X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

کد کیهانی

 • نویسنده : کیوان هجرتی
 • تاریخ نوشته : 2022/11/15
 • تعداد نظر : 2 نظر
کد کیهانی

اعداد شناسی می آموزد که هیچ چیز تصادفی نیست، نه روزی که به دنیا آمده اید یا نامی که به شما داده شده است. “کد کیهانی” شما را از اطلاعات موجود در تاریخ تولد و نامی که در هنگام تولد داده شده است، آشکار می کند. در ادامه این  مطلب درباره کد کیهانی تولد شما بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کد کیهانی چیست و چه کاربردی دارد؟

نام تولد و تاریخ تولد شما شامل نقشه شخصی  و کد کیهانی شما برای این عمر است و شماره شناسی کلیدی برای آشکار کردن این طرح است. این به زندگی های گذشته، عمر فعلی و سفر فعلی شما اعتبار می دهد.

شماره تولد به سادگی روزی است که ما در این دنیا به دنیا آمدیم. روز تولد بسیار مهم است زیرا می تواند به ما بگوید که چه کسی هستیم و استعدادهای ما در کجا نهفته است. شماره تولد یکی از اعداد ضروری ما برای تعیین مسیر زندگی از طریق اعداد است.

رحل-در-منظومه-شمسی

31 روز در تقویم به معنای متفاوتی برای هر تاریخ است. مانند طالع بینی، اعداد شناسی معتقد است که روز تولد شما چیزی ضروری در مورد شخصیت شما می گوید. به طور گسترده تر، پیروان اعداد شناسی بر این باورند که اعداد، و ارتباط بین آنها، عرفانی و معنادار هستند. برخی از مردم معتقدند که می توان از آنها برای پیش بینی آینده استفاده کرد. دیگران اعداد را تا حد زیادی نمادین می دانند.

شکاکان استدلال می کنند که عدد شناسی یک علم شبه است و اعداد، به خودی خود، نمی توانند معنایی فراتر از ارزش عددی واقعی خود را بیان کنند. تحقیقات در مورد ادعاهای توانایی اعدادی هیچ مدرکی دال بر توانایی واقعی روانی پیدا نکرد. با این حال، این تمرین طرفداران بسیاری دارد – از جمله برخی از قماربازان که از آن برای انتخاب اعداد خوش شانس در میزهای رولت و موارد مشابه استفاده می کنند.

یکی از مفاهیم رایج در اعداد شناسی «شماره مسیر زندگی» یا همان کد کیهانی است، که ادعا می کند حقایق اساسی را در مورد شخصیت، دیدگاه و چالش های زندگی شما آشکار می کند.

چگونه کد کیهانی مسیر زندگی خود را محاسبه کنم؟

اساساً، مقدار عددی تاریخ تولد خود را بگیرید، همه آن ارقام را بر اساس دسته بندی (سال، ماه، روز) با هم جمع کنید و به جمع کردن هر یک از آن ارقام ادامه دهید تا در نهایت به یک رقم برسید.

به عنوان مثال: بگویید تولد شما 3 جولای 1995 یا 7/3/1995 است. ابتدا، سال را با جمع کردن ارقام آن به یک رقم کاهش می دهید. 1+9+9+5 = 24 و 2+4 = 6. در این مورد، هم ماه و هم روز از قبل تک رقمی هستند، بنابراین اکنون می توانیم هر مقدار را با هم جمع کنیم: 6 (برای سال) + 3 ( برای روز) + 7 (برای ماه) = 16. در نهایت، آن ارقام را با هم جمع کنید، تا زمانی که یک رقمی به دست آورید: 1+6 = 7.

مثال دیگر، با استفاده از تاریخ تولد 26 دسامبر 1989. یعنی 1989/12/26، بنابراین 1+9+8+9 = 27، و 2+7 = 9. روز، 26، به 8 کاهش می یابد (2+6)، و ماه، 12، به 3 کاهش می یابد (1+2). بنابراین، 9+8+3 = 20. در نهایت، 2+0 = 2، بنابراین کد کیهانی این شخص 2 است.

این تا اینجا کاملاً ساده است، اما متأسفم که می‌گویم یک عارضه وجود دارد: اگر در طول فرآیند محاسبه، یکی از گروه‌های شما مجموعاً ۱۱ یا ۲۲ باشد، آن مقادیر را تا کاهش نهایی به یک رقم کاهش نمی‌دهید. دلیلش این است که 11 و 22 طبق عدد شناسی «اعداد اصلی» هستند که معانی خاص خود را دارند. به عنوان مثال، اگر در ماه نوامبر متولد شده اید، یک شماره اصلی دارید. کسی که در 2 نوامبر 1960 متولد شده است، تعداد خود را به صورت زیر محاسبه می کند: 1+9+6+0 = 16، که به 7 کاهش می یابد (1). +6). بنابراین 7+2+11 (که کاهش نمی یابد!) = 20 و 2+0 = 2.

پیروی از این فرمول مهم است. طبق numerology.com، “کسانی که کورکورانه اعداد را به طور تصادفی و بدون درک ماهیت یکپارچه کل جمع می کنند، مانند عنکبوت هایی هستند که ارتباط خود را با معماری درخشان وب خود از دست داده اند.”

زحل-و-کد-کیهانی

آیا کد کیهانی خود را مشخص کرده اید؟ اکنون می توانید به سادگی آن شماره را در لیست زیر پیدا کنید و هر آنچه ممکن است برای شما اتفاق بیفتد را بیابید. (تقریبا.)

کد کیهانی زندگی من به چه معناست؟

شما می توانید تعداد زیادی از ویژگی ها و پیش بینی های مرتبط با هر شماره مسیر زندگی را در اینترنت بیابید، اما در اینجا برخی از متداول ترین ویژگی هایی که به هر یک نسبت داده می شود آورده شده است.

کد کیهانی شماره 1

نقاط قوت: آنها رهبران طبیعی، جاه طلب و معمولاً در عرصه حرفه ای موفق هستند. جذاب، دیپلماتیک و همیشه جذاب بودن.

چالش‌ها: افراد به حدی مراقب هستند که ممکن است بیش از حد محافظ و سلطه جو باشند. همچنین ممکن است مستعد مسائل خشم باشد.

کد کیهانی شماره 2

 

نقاط قوت: این افراد عمیقا مهربان، دلسوز و همدل هستند. آنها اغلب هنرمند هستند، اگرچه مهارت آنها در پخش موقعیت های پرتنش ممکن است آنها را به عنوان یک سیاستمدار نیز ماهر کند.

چالش ها: حساسیت عمیق و بیزاری از درگیری می تواند 2 ها را بیش از حد به روابط شخصی خود وابسته کند. آنها ممکن است به سختی از نیازهای خود دفاع کنند.

کد کیهانی شماره 3

نقاط قوت: سه نفر عاشق توجه هستند و عموماً به راحتی به آن دست می یابند. آنها می توانند به چیزهای زیادی دست یابند و احتمالاً در کودکی زودرس هستند. همیشه پر انرژی

چالش ها: به همان راحتی که سه نفر پروژه های بزرگ و هیجان انگیز را شروع می کنند، اغلب آنها را رها می کنند. سه نفر به احتمال زیاد تمرکز/تعهد شدن برایشان مشکل است و ممکن است بیش از حد بر درک دیگران از آنها متمرکز شوند.

کد کیهانی شماره 4

نقاط قوت: عموماً این فرد بسیار اصولی و قابل اعتماد است که از آنها به یک دوست و همکار مطلوب تبدیل می شود. مردم معمولاً می دانند که از یک چهار نفر چه انتظاری دارند.

چالش ها: این نوع می تواند سفت و سخت شود، بیش از حد بر قوانین و هنجارها متمرکز شود. چهار نفر ممکن است به راحتی از افرادی که دستورالعمل های خود را ایجاد می کنند یا بیش از حد خارج از جعبه منحرف می شوند، ناامید شوند.

کد کیهانی شماره 5

نقاط قوت: پنج نفر کنجکاو و روشنفکر هستند و اغلب برای روزنامه نگاران و مربیان بزرگ ایجاد می کنند. مهارت های ارتباطی قوی با حس شگفتی کودکانه برای لذت های ساده.

چالش‌ها: پنج نفر ممکن است کمی بیش از حد به سرگرمی‌ها/منافع‌های مورد علاقه‌شان مانند خرید یا مهمانی بپردازند. همچنین ممکن است در روابط کمی سطحی و غیر متعهد ظاهر شود.

کد کیهانی شماره 6

نقاط قوت: این تیپ احتمالا یک سخنران و فعال پرشور، چه به صورت حرفه ای و چه شخصی، از طرف عزیزان خود است. کنجکاوی و شفقت آنها از آنها وکلا، سخنرانان و درمانگران بزرگی می سازد.

 

چانقاط ضعف: شش ها ممکن است در سازگاری با آنها مشکل داشته باشند، به خصوص وقتی نوبت به مراقبت از خود می رسد .

کد کیهانی شماره 7

نقاط قوت: با خلاقیت عمیق با تخیل قوی و زنده، هفت ها در دنیای درونی رشد می کنند. آنها می توانند خود را به طور بی پایان سرگرم کنند و به ندرت حوصله شان سر می رود.

چالش ها: جای تعجب نیست که این نوع می تواند کمی خجالتی باشد و ممکن است برای برقراری ارتباط با افراد دیگر مشکل داشته باشد. آنها همچنین ممکن است به سختی استراحت کنند و دائماً بین کار و سرگرمی سازنده حرکت کنند.

کد کیهانی شماره 8

نقاط قوت: هشت ها با پول خوب هستند، زیرا از سنین پایین به همه جا بودن آن آگاه هستند. آنها بلندپرواز هستند و مایلند سخت کار کنند تا خودکفا و راحت باشند.

چالش‌ها: مهارت این نوع پول در مورد پول به این معنی است که آنها ممکن است در معرض آسیب‌دیدگی‌ها، چه از نظر حرفه‌ای یا شخصی باشند. آنها همچنین در معرض خطر معتاد شدن به کار هستند.

کد کیهانی شماره 9

نقاط قوت: نه ها ایده آل گرا و عمیقاً اصولگرا هستند و نمی خواهند ارزش های خود را به نفع راحتی به خطر بیندازند. آنها تمایل دارند شیک، دلپذیر و سخاوتمند باشند.

چالش‌ها: این نوع در روابط شخصی خطر وابستگی مشترک را به همراه دارد و ممکن است در لذت بردن از زمان حال به جای تمرکز بر رویاهای خود برای آینده مشکل داشته باشند.

ماه-و-اعداد-کیهانی

سایر کاربردهای کد کیهانی

کدهای کیهانی به جز شماره خاص تولد، می توانند به عنوان اعداد خاصی استفاده شوند که با نام الفبای کائنات شناخته می شود و برای ارتباط مستقیم با کائنات و درخواست از آن ها به کار می رود. این کد کیهانی یک سری اعداد ریاضی خاصی هستند که معنای خاصی را به وجود می آورند. استفاده از این کدها در کنار سابلیمینال می تواند معجزه کرده و نتایج شگرفی به دست بدهد. توجه داشته باشید که نوشتن و محاسبه کد کیهانی توسط هرکسی قابل انجام نیست و بهتر است آن را به متخصص این حوزه واگذار کنید.

کد کیهانی اعدادی هستند که برای درمان و رفع بیماری های مختلف و جذب اتفاقات و خواسته ها در زندگی استفاده می شود. کد کیهانی برای اولین بار توسط روانشناسی روسی با نام گریگوری گرابووی معرفی شد و ادعای اولیه اش این بود که همه مردم و کائنات کره زمین از طریق الکترو مغناطیس و ارتعاش زمین به یکدیگر متصل هستند. کد کیهانی زبان کائنات بوده و همه چیز هایی در دنیا وجود دارد اعم از رویا، آرزو، روح، ستارگان، کهکشان ها، گیاهان، انسان ها و …. را شامل می شود. کد کیهانی برای ارتباط مستقیم با کائنات و درخواست از آن ها به کار می رود.

برای خواندن این کدها باید نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

 • کد ها را از چپ به راست بخوانید.
 • کدها را با آرامش و شمرده شمرده بخوانید. هر عدد را جدا بخوانید و بین هر عدد مکث دو ثانیه ای کنید.
 • بین اعدادی فاصله ندارند دوثانیه مکث و بین اعدادی که فاصله دارند 4 ثانیه مکث کنید.
 • اگر زمانی از کد کیهانی به نتیجه رسیدید و دیگر نخواستید از آن استفاده کنید حتما آن کد را روی کاغذ بنویسید و با قیچی اعدادش را از هم جدا کننید و دانه دانه داخل سطل آشغال بیاندازید تا از آن کد رها شوید.
 • هنگام نوشتن کد به چیزی که میخواهید برسید فکر کنید.

جمع بندی

کد کیهانی برای ارتباط مستقیم با کائنات و درخواست از آن ها به کار می رود. علاوه بر این یک کاربرد کد کیهانی برای بدست آوردن شماره تولد و خواص آن روز است.

نظرات کاربران

2نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. marzie
  نوامبر 26, 2022

  سالی کد کیهانی حساب کردم به سال میلادی شد 3ولی نمی‌دونم کجا باید ازش استفاده کنم

 2. maryam
  دسامبر 16, 2022

  سلام سالی مهربون و یا سخاوت. بسیار ممنونم از به اشتراک گذاشتن این مطالب فوقالعاده. خیلی برام جالب بود که تونستم کد کیهانیم ُ بفهمم سالی جون. مجموع روز و ماه و سال، هر کدومشون 3 شد، و نهایتا کدم 9. موارد استفاده‌ش چطوریه؟ و بخوام کدنویسی هم انجام میدین؟