X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

چارت ترانزیت

 • نویسنده : sally
 • تاریخ نوشته : 2022/01/12
 • تعداد نظر : 2 نظر
چارت ترانزیت

انسان ها از دیرباز بر این باور بوده اند که حرکت ستارگان و سیارات می تواند بر زندگی آنها اثر بگذارد و سرنوشت آنها را تعیین کند. نگاهی به مطالعات باستان شناسی نشان می دهند این باور ریشه قدیمی دارد و تقریبا تمامی پادشاهان در تمامی کشورها و قرون و اعصار از این روش استفاده می کردند. یکی از مفاهیمی که در این زمینه اهمیت زیادی دارد آسترولوژی چارت ترانزیت است. در واقع، بهتر است بدانید سرنوشت انسان ها بر اساس گذر سیارات و انرژی ها مشخص می گردد. این چارت می تواند محل های گذر را نشان دهد و این موضوع نشان می دهد چه موقع باید تصمیمات مهم زندگی را اتخاذ کرد.

چارت ترانزیت چیست

شاید بتوان گفت یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که در این مورد پرسیده می شود در این زمینه است که چارت ترانزیت چیست! بهتر است ابتدا نگاهی به معنای ترانزیت داشته باشیم. ترانزیت واژه ای انگلیسی به معنای گذر است. در واقع، اساس زندگی انسان ها بر پایه گذر است و هرگز نمی توان رویدادی را در این دنیا پیدا کرد که در یک نقطه بماند و نگذرد. چارت ترانزیت بر اساس چارت تولد بدست می آید. چارت تولد یک چارت مشخص است که بر اساس زمان دقیق، روز و سال تولد مشخص می شود. چارت تولد هر مشخص مانند اثر انگشت اوست و هرگز نمی توان دو نفر را پیدا کرد که چارت تولدشان با یکدیگر یکسان است. چارت گذر بر اساس این چارت مشخص می شود و گذر سیارات و ستارگان انرژی اشان را بر زندگی و سرنوشت فرد اعمال می کند.

چارت ترانزیت

چارت گذر چگونه محاسبه می شود؟

در این چارت مفهومی به نام سیاره ناتال وجود دارد که در اصطلاح عموم به آن خانه تولد گفته می شود. بر اساس این سیاره سه مرحله مورد توجه قرار می گیرند. این سیارات مثلث زندگی انسان را تشکیل می دهند و اولین گذر آن از موقعیت زایمان شروع می شود. پس از آن اتفاقات دیگر می توانند مرحله گذر را مشخص کنند و سرنوشت فرد بر اساس آنها مشخص می گردد. وقتی انسان بزرگ می شود موقعیت سیارات در زودیاک تغییر می کنند و این موضوع نقاط گذر را نشان می دهد.

چارت ترانزیت روز

همانطور که می دانید سیارات و ستارگان دائما در حال تغییر هستند. این تغییرات انرژی زیادی را از خود آزاد می کنند. افرادی که سرنوشتشان با این ستارگان و سیارات گره خورده است، می توانند این انرژی ها را دریافت کنند. بسیاری از افراد تمایل دارند که گذرها را در زندگی خود تشخیص دهند و زندگی شان را بر اساس آنها پیش ببرند. در این صورت بهتر است چارت ترانزیت شان را نگاه کنند و در نقاط گذر را بررسی کنند. البته باید به این موضوع اشاره می کنیم که تشخیص گذرها یک کار تخصصی است و تنها افرادی می توانند این کار را انجام دهند که با علوم ماورایی آشنایی دارند و این چارت ها را می شناسند.

مطلب پیشنهادی: مدیتیشن

چارت ترانزیت روز سیارات

چارت ترانزیت روز سیارات نیز بر همان اساسی که در بالا به آن اشاره کردیم عمل می کند. موقعیت سیارات نسبت به سیاره اصلی ماه تولد می تواند انرژی سیاره تولد را تحت تاثیر قرار دهد. شناخت این تغییرات می تواند به عنوان یک راهنما عمل کند که افراد چه زمانی کارهای مهم زندگی شان را انجام دهند و چه زمانی تنها بر دور کردن انرژی های منفی تمرکز داشته باشند.

از این چارت برای چه کارهایی می توان استفاده کرد؟

شما می توانید از چارت ترانزیت برای تشخیص رویدادهای مهم زندگی تان استفاده نمایید. زیرا این چارت گذرهای مهم را مشخص می کند و این موضوع برای کسانی که به دنبال پیش بینی آینده هستند اهمیت زیادی دارد.

چارت ترانزیت

برای ترسیم این چارت چه کاری انجام دهیم؟

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد چارت ترانزیت پرسیده می شود در این زمینه است که برای طراحی این چارت چه کاری باید انجام دهیم. همانطور که می دانید چارت ترانزیت بر اساس چارت تولد مشخص می گردد. امروزه چارت تولد با استفاده از اسطرلاب طراحی می شود و تنها افراد خاص که با علوم ماورایی آشنایی دارند می توانند آن را انجام دهند. در نتیجه، بهتر است بدانید طراحی این چارت کار راحتی نیست که هر فرد بتواند انجام دهد.

مطلب پیشنهادی: چاکرا

آیا چارت ترانزیت پایه علمی دارد؟

همواره این سوال پرسیده می شود که آیا این علوم از جمله چارت تولد و چارت ترانزیت علمی هستند و می توان مبنای علمی برای آنها طراحی کرد! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تا به حال علم نتوانسته است پایه عملی برای چارت تولد پیدا کند. با این وجود، بسیاری از اتفاقاتی که در طول تاریخ اتفاق افتاده اند نشان می دهند که این چارت می تواند بر مبنای حقیقت باشد. از طرف دیگر، هنوز علم نتوانسته است مبنای دقیق علمی برای علوم ماورایی پیدا کند. به همین دلیل همواره تعارضی میان علم و علوم ماورایی وجود دارد و نمی توان توضیح قانع کننده ای برای آن آورد.
تا اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد چارت ترانزیت و مثبت اندیشی زندگی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید این چارت گذرهای مهم زندگی را مشخص می کند. چارت گذر بر اساس سه رویداد مهم ترسیم می شود که زمان زایمان یکی از آنهاست. این مثلث بر روی چارت تولد قرار می گیرد و اطلاعات مهمی را به افراد می دهد. به این موضوع توجه داشته باشید کسانی می توانند این چارت را طراحی کنند که با علوم ماورایی آشنایی دارند و می توانند با اسطرلاب کار کنند.

تقویم ترانزیت سیارات

مردم از دیرباز بر این باور بودند که حرکت ستارگان و سیارات می تواند بر زندگی آنها تأثیر بگذارد و سرنوشت آنها را تعیین کند. نگاهی به تحقیقات باستان شناسی نشان می دهد که این باور ریشه ای کهن دارد و تقریباً همه پادشاهان در همه کشورها و قرن ها از این روش استفاده می کردند. یکی از مفاهیم بسیار مهم در این زمینه طالع بینی نمودار عبوری است. در واقع بهتر است بدانید که سرنوشت انسان با عبور سیارات و تقویم ترانزیت سیارات و انرژی ها رقم می خورد. این نقشه میتواند مکان های حمل و نقل را نشان دهد و نشان می دهد که چه زمانی باید تصمیمات مهم زندگی گرفته شود.

تقویم ترانزیت 

می توان گفت یکی از سوالات متداول در این زمینه این است که تقویم ترانزیت چیست؟ بهتر است ابتدا به معنای ترانزیت نگاه کنیم. ترانزیت یک کلمه انگلیسی به معنای گذر است. در واقع اساس زندگی انسان گذرا است و در این دنیا هرگز اتفاقی را نمی یابید که در یک نقطه متوقف شود و نگذرد. تقویم ترانزیت بر اساس تقویم تولد اخذ می شود. نمودار تولد یک نمودار ویژه است که بر اساس زمان، روز و سال دقیق تولد است. نمودار تولد هر فرد مانند اثر انگشت اوست و هرگز دو نفر را با نمودار تولد یکسان پیدا نخواهید کرد. نقشه ترانزیت بر اساس این نقشه تعیین می شود و گذر سیارات و ستارگان بر زندگی و سرنوشت انسان تاثیر می گذارد.

تقویم حمل و نقل چگونه محاسبه می شود؟

در این نمودار ، مفهومی به نام سیاره ناتال وجود دارد که معمولاً به آن خانه تولد می گویند. بر اساس این سیاره، سه مرحله در نظر گرفته شده است. این سیارات مثلث زندگی انسان را تشکیل می دهند و اولین گذر آن از محل تولد آغاز می شود. پس از آن رویدادهای دیگری می توانند مرحله گذار را تعیین کنند و بر اساس آنها سرنوشت یک فرد مشخص شود. وقتی انسان بزرگ می شود، موقعیت سیارات در زودیاک تغییر می کند و این نقاط عبور را نشان می دهد.

تقویم حمل و نقل روزانه

همانطور که میدانید سیارات و ستارگان دائما در حال تغییر هستند. این تغییرات انرژی زیادی آزاد می کند. این انرژی ها را افرادی می توانند دریافت کنند که سرنوشت آنها با این ستاره ها و سیارات مرتبط است. بسیاری از مردم تمایل دارند که گذارها را در زندگی خود تشخیص دهند و زندگی خود را حول آنها بسازند. در این صورت بهتر است به تقویم حمل و نقل روزانه و عبور آنها نگاهی بیندازید و نقاط عبور را بررسی کنید. البته باید توجه داشته باشیم که تشخیص ترانزیت ها یک کار تخصصی است و فقط افراد آشنا به علوم ماوراء طبیعی و دانش این نقشه ها می توانند این کار را انجام دهند.

نقشه ترانزیت روزهای سیاره ای

نمودار روز گذر سیارات نیز بر اساس همان اصل کار می کند که در بالا به آن اشاره کردیم. موقعیت سیارات و نقشه ترانزیت روز های سیاره ای نسبت به سیاره اصلی ماه تولد می تواند بر انرژی سیاره ناتال تاثیر بگذارد. شناخت این تغییرات می تواند به عنوان راهنمای این باشد که چه زمانی افراد باید کارهای مهم زندگی خود را انجام دهند و چه زمانی باید تنها بر حذف انرژی های منفی تمرکز کنند.

این نمودار برای چه مواردی قابل استفاده است؟ می توانید از کارت حمل و نقل برای شناسایی رویدادهای مهم زندگی خود استفاده کنید. زیرا این کارت ها ترانزیت های مهم را تعریف می کند و این سوال برای کسانی که به دنبال پیش بینی آینده هستند بسیار مهم است.

برای ترسیم این نمودار چه کار کنیم؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که در مورد کارت ترانزیت پرسیده می شود این است که برای توسعه این کارت چه کاری باید انجام دهیم. همانطور که میدانید کارت ترانزیت بر اساس کارت تولد تعیین می شود. امروزه نمودار تولد با کمک اسطرلاب تهیه می شود و فقط افراد خاصی که با علوم ماوراء طبیعی آشنا هستند می توانند این کار را انجام دهند. در نتیجه بهتر است بدانید که طراحی این نمودار کار آسانی نیست که هرکسی بتواند انجام دهد.

آیا کارت ترانزیت مبنای علمی دارد؟

همیشه این سوال مطرح می شود که آیا این علوم اعم از نمودار تولد و تقویم ترانزیت علمی هستند و آیا می توان برای آنها مبنای علمی ایجاد کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تاکنون علم نتوانسته مبنای عملی برای نمودار تولد پیدا کند. با این حال، بسیاری از وقایع تاریخی نشان می دهد که این جدول می تواند بر اساس حقیقت باشد. از سوی دیگر علم هنوز نتوانسته مبنای علمی دقیقی برای علوم ماورایی بیابد. به همین دلیل همواره بین علم و علوم ماورایی تعارض وجود دارد و نمی توان آن را قانع کننده توضیح داد.همانطور که میدانید، این کارت انتقال مهم زندگی را نشان می دهد. نقشه ترانزیت بر اساس سه رویداد مهم ساخته شده است که یکی از آنها زمان تحویل است. این مثلث در نمودار تولد قرار می گیرد و اطلاعات مهمی را به افراد می دهد.

گذر در طالع بینی به چه معناست؟

تقویم یا گذر در نجوم عبارت است از عبور یک جسم نسبتاً کوچک از صفحه بخش بزرگتر، معمولاً یک ستاره یا سیاره، که ممکن است فقط یک منطقه بسیار کوچک را پشت سر بگذارد.  عطارد و زهره به طور دوره ای از کنار خورشید می گذرند و ماه می تواند از سیاره خود عبور کند. سیارات فراخورشیدی (مانند HD 209458 b) در حین عبور از کنار ستاره های خود کشف شدند.

گذر عطارد و زهره

عبور عطارد یا زهره از روی سطح خورشید، همانطور که از زمین دیده می‌شود، زمانی که سیاره بین خورشید و زمین قرار دارد، در اتصال پایین‌تر رخ می‌دهد. از آنجایی که مدار هر دو سیاره متمایل به دایره البروج است، این سیارات معمولاً از بالا یا زیر خورشید عبور می کنند. مدار هر سیاره سطح دایره البروج را در دو نقطه به نام گره قطع می کند. اگر پیوند پایین زمانی اتفاق بیفتد که سیاره در نزدیکی گره باشد، می‌توانیم آنها را در حال عبور از خورشید نیز ببینیم. برای عطارد، این زمان به 8 می و 10 نوامبر می رسد. ترانزیت نوامبر در فواصل زمانی 7، 13 یا 33 ساله اتفاق می افتد، در حالی که ترانزیت ماه می فقط در دو بازه زمانی آخر اتفاق می افتد. عطارد به طور متوسط ​​در هر قرن 13 بار از خورشید می گذرد. قطر قرص تاریک عطارد تنها حدود 10 ثانیه قوسی است، در حالی که قطر خورشید 1922 ثانیه قوس است. آخرین گذرهای عطارد در 8 نوامبر 2006 و 9 می 2016 رخ داده است و گذرهای بعدی در 11 نوامبر 2019 و 13 نوامبر 2032 رخ می دهد. رصدگران نمی توانند قرص کوچک عطارد را در برابر خورشید بدون هیچ گونه بزرگنمایی ببینند. گذر زهره در گره های آن در دسامبر و ژوئن رخ می دهد و معمولاً از الگوی 8، 121 و 105 سال قبل از شروع دوباره پیروی می کند. پس از ترانزیت های 9 دسامبر 1874 و 6 دسامبر 1882، جهان 121 سال برای ترانزیت بعدی در 8 ژوئن 2004 و سپس هشت سال برای ترانزیت بعدی در 5-6 ژوئن 2012 منتظر ماند. بر خلاف گذر عطارد، گذر زهره را می توان بدون بزرگنمایی از طریق یک فیلتر تاریک مناسب یا به عنوان تصویری که از طریق یک عدسی سوراخ بر روی صفحه نمایش داده می شود مشاهده کرد. رصد گذر زهره برای ستاره شناسان در قرن 18 و 19 اهمیت زیادی داشت زیرا زمان بندی دقیق رویدادها امکان اندازه گیری دقیق فاصله بین زهره و زمین را فراهم می کرد. این فاصله به نوبه خود به شما امکان می دهد فاصله بین زمین و خورشید را که واحد نجومی نامیده می شود و همچنین فاصله تا خورشید را برای تمام سیارات دیگر محاسبه کنید.

عبور سیارات فراخورشیدی

وقتی مدار سیاره ای در فضا به گونه ای باشد که به طور متناوب از بین ستاره خود و تلسکوپ عبور کند، از کنار ستاره می گذرد و باعث می شود ستاره درخشندگی خود را از دست بدهد. مشاهدات عبوری می تواند اندازه سیارات فراخورشیدی و عبور سیارات فراخورشیدی همچنین دوره های مداری آنها را آشکار کند. داده‌های سرعت شعاعی را می‌توان با اندازه‌گیری‌های عبوری ترکیب کرد تا جرم‌های سیاره‌ای دقیق و همچنین چگالی سیارات در حال عبور را به دست آورد و در نتیجه مواد احتمالی تشکیل‌دهنده سیارات را محدود کرد. مطالعات طیف‌سنجی مبتنی بر عمق گذر وابسته به طول موج برای شناسایی گازهایی مانند هیدروژن، سدیم و متان در اتمسفر بالایی برخی از سیارات غول‌پیکر مجاور مورد استفاده قرار گرفته‌اند. اولین سیاره عبوری کشف شده HD 209458 b در سال 1999 بود و صدها سیاره گذری کشف شده است. روش ترانزیت بیشترین حساسیت را نسبت به سیارات بزرگی دارد که به دور ستاره های خود می چرخند.

نمودار تولد چیست؟

نمودار طالع بینی نمودار تولد (به انگلیسی: natal astrology) افراد نامیده می شود. در واقع نمودار تولد متشکل از پارامترهای مختلفی است که انرژی بزرگ زندگی را تعیین می کند. سیارات و موقعیت آنها در صورت های فلکی، نظرات و انرژی های بین سیارات، خانه های نمودار تولد و کاراکاها در نمودار و در موضوعات ظریف داشا و یوگا را پدید می آورند. هنگامی که نمودار تولد تفسیر می شود و رابطه بین این موارد کشف میشود، مهمترین پیامدهای زندگی مشخص می شود، مسیر تصمیم گیری روشن تر می شود و حقایقی در مورد ابعاد معنوی و مادی زندگی ما آشکار می شود. وقایع و انرژی مسیر آینده بر اساس گذر سیارات تحلیل می شود و می توان در مورد کارما و دارما زندگی صحبت کرد. نتایج کلی اموری مانند ازدواج، تحصیل، استعدادها، امور مالی و … در نمودار نجومی معمولاً با استفاده از خانه های نمودار تولد و وارگ های آن بررسی و تحلیل می شود. نمودار تولد یا فال در واقع نماینده پر انرژی شما در دنیای کیهانی و دومین شناسنامه شماست. مطابق با تاریخ تولد هر فرد، سیارات موقعیت خاصی را در آسمان اشغال می کنند، و این منحصر به فرد است ، مانند اثر انگشت هر فرد. نمودار طالع بینی شما شامل موقعیت سیارات و ستارگان در روز، ساعت و دقیقه تولد شما است که بر اساس مقیاس جغرافیایی محل تولد است و می تواند در سیستم های محاسباتی اخترشناسی مختلف ساخته و نمایش داده شود.

استفاده از کارت تولد

با استخراج و تجزیه و تحلیل اطلاعات خود در نمودار تولد، می توانید به ویژگی های شخصیتی پی ببرید که می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف خود با مرور این نمودار می تواند راهنمای خوبی برای تصمیم گیری شما باشد و به شما در انتخاب شغل، همسر، مسیر تحصیلی و چالش های زندگی کمک کند. مانند هر مورد دیگر، طالع بینی مورد سوء استفاده قرار گرفته و معنای واقعی آن از بین رفته است. طالع بینی روزانه بر اساس علامت خورشیدی شما است که در مجلات و وب سایت ها ظاهر می شود، نه زمان تولد شما. در نتیجه، به نظر می رسد که پزشکی برای شما دارو تجویز کرده است که شما را معاینه نکرده است. طالع بینی اولیه با نمودار تولد انجام می شود و برای اینکه فال خود را بدانید ابتدا باید نمودار طالع خود را بشناسید. کلمه “horoscope” در انگلیسی از کلمه “hora scopus” گرفته شده است که به معنای نشانگر زمان یا نمایشگر ساعت است. بنابراین طالع بینی صحیح بدون توجه به زمان وجود ندارد. آنچه به عنوان فال روزانه نوشته شده است چیزی بیش از یک نقل قول مزخرف روزانه نیست. همین سوال حاکی از اهمیت بالای مطالعه نمودار تولد برای تعیین طالع بینی واقعی یک فرد است.

نجوم واقعی

نجوم واقعی، مانند فیزیک، برهمکنش ماده و انرژی را مطالعه می کند. نمادهای مورد استفاده در نجوم زبان منحصر به فردی برای «انرژی» ایجاد می کند. نجوم واقعی علمی است که مبتنی بر مشاهده و تجربه است. اساس اطلاعات به دست آمده مشاهدات هزاران ساله است و این داده ها نتایج مشابهی دارند. این توضیحات همان دلایلی هستند که به شما می گویند چرا برای بدست آوردن و تفسیر گزارش نمودار تولد شما باید به اطلاعات مربوط به سیارات، ستارگان و ستاره شناسی مراجعه کنیم. نجوم واقعی ترکیبی از علم و ریاضیات است. نجوم به هندسه الهی گفته می شود. برای داشتن یک فال واقعی باید از این علم به درستی استفاده کرد و نمودار تولد را بر اساس این علم نجومی مطالعه کرد. همه این موارد بسیار مهم هستند تا بدانیم در آینده چه انتظاری داریم. امیدواریم قبلاً با نمودار طالع بینی آشنا شده باشید و اهمیت آن را درک کرده باشید. در نهایت این خبر مهم را برای دریافت تی

 

مطالب کاربردی :

مثبت اندیشی و تکینک های مثبت اندیشی

چاکرا چیست و کجای بدن قرار دارد؟

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

مدیتیشن ماه کامل

هوروسکوپ

آسترولوژی چیست

 

نظرات کاربران

2نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. افسانه تکبر
  اکتبر 12, 2022

  عالی هستی دختر

  • کیوان
   اکتبر 18, 2022

   تشکر