X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

چارت ازدواج

 • نویسنده : sally
 • تاریخ نوشته : 2022/01/12
 • تعداد نظر : 3 نظر
چارت ازدواج

آیا شما نیز تمایل دارید ازدواج بی عیب و نقصی را تجربه کنید؟! آیا شما می خواهید بدانید در آینده احساسی شما چه اتفاقاتی می افتد؟! بر اساس علوم آسترولوژی می توان آینده احساسی را پیش بینی کرد. هر فرد دارای یک چارت تولد است و این چارت مختص خود اوست. چارت تولد بر اساس زمان، روز، ماه و سال تولد مشخص می شود و مختص خود اوست. چارت تولد می تواند سرنوشت انسان ها را نشان دهد. به همین دلیل جای تعجب نیست سوالات زیادی در مورد چارت ازدواج و تولد پرسیده می شود.

محاسبه چارت ازدواج

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم چارت تولد می تواند اطلاعات دقیقی را در مورد سرنوشت افراد در اختیارشان قرار دهد. اما ترسیم این چارت باید با استفاده از اسطرلاب صورت می گیرد. اسطرلاب دستگاه کوچکی است که برای تعیین موقعیت سیارات و ستارگان به کار می رود و می تواند نقشه آسمانی افراد را نشان دهد. برای طراحی چارت تولد فردی که می خواهد ازاسطرلاب استفاده نماید، ابتدا ساعت، روز، ماه و سال تولد را از افراد می پرسد. سپس اقدام به طراحی و ترسیم می نماید. این فرد باید با علوم ماورایی و علم آسترولوژی آشنایی داشته باشد، در غیر اینصورت هرگز نمی تواند چارت دقیقی را طراحی نماید.

چارت ازدواج

تفسیر چارت ازدواج

بعد از آنکه فرد متخصص در این زمینه چارت تولد را ترسیم کرد اطلاعات مفیدی را می توان از آن بدست آورد. بسیاری از افراد این چارت را چارت ازدواج نیز می نامند. زیرا ازدواج و شریک احساسی که یکی از مهمترین افراد زندگی به شمار می رود، در چارت ازدواج یا همان تولد به خوبی مشخص می شود. این چارت نشان می دهد سیاره شاخص زندگی هر فرد کیست و سپس بر اساس آن می توان وضعیت عشقی و احساسی افراد را مشخص نمود.

مطلب پیشنهادی: مثبت اندیشی

آیا این چارت شکست هایی که ممکن است رخ دهند را نشان می دهد؟

چارت ازدواج می تواند نشان دهد که آیا یک ازدواج منجر به طلاق می گردد یا خیر! در واقع، اگر نقشه کیهانی افراد با یکدیگر متفاوت باشد، در مرحله ای از زندگی این تفاوت ها و عدم همخوانی انرژی ها باعث می شود تا افراد از یکدگیر جدا شوند و زندگی شان را به دور از آن فرد ادامه دهند. با توجه به این موضوع ترسیم دقیق چارت تولد اهمیت زیادی دارد و باید توسط کسی صورت گیرد که در این زمینه دانش کافی دارد.

 بررسی چارت ازدواج

یکی از سوالاتی که در مورد چارت ازدواج پرسیده می شود در این زمینه است که آیا تمامی افراد می توانند این چارت را تفسیر کنند! پاسخ به این سوال قطعا منفی است. ابتدا باید بدانید که ترسیم چارت تولد ازدواج کار پیچیده ای است و باید در زمان مشخصی از روز و با استفاده از ابزارهای خاص صورت بگیرد. پس از آن تفسیر اطلاعاتی که بر اساس آن بدست می آید باید دقیق صورت گیرد. همچنین، همانطور که میدانید ستارگان و سیارات دائما در حال حرکت هستند و همین امر باعث تبادل انرژی در چارت ازدواج می شود. کسی که می خواهد تفسیر این چارت را انجام دهد باید به تمامی امور آشنایی داشته باشد. در غیراینصورت داده های بدست آمده از تفسیر هوروسکوپ ازدواج به هیچ عنوان قابل اعتماد نخواهند بود.

بررسی چارت های تولد

پیش بینی موفقیت در روابط احساسی بر اساس چارت تولد و ازدواج می تواند اطلاعات دیگری را نیز در اختیار افراد قرار دهد. کسانی که به تازگی تصمیم گرفته اند تا روابط احساسی خود را آغاز کنند، می توانند بر اساس انرژی بدست آمده از سیارات به این نتیجه برسند که آیا شروع این رابطه احساسی می تواند به نفع آنها باشد و یا این رابطه برای آنها خطرناک است. در واقع، چارت ازدواج سرنوشت احساسی شما را مشخص می نماید. با توجه به این موضوع که نقاط ضعف و روابط نادرست در چارت ازدواج می شود تمامی افراد در این زمینه سوال می پرسند آیا می توان با برطرف کردن این نقاط ضعف و یا کنار گذاشتن روابط نادرست رابطه احساسی خوبی را آغاز کرد! تجربه نشان می دهد کسانی که به چارت کیهانی خود اعتماد می کنند و روابطی را که پیش بینی خوبی برای آنها وجود ندارد کنار می گذارند رابطه احساسی امن تری را تجربه می کنند.

مطلب پیشنهادی: مدیتیشن

چارت ازدواج

چارت ازدواج رایگان

اکنون که با ویژگی های چارت تولد آشنا شده اید ممکن است به دنبال چارت ازدواج آنلاین و رایگان باشید. بهتر است بدانید ترسیم چارت تولد نیاز به دقت و انرژی فراوانی دارد و کسی که اینکار را انجام می دهد باید انرژی زیادی را مصرف کند تا بتواند مفاهیم آسمانی زندگی افراد را بدست آورد. به همین دلیل، پرداخت هزینه برای اینکار معقول است و داده های دقیقی در اختیار شما قرار می گیرند. چارت های آنلاین و رایگان هرگز نمی توانند به اندازه وقتی که فرد به طور ویژه برای شما وقت و انرژی می گذارد مفید باشند. تا اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد چارت ازدواج و اشاره کلی به چاکرا در اختیار شما قرار دهیم. این چارت اثر انگشت کیهانی هر فرد است و بر اساس قرار گیری سیارات و ستارگان در زمان تولد افراد مشخص می شود. این چارت با استفاده از اسطرلاب طراحی و ترسیم می گردد و تنها کسانی که با علوم ستاره شناسی آشنایی دارند می توانند این کار را انجام دهند. چارت تولد می تواند روابط احساسی ناموفق را مشخص نماید و افرادی که می خواهند به داده های بدست آمده از این چارت اعتماد کنند می توانند قبل از شروع روابط به چارت تولد خود رجوع نمایند.

مطالب کاربردی :

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

مدیتیشن ماه کامل

هوروسکوپ

چاکرالوژی

آسترولوژي چیست

نظرات کاربران

3نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ZNegar
  سپتامبر 9, 2022

  جالب بود

  • کیوان
   اکتبر 18, 2022

   ممنون از شما

  • کیوان
   اکتبر 18, 2022

   ممنون