X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

چارت احساسی

  • نویسنده : sally
  • تاریخ نوشته : 2022/01/12
  • تعداد نظر : 1 نظر
چارت احساسی

کسانی که به علوم ماورایی اعتقاد دارند و بر این باور هستند که انرژی بدست آمده از سیارات و ستارگان بر زندگی انسان ها اثر می گذارد به این موضوع اشاره می کنند هر انسانی با چارت تولد ویژه ای متولد می شود و این چارت دقیقا اثر انگشت کیهانی اوست. در واقع، هرگز نمی توان دو انسان را پیدا کرد که چارت تولد یکسانی دارند. با استفاده از این چارت می توان به موضوعات مهمی از جمله چارت احساسی و ازدواج در طالع هر فرد پی برد. به همین دلیل، کسانی که می خواهند از سرنوشت خود آگاهی پیدا کنند؛ باید چارت تولد داشته باشند.

چارت تولد چگونه ترسیم می گردد؟

ترسیم چارت تولد یکی از کارهای ویژه ای است که نیاز به دانش ماورایی و علوم آسترولوژی دارد. این کار توسط اسطرلاب انجام می شود و فرد باید تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد. زمان دقیق تولد، روز تولد، ماه و سال تولد مشخص می شوند و سپس فرد با استفاده از اسطرلاب نقشه کیهانی تولد را ترسیم می نماید. در این چارت یک سیاره به سیاره شاخص فرد تبدیل می شود و حرکات سیارات دیگر می تواند بر سرنوشت او اثر بگذارد. از این چارت می توان در آسترولوژی برای تعیین چارت احساسی استفاده کرد.

چارت احساسی

چارت عاشقانه

از گذشته تا به امروز، ازدواج مسئله مهمی بوده است و تمامی افراد تمایل دارند در مورد آینده ازدواج خود آگاهی پیدا کنند. اما ازدواج ماهیتی کاملا نا مشخص دارد و تقریبا می توان گفت هیچ فردی نمی تواند نظر دقیق و مشخصی در مورد ازدواج بدهد. با وجود این، کارشناسان علوم ماورایی و آسترولوژی به این موضوع اشاره می کنند که چارت تولد هر کس تصویر واضح و دقیقی از چارت احساسی ارائه می دهد. چارت احساسی مشخص می کند فرد باید با افراد متولد چه ماه هایی ارتباط برقرار کند و یا فرد نباید با چه کسانی وارد رابطه احساسی شود.

چارت احساسات

چارت احساسی مسیر روشن و دقیقی را برای افراد مشخص می کند. این چارت انرژی سیارات و ستارگان را تعیین می نماید و به فرد سیگنال می دهد روابط عاشقانه خود را در چه مسیری پیش ببرد. به طور مثال، برخی از روزها و یا ساعت ها در سال برای برقراری روابط عاشقانه مناسب نیستند و برخی از روزها برای شروع یک رابطه عاشقانه ایده آل است. به همین دلیل، کسانی که از چارت احساسی استفاده می کنند تلاش می کنند با توجه به انرژی سیارات و ستارگان بهترین راهکار را در پیش بگیرند.

مطلب پیشنهادی: مدیتیشن

آیا چارت احساسی اشتباهات شما را مشخص می کند؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در مورد این چارت پرسیده می شود در این زمینه است که ایا چارت احساسات می تواند به انسان کمک کند تا از اشتباهات خود جلوگیری کند. کسانی که به انرژی سیارات و تاثیر گذاری آنها بر زندگی انسان ها اعتقاد دارند، به این موضوع اشاره می کنند که چارت احساسی می تواند انرژی های منفی را که ممکن است در زندگی رخ دهد مشخص نماید. همین امر سبب می شود تا افراد برای دور کردن آنها از زندگی تلاش کنند و در نتیجه در مسیر موفقیت قرار می گیرند.

آیا با چارت احساسی می توان طلاق و جدایی را مشخص کرد؟

یکی از دیگر از اطلاعاتی که با استفاده از این چارت بدست می آید جدایی و طلاق است. وقتی شخصی تصمیم می گیرد تا کسی را به عنوان شریک احساسی خود بپذیرد، ممکن است سرنوشت آنها طلاق و جدایی باشد. این چارت با توجه به حرکت سیارات و انرژی که شریک احساسی آن فرد دارد، طلاق و جدایی را نشان می دهد. در نتیجه کسانی که به این امور اعتقاد دارند، می توانند با استفاده از چارت احساسات برای آینده خود برنامه ریزی کنند.

چارت احساسی

آیا این چارت زندگی احساسی را پیش بینی می کند؟

این چارت می تواند اطلاعات دقیقی را در مورد آینده احساسی پیش بینی کند. در واقع، هر چیزی است که قرار است در زندگی احساسی فرد رخ دهد مو به مو در این چارت بیان شده است و همین امر سبب شده است افرادی که به دنبال تجربه رابطه احساسی موفق هستند به سمت استفاده از این چارت کشیده شوند و زندگی احساسی خود را پیش ببرند.

مطلب پیشنهادی: مثبت اندیشی

آیا چارت احساسات بر پایه علم است؟

بسیاری از افراد در این زمینه سوال می پرسند که آیا ترسیم چارت احساسی بر اساس علم است و می توان توجیه علمی را برای آن ارائه داد. بهتر است بدانید که علم هنوز نتوانسته است توضیحی را برای علوم ماورایی پیدا کند. برخی از داده ها نشان می دهند که چارت تولد دقیقا آنچه را که پیش بینی می کند رخ می دهند و برخی از شواهد نیز نشان می دهند که این چارت در بسیاری از موارد اشتباه پیشگویی می کند. در نتیجه، پیشگویی های پیشین نیز زیر سوال می رود که ممکن است همه چیز بر اساس اتفاق درست از آب در آمده باشد.
تا اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد چارت احساسی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این چارت بر اساس چارت تولد ترسیم و طراحی می شود و اطلاعات دقیقی را در مورد آینده احساسی، ازدواج و طلاق و جدایی نشان می دهد. چارت تولد با استفاده از اسطرلاب طراحی می شود و کسانی می توانند این کار را انجام دهند که در زمینه علوم ماورایی و علوم آسترولوژی و چاکرادرمانی آگاهی کامل دارند. هنوز علم توضیح کاملی برای علوم ماورایی ندارد، با وجود آن نمی توان اثرات آن را بر زندگی نادیده گرفت.

مطالب کاربردی :

چاکرا چیست و کجای بدن قرار دارد؟

هوروسکوپ ازدواج

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

مدیتیشن ماه کامل

هوروسکوپ

آسترولوژی چیست

نظرات کاربران

1نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. یسنا
    اکتبر 30, 2022

    من عاشق این مطالب شگفت انگیز هستم که درون خودشون کلی راز و رمز دارن ولی خب هم مطالب شیرین و خیلی سخت و مشکلی هستن واقعا تبریک میگم شما عالی هستین