X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

شناخت عصر طلایی آکواریوس

  • نویسنده : admin-seo
  • تاریخ نوشته : 1401/01/08
  • تعداد نظر : 1 نظر
شناخت عصر طلایی آکواریوس

هر صورت فلکی یک ارتعاش خاص خودش را دارا است. ارتعاشی که یک واقعیت متفاوت است. بنابراین ورود به آکواریوس به معنی دریافت یک واقعیت کاملا جدید است. برای شناخت عصر طلایی آکواریوس به ادامه مطلب می پردازیم. با پایان عصر حوت در سال ۲۰۱۲ و آغاز عصر طلایی آکواریوس یا دلو، و همچنین ورود منظومه شمسی به نوار فوتونی، بشر و مردم وارد چرخه جدیدی از زندگی می شوند. اما نه تنها خورشید گردش ۲۶ هزار ساله خود به دور ستاره آلسیون را به پایان می برد، بلکه آلسیون، خورشید مرکز خوشه پروین، هم به پایان یک گردش ۲۲۵ میلیون ساله بدور مرکز کهکشان رسید.

عصر آکواریوس چیست؟

بشر در پایان مشترک چند چرخه قرار دارد. در یک آغاز پراهمیت واقع شده است که به آن روابط نوین در عصر جدید آکواریوس گفته می شود. و این عصر بر اساس روابط حقیقی در خانواده های روحی خواهد بود. بشر در عصر جدید و با ادراکات جدید علمی در حوزه هایی مثل مکانیک کوانتوم، متوجه واقعیت داشتن مفاهیم معنوی مثل روح و روحانیت شده است. و متوجه شده است که حواس انسانها به طور کلی به پهنای باند مشخصی در گستره الکترومغناطیسی دسترسی دارد. و همینطور که صداهایی را چون در گستره ارتعاشات ما نیستند نمی شنویم، بسیاری موجودات را چون در گستره الکترومغناطیسی مان نیستند اصلا نمی بینیم.

مطلب پیشنهادی: چاکرا چیست و چاکرا درمانیب

عصر آکواریوس
در آینده در زمان شناخت عصر طلایی آکواریوس تحولات حول 4 موضوع می باشد که به طور خلاصه عنوان می کنیم:
افرادی که روی زمین به خانواده روحی مشترکی متلق هستند بایستی با همدیگر ارتباط بر قرار کنند. این افراد ارتعاشات نزدیکتر با یک دیگر دارند و در طی تحولات پیش روی در جوار یک دیگر قرار خواهند گرفت و یک خانواده روحی تشکیل می دهند. هم خانواده های روحی، یا جفت های روحی، بایستی بتوانند روابط روحی را درک کنند و هدف در نهایت تجلی روابط روحانی در تمدن جدید است.
در میان انسانها و بخصوص اعضای خانواده های روحی که بیدار می شوند روابط جدیدی شکل خواهد گرفت. ارواح بیدار شده که یکدیگر را یافته اند، روابطی فراتر از چارچوب روابط ماتریکس دارند و در جهت نور حرکت می کنند. شکل گیری روابط خانواده های روحی تأثیر مستقیم و قدرتمندی در بالا بردن ارتعاش زمین و مقابله با محدوده های ماتریکس دارد. روابط جدید بازتابی از آگاهی عصر آکواریوس است. عصر نوآوری، عصر نور، عصر ورود به نوار فوتونی.
در تحولات سال های آینده زمین، بشر در موقعیتی قرار دارد که خودش را در جایگاه و موقعیت جدید با روابط جدید شکل می دهند . جزایر نوی و تمدن جدید شکل می گیرد. صعود عبارت است از فرایند افزایش ارتعاشات و کسب آگاهی های ابعاد بالاتر، که طی چند موج انجام خواهد شد و بسیاری به این حرکت در جهت نور خواهند پیوست و به صعود سیاره زمین نیز کمک خواهند کرد. عصر آکواریوس عصری برابری ، برادری ، عشق به معنای حقیقت می باشد.

ارتباط چاکرا با عصر آکواریوس

زمانی که شما بتوانید با کمک مدیتیشن چاکرا خودتان را باز نگه دارید و سعی کنید که دنیای جدیدی کهپیش روی شما می باشد را درک باعث می شود که در زندگیتان پیشرفت داشته باشید و تلاش کنید که کمک عصر طلایی آکواریوس به اوج حمایت ها و صعود خودتان نزدیک شوید.

چارت های آسترولوژی چیست؟

با کمک آسترولوژی شما می توانید شخصیت های افراد مختلف را شناسایی کنید. حالا از چه طریق؟ با کمک حرکت ستاگران، سیارات، خورشید، صورت های فلکی شما می توانید تعیین کنید چارت تولد فرد کی بوده است و شخصیت فرد چگونه می باشد. با کمک هوروسکوپ شما می توانید اطلاعات دقیقی از این اطلاعات کسب کنید و آن را تفسیر کنید اما توجه داشته باشید که این اطلاعات باید دقیق باشند تا شما بتوانید اطلاعات مناسب را دریافت کنید. با کمک این علم، بشر توانسته است که چارت مرتبط با تولد افراد را محاسبه کرد. این چارت در حقیقت می تواند تعیین کند چه تصمیم های مهمی فرد اتخاذ می کند. زمانی که این چارت تفسیر می شود نتایج مهم زندگی، تصمیم های مهم زندگی به همراه حقایق معنوی، روحانی و مادی افراد آشکار می شود. در این چارت شما می تواند نتایج مهمی مانند ازدواج، تحصیل، استعداد و کار و مالی خودتان را بررسی کنید.

ارتباط چاکرا با عصر آکواریوس

هم چنین با کمک مثبت اندیشی و تکنیک‌های آن شما می توانید تمامی این تفسیر را درست کتید و اطلاعات مفید آن را دریافت کنید. مثبت فکر کردن لازمه زندگی بشر می باشد. در بالا اعلام کرده ایم که با کمک این تفاسیر شما می توانید اطلاعات لازم در مورد چارت های مهم را کسب کنید. یکی دیگر از چارت های مهم زندگی هر فردی چارت ازدواج می باشد که با کمک این چارت شما می توانید اطلاعات دقیقی درمود نحوه ازدواج، زندگی مشترک فرد این که اصلا فرد برای داشتن چارت احساسی درست باید با چه افرادی در ارتباط باشد و یا از چه افرادی دوری کند می پردازد. اما اگر این اطلاعات دقیق نباشد هوروسکوپ ازدواج باعث می شود که اطلاعات صحیح را تفسیر نکرده و اطلاعات شما کاملا اشتباه از آب در بیاید.در این محتوا در مورد این عصر طلایی آکواریوس چه می باشد و بشر به چه نقطه در حال ارجاع می باشد می پردازیم.

مطالب کاربردی :

مدیتیشن چیست؟

چاکرا چیست و کجای بدن قرار دارد؟

هوروسکوپ ازدواج

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

مدیتیشن ماه کامل

چارت تولد

هوروسکوپ

چاکرالوژی

آسترولوژی چیست

نظرات کاربران

1نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. هانیه
    اردیبهشت 6, 1401

    عالی از این همه اگاهی