X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

نشان خورشید در ماههای تولد

 • نویسنده : sally
 • تاریخ نوشته : 1400/02/11
 • تعداد نظر : 11 نظر
نشان خورشید در ماههای تولد

آسترولوژی نشان خورشید در ماههای تولد

قوچ (فروردین)

اولین نشان از زودیاک با عنصر:آتش

سیاره حاکم بر قوچ: مارس (مریخ)است.

ماهیت انرژی نشان : مردانه

کاردینالفروردین

نشان خورشید در ماههای تولد، قوچ ها شجاع هستند و بی باک،دل وجرئت دار و اهل ریسک،حتی گاهی با داشتن ترس ها در زندگی ولی باز سر خم نمیکنند و به مسیر خودشون ادامه میدند و کافی فقط هدف و بزارند. رویایی والبته رویاهای بزرگ و خواسته های فراوان ، کلا کوتاه اومدن معنی نداره، قوچ ها با مشکلات روبرو میشند و همیشه در حال جنگیدن هستند گاهی کم میارند ولی فقط کافی یه هیجان و یا یک نشانه رو داشته باشند حرکت رو مجدد شروع میکنند،هرگز تسلیم نمی شوند و وقتشون و برای کسی تلف نمیکنند،رهبر بودن و مدیریت کردن کارشونه و گاهی به شدت عجولانه حرکت میکنند که نیاز به کنترل دارند درسته که قوچ ها عجول هستند ولی یه وقت هایی هم نیاز به انرژی حرکتی به جلو رو هم دارند البته زمانی که توی مسیر هدفشون قرار بگیرند تمااااام!مغرور بودن و رک گویی از منسوبات قوچ ها هست و همیشه هیجان واشتیاق و خودشون وارد زندگیشون میکنند،اعتماد به نفس بالا،والبته گاهی اعتماد به نفس بیش از اندازه باعث خودخواهی و خودبینی می‌شود که در بعضی مواقع خطرناک می‌شود،گاهی به علت عصبانیت سریع و از کوره ‌در رفتن و کلا خراب کردن راه پیش و پس دچار پشیمانی هم می‌شوند،وقتی تصمیم بکاری بگیرند کسی نمیتونه منصرفشون کنه، کلا برای تائید شدن منتظر نمیشوند ،قوچ ها به شدت لجباز و خودسر هستند،در مورد نظم و ترتیب هم نگم براتون کلا معنایی نداره!چون صبر ندارند گاهی کارها را نیمه رها میکنند و اهل رقابت کردند هستند و کم هم نمیارند،تک رو هستند و منتظر گروه نمی مانند کلا علاقه به کارهای تک هستند و عاشق یونیک بودن ، تک پوش،زیبا پوش و کلا درخشیدن و یونیک بودن جزو مسائل مهم هست و کلا هم به حرف مردم اهمیت نمیدهند،انتقاد پذیر نیستند و انتقاد میکنند،خلاصه اهل عمل و حمله و عجول .

مطلب پیشنهادی: چاکرا

نقاط ضعف و بیماری: سردرد ها، میگرن،ضعف دربینایی،بی خوابی،اصلاحی در ناحیه استخوان و ستون فقرات و زانوها،نیاز به تحرک و ورزش کردن،کبود شدن بدن بی دلیل و بیش از حد،سوختگی و بریده‌ی دیگه کارشونه.

نشان های سازگار:کماندار،دوقلو،آکواریوس،لئو

نشان های کمترین سازگار:خرچنگ،ماهی،خوشه و کپریکورن

نویسنده: سالی از آستروفارسی سالی

 

تارس(اردیبهشت)

دومین نشان از زودیاک با عنصر:خاک

نشان فیکس(ثابت)

سیاره حاکم بر تارس سیاره ونوس(زهره)

ماهیت انرژی:زنانهاردیبهشت

تارسی ها خود خود اراده هستند،مهربان و وفادار به عهد و پیمان،یک تارسی زمانی که تصمیم به گوشه گیری و تنهایی ویا تنبلی کنند به راحتی از این موقعیت خارج نمیشوند و نیاز به یک هیجان و انگیزه بزرگ دارند،حرف زور رو قبول نمیکنند،خوب ونوس تاثیری بالا بر تارس ها دارد میل به لاکچری بودن. و میل به مادیات را در آنها بالا میبرد و میل به داشتن ها و دارایی ها در آنها زیاد هست مثل ملک و خانه و خانواده و تحصیلات عالی و ثروت و شغل و اعتبار و …. میل به خوب خوردن و کیفیت بالای زندگی، خوب پوشیدن، خوب سفر کردن، خوب گشتن،‌ عاشق تماشای فیلم و تاتر،خریدن کردن و خوش گذرانی کردن. وگاهی زورگو و دیکتاتور.

منعطف نیستند،به راحتی با موقعیت و تغییرات یهویی کنار نمی آیند و قبول نمیکنند،گاهی تارسی ها بیش از عهد تحت  تاثیر عقاید کهنه و باور های غلط قرار میگیرند.

استاد کنترل احساسات ،صبور و مهربان و آرام، زیبا دوست و زیبا بین و خوش سلیقه،کلا اهل هنر و موسیقی،رهن طراح ونوسی،ولی از یک تارسی عصبانی باید دوری کرد چون عصبانی نمی شوند وقتی عصبانی بشوند کسی جلو دارشان نخواهد بود،صبور ولی گاهی یهو لجباز.یک تارس یک آشپز خوب با دست پخت عالی ،خوش خوراک هم هستند،بوها و رنگ‌ها و حس ها نقش مهمی در زندگیشان دارد.حس مالکیت قوی به همه چیز فقط کافی حس کنند مثلا فلان چیز مال من است و تمااام.

سازگار با خوشه، کپریکورن،خرچنگ و ماهی

کمترین سازگار آکواریوس 

نقاط ضعف در سلامتی:بیماری های محدوده گردن،گلو ولوزه،مشکلات دهانی و اضافه وزن،دردهای سینه و قفسه سینه. حساس روی پوست و مو

نویسنده: سالی از آستروفارسی سالی

مطلب پبشنهادی: مدیتیشن

دوقلو( خرداد)

سومین نشان از زودیاک با عنصر هوا

سیاره حاکم بر دوقلو مرکوری(سیاره عطارد)

ماهیت انرژی :مردانهخرداد

دوقلوها با حاکمیت سیاره منطق و عقل مرکوری بسیار متفکر وباهوش و زیرک هستند ، دوقلوها استاد برقراری ارتباط هستند در واقع خدای ارتباطات و بیان عالی ، فن بیان بینظیر و جذب کننده و حتی قانع کننده،ذهنی فعال و قدر به انجام چند کار در لحظه ،این فعالیت ذهن گاهی درد سر ساز آیت و قابل کنترل نیست معمولا دوقلو ها به واسطه همین موضوع دچاره دوگانگی و یا برقراری دو رابطه احساسی همزمان می‌شوند. بسیار اجتماعی و داری دوستان و دایره ارتباطی قدرتمند،دست به قلم شوند می‌توانند اثاری نوشتاری خلق کنند در واقع دوقلو ها از فن نوشتاری خوبی برخوردار هستند، همیشه آماده برای برقراری ارتباط جدید دوستانه، عشق مهمانی و تفریح خسته نمی شوند،اما تنوع طلب از همه نوعش زودی خسته میشن و کنار میزارند،رابطه های دوستانه خسته کننده و یا حتی کاری و احساسی،گاهی دوقلو ها دو شخصیتی هستند و معمولا تا حدودی توانایی کنترل بر خود را دارند. در امور آموزشی و یادگیری عالی هستند و میتونند معلم و یا مدرس خوبی هم باشند،عاشق تغییرات یهویی و جدید هستند و کلا هم از نظر فکری بیقرار. ولی قادر به استفاده مثبت از ذهن و تفکر خلاق برای خلق فرصت های جدید و کار آمد. ولی اگر خسته باشند یا عصبی و کلافه قابل تحمل نخواهند بود. مراقب زبان بازی و زبان چرب و نرم دوقلو باشید.

سازگاری با نشان های :قوچ،لئو،تراز و آکواریوس.

سازگاری کم با؛خوشه،عقرب و ماهی

ضعف در نقاط سلامت :بیماری‌های عصبی و تنگی نفس و آسم، ریه های حساس درد در مفاصل دست و پا و انگشتان ویا خستگی و سر شدن در این نواحی.نویسنده: سالی از آستروفارسی سالی

مطلب پیشنهادی: مثبت اندیشی

خرچنگ (تیر)

چهارمین نشان از زودیاک با عنصر آب

 با حاکمیت ماه سیاره ماه زیبا

از نشان های کاردینال

ماهیت انرژی :زنانهتیر

نشان خورشید در ماههای تولد، خرچنگ ها محکم و سخت هستند ولی به شدت احساسی و عاطفی حسی مادرانه و دلسوزانه با خودشون دارند. نمیشکنند و لی انرژیشون کم میشه و احساساتی می‌شوند. اولین رکن برای خرچنگ ها خانه و خانواده هست ، محدوده خانواده نقطه ضعف خرچنگ ها محسوب میشه،برای آرام گرفتن ابتدا باید خیالش از خانه و اهالی خانه راحت باشد تا آرامش را داشته باشد،کینه ای اگر خیانت کنید و پشتش حرف بزنید و یا دلش را بشکنید دیگر از ذهنش او پاک نخواهد شد و کینه خواهد کرد. حافظه بسار بالا در حد یاد آوری جزئیات ساعت و تاریخ. سیاره ماه بر خرچنگ ها حاکمیت می‌کند و تاثیرات بی ثابتی را بر روی احساسات و تصمیمات آنها میزارد،گاهی کاری انجام می‌دهند و بعد پشیمان می‌شوند و تجدید نظر میکنند،بسیار احساسی و مودی بودن خرچنگ ها باعث تصمیات یهویی و عجولانه آنها می‌شود ولی در کل مهربان هستند ممکنه بارها به طرف مقابلشان که اگر برایشان مهم باشد فرصت بدهند،والدین خوبی هستند و از هیچ چیز برای فرزندانشان دریغ نمیکنند،از گذشته کنده نمیشوند و خاطرات را همیشه با خود حمل میکنند،از خصوصیات ماه که با خودشان دارند میل به مخفی کاری یا داشتن راز و رمز هست،گاهی به راحتی صحبت میکنند و بعضی اوقات خجالتی و تودار!از شکست میترسد چون از شروع مجدد ترس دارد،واقعیت ها رو نمیبینند تا زمانی که تجربه کنند.

نقاط ضعف در سلامتی: هورمونی،غددی،ناحیه سینه ها،تناسلی و رحم،دستگاه گوارش،معده درد و لوزالمعده ،در واقع با تنش و استرس در ناحیه معده و گوارش درد و مشکل پیدا میکنند.

سازگاری با نشان های:ماهی ،تارس،عقرب

کمترین سازگاری:قوچ و ترازو

به یاد داشته باشید به یک خرچنگ ماهی قلدری نکنید.نویسنده: سالی از آستروفارسی سالی

مطلب پیشنهادی: چارت تولد

لئو(مرداد)

پنجمین نشان از زودیاک با عنصر آتش 

با حاکمیت سیاره خورشید 

از نشان های فیکس 

ماهیت انرژی مردانهمرداد

نشان خورشید در ماههای تولد، لئو درخشان و آتشی است و از جنس خورشید ،لئو ها به واسطه گرمای درونی از جنس خورشید تابنده عاشق عاشقی کردن و عشق دادن هستند البته که دریافت عشق از سمت مقابل برایشان مهم است،میل به دیده شدن و جلب توجه در لئو ها بارز است گاهی برای دیگران سنگ تمام میگذارند تا بیشتر دیده شوند،در واقع میل به ستایش و تعریف و میل به دیده شدن زیاد دارند در همه ابعاد زندگی میخواهند برجسته باشند و دیده بشوند حتی یک سرماخوردگی ساده. آتشی و تند مزاج زود عصبانی می‌شوند ولی زود گذر است در واقع کینه ای نیستند. بسیار قدرشناس و وفادار ولی اکر به یک لئو خیانت کردید هرگز توقع برگشت به او ویا بخشش از سمت او را نداشته باشید. تحرک کردن مثل ورزش کردن از جنبه های مهم لئو ها است. یک لئو ساخته شده برای فعالیت های خارج از منزل و کلا بیکار نمیتونه بشینه فعال هستند و از فعالیت لذت میبرند. لئو های خوش قلب و مهربان همیشه بخشنده هستند ولی از دروغ و خیانت بیزار هستند. پرشور و پر هیجان و عاشق جنب و جوش ، مجلس گرم کن،شوخ طبع و شاد،گاهی وقت ها این لئو مهربان تبدیل به یک کودک لجباز می‌شود،گاهی مغرور و کماگرا هم می‌شوند لئو ها از نشان های فیکس هستند و قابل تغییر و منعطف نیستند بنابراین به سختی انعطاف پذیر می‌شوند. زمانی که یک لئو در ضعف باشد بسیار تنبل می‌شود. عاشق احترام گذاشتن به او هستند. یک لئو به کسانی که دوستشان دارد بسیار ارزش قائل است و اجازه نمیدند کسی به آنها بی احترامی کند. به دلیل انرژی خورشید میل به زندگی سلطنتی و مدیریت و رهبری دارند. یک لئو می‌تواند بک هنرمند و طراح داخلی هم باشد و با یک بازیگر و هنرمند،موزیسین،بیزینس ،مدل و فشن،رئیس جمهور،پزشک و جراح باشد. لئو عاشق رهبری کردن است. 

نقاط ضعف در سلامتی:فشار بالا ، مشکلات قلبی،فشار خون و کلیه ها

سازگاری با نشان های هوا و آتش ؛ قوچ،کماندار ،آکواریوس،دوقلو و ترازو

کمترین سازگاری؛ عقرب و تارس 

نویسنده سالی از آستروفارسی سالی

مطلب پیشنهادی: هوروسکوپ

خوشه ( شهریور )

ششمین نشان از زودیاک با عنصر خاک

با حاکمیت سیاره مرکوری (عطارد)

از نشان های متغییر 

ماهیت انرژی زنانهشهریور

نشان خورشید در ماههای تولد، خوشه های عزیز و فداکار همیشه در حال از خود گذشتگی،سختکوش و فعال هرگز ناامید نمی‌شود و به راهش ادامه می‌دهد در مورد مسائل و فعالیت هایش صحبت می‌کند و نظر می‌دهد و نظر می‌گیرد،دقیق و در کارها جدی و ریز بین ،بیش از اندازه جزئی نگر که گاهی این مسئله آسیب رسان می‌شود ،منتقد،حسابگر،یکی از بهترین عادت های خوشه به واسطه حاکمیت عطارد نظم و ترتیب و کارهای روزانه است،فعال ولی کماگرا،وسواس فکری که مشکل ساز است،منطقی ، یک خوشه همیشه منتخب می‌شود برای درد دل بسیار کمک رسان و یاری دهنده ،یک پرستار و سرویس دهنده خوب که گاهی مورد سواستفاده قرار میگیرند،عاشق خوش گذرانی،به جسم و زیبایی خود اهمیت می‌دهد ،کافیه دستی به قلم بردارد زیبا مینویسد،یک خوشه میتونید پرستار خوب دوست خوب،دامپزشک،حسابدار و دندان پزشک ،متخصص تغذیه و سلامت،خیاط،سرویس دهنده هتل و خانه ها،منتقد فیلم و تاتر و موسیقی ،مربی یوگا و رقصنده خوب باشد. حال اگر یک خوشه در حالت ضعیف خود باشد مشکل عدم اعتماد به نفس،وسواس فکری و شکاک،عصبی و نگران ،بیخیال خود می‌شود ،خجالتی را تجربه خواهد کرد.

نقاط ضعف در سلامت :سیستم گوارش ضعیف،بیماری های دستگاه گوارش و معده،روده ها،یک خوشه باید به رژیم غذایی خود اهمیت بدهد،داشتن آلرژی 

سازگاری با:خوشه،تارس،کپریکورن،ماهی،عقرب وخرچنگ

کمترین سازگاری:کماندار،ترازو،قوچ،لئو

نویسنده سالی از آستروفارسی سالی

ترازو ( مهر )

هفتمین نشان از زودیاک با عنصر هوا

با حاکمیت سیاره ونوس

ماهیت انرژی مردانه

از نشان های کاردینالمهر

نشان خورشید در ماههای تولد، یک ترازو یک ذهن دو بعدی ومنفی و مثبت را با هم دارد و یک بی قراری ذهنی و فیزیکی را با خود دارد،یک ترازو به درست و با دقت بالا ارزیابی می‌کند،این جزئی نگری ها ممکن است گاهی برایشان دردسر ساز می‌شود، لیبرا تحمل تنهایی را ندارد بیشتر تمایل به جمع و خانواده را دارد ،قدرت ذهنی بالا و دقت بالا،ذهنی فعال وباهوش،گاهی پر حرف و استاد برقراری ارتباطات کلامی،ترازو یک هنرمند است ،خلاق و زیبا بین،ایده های خلاق می‌دهد ،ونوس ترازو را هنرمند و طراح وخلاق می‌کند،ترازو ها همیشه یک ایده جذاب و خلاقانه در گوشه ذهنشون دارند. بسیار اهل منطق و حق جو براحتی همفکری میکنند وبرای دست یاری صحبت و همدلی و مشاوره میکنند و به راحتی خودشون رو جای شما میگذارند و با چشمان شما به قضیه نگاه میکنند و معرفی میکنند ،از آنجایی که ترازو یک نشان هوا است قدرت برقراری ارتباط خوبی دارد بنابراین در ارتباطات فعال و در ارتباط گیری قدرت دارند. یکی از نقطه ضعف های یک ترازو اندام و استایل و ظاهرش است. یک ترازو گرچه همیشه به دنبال صلح است ولی گاهی تبدیل به یک فرد خودخواه می‌شود والبته زیاد خواه،ترازو جان خودت رو فراموش نکن! گرچه شما میل به لاکچری بودن را دارید وای بسیار مهربان هستید و به فکر دیگران.

 

نقاط ضعف در سلامت: مشکلات کلیوی،کمبود مایعات بدن،مشکلات مثانه،مشکلات تعرق زیاد، فشار خون و قند خون.

سازگاری :کماندار، آکواریوس،لئووقوچ.

کمترین سازگاری ؛خرچنگ وعقرب ماهی نشان های آب

نویسنده سالی از آستروفارسی سالی

 

 عقرب ( آبان )

هشتمین نشان از زودیاک با عنصر آب

با حاکمیت سیاره مارس وپلوتو

ماهیت انرژی زنانه

از نشان های فیکس

آباننشان خورشید در ماههای تولد، بسیار احساساتی و حساس البته همه نشان های آب حساس تر از باقی نشان ها هستند،ولی تفاوت عقرب ها در مخفی کردن احساسی بودنشون هست کن آن را نشان نمیدهند،بسیار کنجکاو وتودار و اهل پنهان کاری ولی بییار با اراده و با هیجان ،نمی‌شود و اوکی که نشد براشون هیچ معنایی ندارد،هزار بار هم زمین بخورد باز می ایستاد و میجنگد،اهل رقابت هستند و کم نمیارند یکم پرو? هرگز بیش اندازه نزدیک یک عقرب عصبانی نشو بهش زمان ارام شدن بده و صبور باش درسته یک عقرب زود خشمگین وعصبانی میشه ولی اگه بهش کاری نداشته باشی خودش آروم میشه. از لجبازیشون هم کلا چیزی نمیگم. بسیار هوشمند و به راحتی شهودات را هم میبینید و هم حس میکنند پس شما قادر به دروغ گفتن و خیانت کردن به یک عقرب نخواهی بود زود دستت رو میشه وفقط کافیه بخواد و تصمیم بگیره برای انتقام.

همین حس شهودی بافرکانس بالا خودش شک و دودلی رو به همراه میاره در یک عقرب چون خوب حس میکنه. گاهی در موارد خاص حسود. یک عقرب اگر عاشق باشد تا ابد وفادر خواهد بود.

 

نقاط ضعف در سلامت : مثانه، مجاری ادراری،اندام تناسلی،کیست و هورمون های مربوط به باروری و جنسی،افسردگی و مشکلات روحی اگر شدیدا تو دار باشند و صحبت نکنند.

سازگاری:کپریکورن، ماهی،خوشه،خرچنگ

کمترین سازگاری : تارس ،لئو و آکواریوس

نویسنده سالی از آستروفارسی سالی

کماندار( آذر )

نهمین نشان از زودیاک با عنصر آتش

با حاکمیت سیاره ژوپیتر

ماهیت انرژی زنانه

از نشان های متغیر

آذرنشان خورشید در ماههای تولد، کماندار های پر انرژی نگم براتون اهل مثبت گرایی و خوش بین و مثبتی بین هرگز انرژی منفی و سیاهی. را دنبال نمیکنید ،برونگرا و اهل شوخ طبعی وماجراجو و پرهیجان،حقیقت جو وصادق کلا دل و زبون کماندارها یکیست،رک وبخشنده، بسیار هدفمندواهل برنامه ریزی ،تخیلی ورویاپرداز،دانا وآگاه،مهربان ،عاشق ، از اونجایی که حاکمیت بر کماندار با ژوپیتر است کماندار را فردی بسیار علاقه مند به کسب علم و فلسفه و نجوم می‌کند در واقع فردی که عاشق یادگیری و آموزش است هم برای خود و هم فردی که یاد بدهد و معلم و استاد باشد حتی در مسائل معنوی و دینی وفلسفی. کماندارها در حالت منفی بسیار تندخو،رها و آزاد ،عدم مسئولیت پذیری وغرغرو،بی پروا و بی توجه خرکت میکنند،بی توجه آینده و رها،بیش از اندازه متعصب،پافشاری روی عقاید،بی نظم می‌شود و بی توجه و نیاز به کمک در کارها.

 

نقاط ضعف در سلامت : ستون فقرات، سیاتیک،ضعف در قسمت لگن و ران ها ،آلرژی

 

 سازگار:آکواریوس،قوچ ،ترازو،لئو

عدم سازگاری:خوشه ،تارس

نویسنده سالی از آستروفارسی سالی

کپریکورن ( دی )

دهمین نشان از زودیاک با عنصر خاک

با حاکمیت سیاره سترن

ماهیت انرژی زنانه

از نشان های کاردینالدی

نشان خورشید در ماههای تولد، بسیار جدی و با پشت کار بالا،با هدف و شکست معنایی ندارد و در اصل هدف و رسیدن به آن و موفقیت برایش مهم است،مدیر و سخت کوش ،اول کار بعد تفریح ،میل به رهبر و مدیر بودن و البته که مدیر های خوبی هستند و موفق،برنامه ریز و منظم و اهل خانواده و خانواده دوست ،منطقی و اهل صحبت،مسئولیت پذیر ،معتقد بر باورها و عقاید خود،در فعالیت های کاری و قانونی بسیار فعال،معمولا با برنامه جلو‌ می‌رود و همی

شه پلن b هم در برنامه هایش دارد که در زمان نیاز رو کند،از اونجایی که زیر نظر سیاره سترن هستند سخت گیرند و میل به کنترل دیگران دارند البته در موارد منفی. زیاد منعطف نیست و به راحتی گذشت نمیکنند،در حالت منفی بد بین و شکاک،اگر با شکست روبرو شوند سرکوپ گر می‌شود هم خود را سرکوپ می‌کند و هم دیگران را. برای رسیدن به اهدافش دست به هرکاری میزند.

 

ضعف در سلامت :بیماری های مفاصلی و استخوانی وغصروف

 

سازگاری:کپریکورن ،خوشه،عقرب وتارس

کمترین سازگار:ترازو ،قوچ،دوقلو ولئو

نویسنده سالی از آستروسالی

آکواریوس ( بهمن )

یازدهمین  نشان از زودیاک با عنصر هوا

با حاکمیت سیاره سترن واورانوس 

ماهیت انرژی مردانه

از نشان های فیکس

بهمننشان خورشید در ماههای تولد، یک آکواریوسی به این دنیا آمده تا آگاهی بدهد به جمع و عموم ، غیر ‌پیش بینی و عجیب و غریب ،حمایت کننده با ایده ها جدید و خاص،رک،صادق،مستقل، یک کار را شروع کند تا آخر می‌رود و تمامش می‌کند، با گروه پیش می اید و رهبر است و حمایت از انسان و حقوق بشر و حمایت از محیط زیست و حیوانات هم برایش یک امر واجب است، یک آکواریوس ساخته شده است برای برقراری ارتباطات ولی اهل وابستگی در رابطه ها نیست ،بشر دوست است اما وقت را هدر نمیدهد،آگاهی دهنده و هنر در ارتباطات اجتماعی و آنلاین ،آکواریوس یک ارتعاش است و از عنصر هوا ،وهمیشه در پی یک راه جدید و خاص و یونیک است خودش پیشرو است و حرف زور را قبول نمیکنید. گاهی خودخواه می‌شود،عجول و تند مزاج،سرد و بی احساس البته در حالت های منفی و حتی گاهی منفی گرا ،سخت گیر و گاهی دل سنگ.

 

سازگاری با: نشان های قوچ،کماندار،آکواریوس،دقلو،ترازو،لئو

کمترین سازگاری؛عقرب ،تارس

 

ضعف در سلامت: درد در دست و پا و انگشتان ، مچ پا،مچ دست،قوزک پا،سیستم گردش خون و واریس

 

نویسنده سالی از آستروفارسی سالی

 

ماهی (اسفند)

دوازدهمین  نشان از زودیاک با عنصر آب

با حاکمیت سیاره ژوپیترو نپتون  

ماهیت انرژی زنانه 

از نشان های متغییر

اسفند

نشان خورشید در ماههای تولد، ماهی ها عاشق عشق دادن هستند و مشکل اساسی نداشتن حد وسط هست ،دلسوز هستند و برای هرکسی فداکاری میکنند و سرویس می‌دهند، دل رحم و با عطوفت،استاد معنوی ژوپیتر حاکم سنتی بر ماهی میل به معنویات و الهامات رو در ماهی ها افزایش می‌دهد ،بیش از اندازه از خودگذشتن و دلسوزی معمولا کار دستشان می‌دهد و مورد سواستفاده می‌شوند ،

از نشان های متغییر و منعطف و همین امر باعث می‌شود با همه کنار بیایند و یا همسو شوند،بییار رویایی و تخیلی و دارای ذهنی فعال و با خلاقیت ،طراح رقص،طراح شعر،موسیقی،داستان نویس،آهنگ ساز،حتی خواننده، بازیگر و تاتر ،یک ماهی اگر از ته قلبش بخواد که کاری انجام بده و مطمئن باشه میره که انجام بده و کوتاه نمیاد ‌کسی هم جلوش و نمی تونه بگیره،زود اعتماد می‌کند و به ضررش تمام می‌شود ،ترس از رودرو شدن با حقیقت او را تبدیل به فردی ترس و می‌کند که مدام در حال فرار است و تحمل رویارویی با حقیقت را ندارد،استرسی و حتی گاهی در زمان استرس و یا ترس میخندد،برای برداشتن قدم های مهم و سازنده و تصمیمات مهم نیاز به راهنما و یا مشورت داد و تنهایی قادر به انتخاب درست نیست و یا نیاز به تایید دارد،احساسی،هنرمند،خلاق،معنوی و گاهی در شرایط منفی و آسیب دیده فردی. منفی نگر ،اهل انتقاد ،نامهربان ،همیشه تحت تاثیر محیط است،بک ماهی پذیرنده ساده و خوبی است و همین امر موجب شکست می‌شود ولی از طرفی انقدر مهربان و دلسوز هست که حتی با آگاهی از دروغی که می‌شوند باز یاری ریان و کمک کننده باشد.

 

سازگاری:تارس،خرچنگ،کپریکورن وعقرب وخوشه

 

ضعف در سلامت: سیستم ایمنی بدن،سرماخوردگی،آنفلوانزا،بیماری های غددی

 هرمونی،استرسی،مشکلات روحی ،پا و قسمت سیستم ایمنی بدن،وجذب منفی

نویسنده سالی از آستروفارسی سالی

 

مطالب کاربردی :

مدیتیشن چیست؟

مثبت اندیشی و تکینک های مثبت اندیشی

چاکرا چیست و کجای بدن قرار دارد؟

هوروسکوپ ازدواج

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

مدیتیشن ماه کامل

چارت تولد

هوروسکوپ

چاکرالوژی

آسترولوژی چیست

نظرات کاربران

11نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. www.fafaxeiry
  اردیبهشت 21, 1400

  انرژیت فوق العادس در رابطه با همه چیز فوق العاده اییییییی

  • باافتخار بانوی دوم اردیبهشتم در نشان ونوس و زحل
   خرداد 11, 1401

   دمت گرررررم سالی جون همه جا دنبالت میکنم اینستا. تویوب. ووووو

   • کیوان
    مهر 26, 1401

    ممنون از شما

 2. سیده سمیه اسدالله زاده
  شهریور 2, 1400

  ????

 3. بی تا
  آذر 16, 1400

  سالی جانم ?آیکون ها بسیار زیبا بود?
  اطلاعاتت عالی و درست?
  سپاس از حضور و یاریت?

 4. مریم صالح
  دی 17, 1400

  واقعا عالی بود بهترین تفسیری که از شخصیتم خونده بودم

 5. لیلا
  اردیبهشت 2, 1401

  عالی بود دقیقا خود من رو تفسیر کردید.

 6. لیلا
  اردیبهشت 2, 1401

  عالی بود دقیقا خود من رو تفسیر کردید. موفق باشی

  • کیوان
   مهر 26, 1401

   مرسی از لطف شما

 7. رویا
  اردیبهشت 25, 1401

  من متولد مرداد هستم وخیلی به خصوصیات من نزدیک بود.

  • کیوان
   مهر 26, 1401

   تشکر