X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

فال آسترولوژی

 • نویسنده : کیوان هجرتی
 • تاریخ نوشته : 2022/11/13
 • تعداد نظر : 1 نظر
فال آسترولوژی

احتمالاً خیلی جاها دیده اید که می گویند فال و … را به شما بگوییم، اما هیچ کدام از این اطلاعات واقعی نیست، زیرا برای درک فال واقعی افراد باید کاملاً با علم طالع بینی آشنا باشید تا بتوانید طالع بینی یک شخص یا خودتان را به درستی درک کنید. 99 درصد کسانی که این کار را انجام می دهند، دانش لازم در این زمینه را ندارند. همانطور که قبلاً گفتیم طالع بینی با آسترولوژی نجوم تنها روش صحیح و واقعی در این زمینه است. ممکن است با خود بگویید، برخی از این افراد راست می گویند و اطلاعات درستی می دهند، بله درست است، اما آنها فقط کلیات آنچه هست را به شما می گویند و در واقع این کلیات کاملاً آزمایشی و دقیق نیستند. آنها فرصتی برای ذکر جزئیات فال و سرنوشت زندگی شما ندارند. درست مانند کتاب های طالع بینی موجود در بازار که به طور یکسان اطلاعات کلی را برای همه مخاطبان ارائه می دهد، اما اطلاعات فال واقعی و صحیح نیاز به نجوم و شناخت سیارات و ستارگان دارد و طالع بینی تنها با فال آسترولوژی قابل انجام است. برای درک اطلاعاتی که طالع بینی با آسترولوژی و نجوم به شما ارائه می دهد، لیست زیر را آماده کرده ایم که نشان می دهد فال آسترولوژی به چه چیزی اشاره دارد. با این لیست به راحتی می توانید طالع بینی با روش های اشتباه را تشخیص دهید.

 • خلق و خوی
 • شانس یا شکست شما
 • نحوه ارتباط شما
 • چگونه ازدواج کردید یا دلایل ازدواج نکردن
 • سطح سلامت جسم، ذهن و روح شما و نقاط آسیب پذیر شما
 • شغلی که برای شما موفقیت به ارمغان می آورد
 • وضعیت مالی شما چطور است
 • استعدادهای شما
 • قوت و ضعف دانش و حافظه شما
 • قوت و ضعف اعصاب شما و صبر شما

و از همه مهمتر اینکه رسالت والای زندگی شما و مسیر زندگی شما به کمک طالع بینی و آسترولوژی تعیین می شود و این امر به استثنای موارد جزئی که در نهایت می تواند با اراده و اختیار شما منافاتی نداشته باشد. منجر به این نظریه عرفانی و فلسفی می شود که انسان نه در کنترل کامل و مطلق است و نه در جبر مطلق. این یک بحث فلسفی است و دیگر به آن نمی پردازیم. فقط بدانید که اگر کسی بتواند تمام اطلاعات بالا را در فال شما به شما بدهد، آن شخص حق دارد فال شما را انتخاب کند و از طالع بینی برای شما استفاده کند.

چه چیزی بر طالع بینی شما تاثیر می گذارد؟

تا اینجا متوجه شدیم که طالع بینی واقعی چیست و چه اطلاعاتی به ما می دهد و برای شناخت آن به چه علمی نیاز است. حال برویم سراغ مبحثی که چه چیزی در طالع بینی افراد تاثیر می گذارد و سرنوشت یک فرد به کمک چه متغیرهایی جهت می یابد. طالع بینی شما تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد، از جمله:

 • وضعیت روحی والدین
 • رعایت شرایط نزدیکی اولیه
 • رعایت شرایط هنگام نزدیک شدن
 • موقعیت و نزدیکی زمانی والدین
 • روز تعطیل
 • زمان نزدیک
 • زمان انعقاد منی: بسیار بسیار مهم است، در این لحظه اصل سرنوشت شکل می گیرد
 • شرایط پس از انعقاد اسپرم
 • زمان تولد

تمام نکات بالا روی طالع بینی شما تاثیر می گذارد، اما مهم ترین عوامل تاثیرگذار 7 نقطه یعنی زمان لخته شدن اسپرم و زمان تولد شماست. در واقع اصل فال شما بر اساس این دو نکته است. در ادامه برخی از مهم ترین مواردی که در بالا برای تشخیص طالع بینی با طالع بینی و تاثیر این موارد در طالع بینی شما توضیح داده شد را می گوییم.

مهمترین موارد تاثیرگذار در فال آسترولوژی

(تأثیر روز نزدیکی در طالع شما): هر روز و هر شب یک مشتری و یک فرشته وجود دارد و این مشتری و فرشته در زندگی و فال یک فرد تاثیر دارد. بنابراین روز صمیمیت و مشتری آن روز یا شب در تعیین فال شما موثر است. به عنوان یک نکته بهتر است بدانید که از نظر طالع بینی و نجوم عصر سه شنبه و چهارشنبه به هیچ وجه برای صمیمیت و فرزندآوری توصیه نمی شود و دلیل آن هم نوع انرژی و فرکانس هایی است که از مراجعین روزگار ما ساطع می شود.

هفت سیاره

(تاثیر ساعت بعد در فال شما): هر روز 24 ساعت نجومی دارد که با ساعات معمول روز متفاوت است و این ساعت را فقط با محاسبات نجومی می توان بدست آورد که البته پیچیده است. این محاسبات آنها را ندارد و انجام آن آسان است، هر ساعت از این 24 ساعت به یکی از هفت سیاره نسبت داده می شود. هفت سیاره، هفت جرم آسمانی شامل زهره، مریخ، مشتری، خورشید، ماه، زحل و عطارد هستند. که هر کدام دارای ویژگی هایی است و در طالع بینی فرد تاثیر می گذارند و در طالع بینی با آسترولوژی به کار می روند.

(تاثیر زمان تولد در فال شما): در زمان تولد شما سیارات در موقعیت های مختلفی در آسمان قرار دارند، باید بدانید که در نجوم شرایطی وجود دارد که قدرت سیاره در نهایت مال خودش است که در شرف این اتفاق  به آن سیاره می گویند، خودش همان شرف الشمس است که شنیده ایم و گاهی سیارات در درجات خاصی از آسمان قرار می گیرند که در نهایت منجر به ضعف می شود که به عنوان انحراف و بسیاری از شرایط نجومی دیگر شناخته می شود.

نتیجه ای که از این استدلال می توان گرفت این است که اگر سیاره زهره در کنار آن قرار گیرد، آن فرد دارای جذابیت فوق العاده، هنر عالی و ازدواج موفق خواهد بود و همه ناخودآگاه او را دوست خواهند داشت و دست به سمت او دراز می کنند، اما اگر این همان است که خود سیاره زهره در موقعیت نزول قرار می گیرد که همه چیزهای مثبت بالا منفی می شوند و بالعکس. مثلاً انسان با اینکه خوش تیپ و با شرایط عالی است، نمی تواند ازدواج کند و عشقش به دل کسی نمی افتد و اگر هزار بار تلاش کند، در هنر موفق نمی شود. این در مورد تمام سیارات و انجمن های آنها صدق می کند. این همان اطلاعاتی است که طالع بینی و آسترولوژی در اختیار شما قرار می دهد. مثلاً طالع بینی حضرت مولانا چنین بود: سیاره شمس مربوط به پیشرفت و مدیریت در درجه شرافت بود، سیاره عطارد مرتبط با علم در موقعیت قوی و سیاره مشتری در مقامی قوی و اتفاقاً مولانا از نظر علمی و معنوی چنین نابغه ای شد. از سوی دیگر، در طالع هیتلر، مریخ سیاره جنگ و قدرت است و او در موقعیتی شرافتمندانه، اما تکراری (اصطلاحی در طالع بینی، به معنای افزایش قدرت و قدرت سیاره در جهت شر است.) ، بنابراین هیتلر با قدرت زیاد از مریخ در حالتی تکراری سرچشمه می گیرد. او متوجه شد که جنگ بزرگی به راه انداخته و باعث مرگ بسیاری از مردم شد و به این ترتیب نیروی منفی مریخ خود را نشان داد. صدام هم کارت شوم و بدی داشت.

با دانستن علم نجوم و طالع بینی می توانید به دلایل و اطلاعات پنهان زندگی خود پی ببرید، دلیل تولد و زندگی خود را دریابید و همچنین به آینده و سرنوشتی که می خواهد پی ببرید. به عنوان مثال، از خود بپرسید «قمر در عقرب» به چه معناست که بر اساس آن اخترشناسان در مورد تصمیماتتان به شما پیشنهاد می دهند. قمر در عقرب به این معنی است که ماه در صورت فلکی  عقرب قرار دارد. ستارگان در آسمان شکل های خیالی می سازند که مردم نام های مختلفی بر آن ها گذاشته اند و ما آسمان را با آنها به اشتراک می گذاریم. ماه در حرکت می تواند خود را  در صورت فلکی عقرب قرار دهد. می دانیم که شکل صورت های فلکی در واقع نوعی توافق بین ماست و حتی در فرهنگ های مختلف نام و شکل آنها می تواند متفاوت باشد. علاوه بر این، ستارگان صورت فلکی فقط از زمین قابل مشاهده هستند و می توانند میلیاردها کیلومتر از یکدیگر فاصله داشته باشند. ماه قمری است که به دور زمین می چرخد، نمی درخشد و نور خورشید را منعکس می کند. در حرکت ماه به دور زمین، ما هر بار بخشی از قسمت درخشان آن را می بینیم و ماه تشکیل می شود. منطق تاثیر شکل و موقعیت ماه در زندگی شما مثل این است که به شما بگویم در دفترم نشسته ام و فردا باران می بارد. آیا این دو جمله به هم مرتبط هستند؟ آیا گزارش هواشناسی را بررسی کردم یا فقط حدس می زنم؟ «جهش کوانتومی» یکی دیگر از اصطلاحات رایج برای اخترشناسان است و جالب است بدانید که کوانتوم با ابعاد بسیار کوچکی همراه است. به عنوان مثال، مکانیک کوانتومی پدیده هایی را در قلمرو اتم ها و ذرات زیر اتمی مطالعه می کند. بنابراین چگونه جهش های کوانتومی می توانند به تغییرات کیهانی در یک روز یا سال معین منجر شوند؟ تمام مفاهیمی که اخترشناسان از نجوم وام گرفته اند، تعریف علمی و دقیق خود را دارند، اما در معنایی نادرست و گمراه کننده به کار می روند.

 

فال با آسترولوژی

 

همه ما در زندگی دچار شکست‌هایی می‌شویم، ممکن است سرمایه‌گذاری‌های مالی ما به ثمر نرسد، روابط صمیمانه‌مان به پایان مطلوب نرسد و بسیاری از اتفاقات دردناک دیگر ممکن است برای ما رخ دهد. بار روانی شکست آنقدر سنگین است که ما تمایل داریم از تکرار این مشکلات جلوگیری کنیم. برخی از ما ممکن است برای کاهش احتمال از دست دادن سرمایه‌های خود از یک اقتصاددان کمک بگیریم و برای درک شکست‌های خود در روابط صمیمانه به روانشناس مراجعه کنیم. برخی از مردم ممکن است برای جلوگیری یا حل این مشکلات به ماوراءالطبیعه روی بیاورند.در سال 2013، موسسه علوم اجتماعی لایبنیتس اعلام کرد که 25 درصد آلمانی ها تا حدی به اعتبار پدیده های ماوراء طبیعی و درمان های شبه علمی و گردش مالی سالانه مرتبط با خدمات اعتقاد دارند. و محصولات مرتبط با این زمینه بیش از 15 میلیارد یورو ارزش گذاری شده است.خب به نظر می رسد بازار بزرگی پشت چنین باورهایی نهفته است.اعتقادی که به ادعاهای بی اساس ms متوسل می شود، زیرا تحلیل نادرستی می دهد. بهتر از ابهام و عدم قطعیت شرایط، دلایل شکست خود را توضیح دهیم. بنابراین وقتی فردی ادعا می کند که توانایی تحلیل و پیش بینی دارد، عده ای حرف او را باور می کنند. شیوه تفکر و توانایی های شناختی در این امر نقش تعیین کننده ای دارد. ذهن انسان از دو فرایند استدلال کیفی متفاوت استفاده می کند

1) فرآیندهای “شهودی” که نیازی به حافظه فعال ندارند (عملکرد پیچیده شناختی ذهن در به خاطر سپردن و مدیریت اطلاعات) نسبتا سریع و خودکار هستند و به صورت موازی کار می کنند.

2) فرآیندهای “تحلیلی” که به RAM نیاز دارند کند هستند و به طور معنی دار و پیوسته عمل می کنند. توانایی شناختی، که یک پیش بینی کننده مهم برای باور به ماوراء طبیعی است. ، شامل سه عامل است:

1) توانایی حل مسائل، 2) توانایی یادگیری از تجربیات قبلی، 3) توانایی استدلال و برنامه ریزی.

تحقیقات نشان می دهد که افراد با تفکر تحلیلی توسعه یافته کمتر به ماوراء طبیعی اعتقاد دارند . هر چه توانایی شناختی بالاتر باشد، اعتقاد به باورهای ماوراء طبیعی کمتر می شود، کسانی که به طالع بینی می روند زودتر نتیجه می خواهند و مراجعین طالع بینی نیز این را می پذیرند. آنها ادعا می کنند که با پیروی از توصیه های آنها “خیلی زود” و “بدون شک” به نتیجه خواهید رسید. هنگام اعتقاد به پدیده های ماوراء طبیعی، تحریک پذیری منفی یا روان رنجوری نیز موثر است. این بدان معناست که فرد از نظر ذهنی ضعیف است و مستعد افسردگی، اضطراب، گناه، حسادت و غیره است. کسانی که این احساسات را بیشتر تجربه می کنند به طالع بینی روی می آورند. علاوه بر این، طالع بینی بار مسئولیت را از دوش افراد برمی دارد. طالع بینی به شما می گوید که می توانید بدون تسلط بر اقتصاد یا گذراندن یک سفر طولانی و پر زحمت به نتیجه برسید.

نظرات کاربران

1نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. maryam
  دسامبر 16, 2022

  بسیار مفید و متفاوت با مطالبی که تابه حال مطالعه کردم بود. سپاسگزارم سالی مهربون و خوش انرژی