدی را تجربه می کنند. اما در برخی از روزها سطح انرژی بالا می رود و این امر سبب می شود افراد روزهای خوبی داشته باشند. بسیاری از کارشناسان این حوزه بر این عقیده هستند انسان ها باید کارهای مهم زندگی خود را در روزهایی انجام دهند که سطح دریافت انرژی بالاست.

چارت تولد چیست

دریافت انرژی از ستاره ها و سیارات و مدیتیشن یکی از موضوعاتی است که انسان ها از زمانی که پا به این کره خاکی گذاشتند به آن توجه داشتند. به طور مثال، در برخی از ورزش های آرامش ذهن مانند یوگا ترسیم چارت تولد اهمیت بسیار زیادی دارد و به افراد کمک می کند تا انرژی میان خود و سیارات را به خوبی تبادل نمایند. چارت نجومی می تواند ارتباط میان زندگی جسمی و معنوی را برقرار نماید و آرامش را به افراد هدیه دهد. در واقع، افراد با استفاده از این چارت می توانند به اموری که ممکن است در آینده رخ دهد واقف شوند و تمامی تلاش خود را بکنند تا این امور را به بهترین شکل هدایت نمایند.

chart

از چارت نجومی در چه جاهایی استفاده می شود؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در مورد چارت تولد پرسیده می شود در این زمینه است که این چارت در چه جاهایی کاربرد دارد. بهتر است بدانید این چارت می تواند بر کل زندگی فرد اثر بگذارد و از آن برای مشخص نمودن امور ازدواج، تحصیل و امور مالی و کاری و مثبت اندیشی استفاده می شود.

آیا چارت تولد هر فرد با فرد دیگر متفاوت است؟

چارت نجومی هر فرد متعلق به خود اوست و هرگز نمی توان دو نفر را پیدا کرد که چارت نجومی یکسانی دارند. چارت تولد بر اساس زمان دقیق تولد، روز، ماه و سال هر فرد کشیده می شود. در گذشته های دور، از این  چارت استفاده های زیادی می شد و در زمانی که این چارت در بهترین حالت قرار می گیرد وقت مناسبی برا داد و ستدهای تجاری یا انجام کارهای مهم مانند تاجگذاری بود. به همین دلیل، اگر به متون گذشته نگاهی بیاندازید متوجه می شوید چرا پادشاهان همیشه با طالع بینان در ارتباط بودند. زیرا آنها می خواستند بهترین انرژی را دریافت کنند.

چارت نجومی چگونه طراحی می شود؟

امروزه، چارت تولد با استفاده از اسطرلاب طراحی می شود. اسطرلاب دستگاه کوچکی است که می تواند جایگاه ستاره ها و سیارات را تعیین نماید. نگاهی به داده های تاریخی نشان می دهد که اسطرلاب از زمان یونان باستان وجود داشته است و برای شناسایی ستاره های مختلف در آسمان به کار می رفته است.  چاکرادرمانی

آموزش خواندن چارت تولد

بسیاری از افراد در این باره سوال می پرسند که چگونه می توان چارت تولد را مطالعه کرد و آن را تحلیل و تفسیر نمود. بهتر است بدانید تحلیل و خواندن نقشه چارت تولد یک کار بسیار تخصصی است و کسانی می توانند این کار را انجام دهند که با علوم ماورایی و انرژی درمانی آشنایی دارند. بنابراین، اگر می خواهید وارد این حوزه شوید، ابتدا باید مقدمات آن که یادگیری این علوم است را بیاموزید.

چارت سالانه

چارت تولد را می توان به صورت سالیانه نیز مورد بررسی و تحلیل قرار داد و اتفاقات مهم زندگی را مشخص نمود. این کار به طور ویژه در آغاز سال نو انجام می شود و این امر می تواند انرژی زیادی را به زندگی افراد تزریق کند. با تحلیل چارت سالانه مشخص می گردد که چه رویدادهای مهمی قرار است در زندگی فرد به وجود بیاید و در نتیجه فرد می تواند برای کنترل آنها برنامه ریزی داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: چارت ترانزیت

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد چارت در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید چارت تولد بر اساس حرکت سیارات مشخص می گردد و انرژی ساطع شده از آنها می تواند بر زندگی افراد اثر بگذارد. نکته قابل توجه این است که چارت نجومی هر شخص متعلق به خود اوست و اثر انگشت کیهانی او به شمار می رود. امروزه، چارت نجومی با استفاده از اسطرلاب طراحی می شود و کسانی می توانند این کار را انجام دهند که به علوم ماورایی و علوم ستاره شناسی آشنایی کامل دارند. از این چارت می توان برای امور مهم زندگی مانند تحصیل و ازدواج استفاده کرد.

 

راهنمای دریافت چارت تولد:

1- ابتدا اسمتون رو وارد کنین.

2- تاریخ تولدتون باید به میلادی باشه.

3- ساعت تولدتون رو با ساعت و دقیقه وارد کنین.

4- اگه ساعت تولدتون رو نمیدونین در باکس بالای ساعت تیک رو بزنین.

5- در انتها شهر رو به انگلیسی وارد کنین. موقع تایپ کردن صبر کنین تا سیستم اسم شهرتون رو نشون بده و شما انتخابش کنین.

6- و حالا دکمه محاسبه چارت رو بزنین و تفسیر چارت تولدتون رو بگیرین.

Tetrabyblos Tetrabyblos

محاسبه چارت تولد

لطفا اطلاعات تولد خود را به تاریخ میلادی وارد کنید


نام


تاریخ تولد:


ساعت تولد را نمیدانم
تاریخ تولد:


کشور:
شهر محل تولد ( حتما با حروف انگلیسی وارد کنید مثلا Tehran) :


طول و عرض جغرافیایی همراه با ساعت محلی با توجه به محل تولد شما توسط سیستم به شکل اتوماتیک محاسبه می‌شوند.منطقه زمانی:
عرض جغرافیایی:
طول جغرافیایی: