X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

آسترولوژی بیت کوین

  • نویسنده : کیوان هجرتی
  • تاریخ نوشته : 2022/11/06
  • تعداد نظر : 0 نظر
آسترولوژی بیت کوین

ارزهای دیجیتال جدیدترین فناوری مالی در جهان هستند و در حال حاضر بیش از 2000 میلیارد دلار ارزش دارند. با تجزیه و تحلیل صحیح قیمت این ارزهای رمزنگاری شده و همچنین خرید و فروش آنها، به راحتی می توانید درآمد بسیار سودآوری کسب کنید. یکی از جدیدترین سبک های تحلیل بازار ارزهای دیجیتال، استفاده از آسترولوژی بیت کوین است. شاید تلفیق طالع بینی و رمزنگاری بسیار عجیب باشد، زیرا یکی وجود خارجی ندارد و دیگری خارج از جو زمین است، اما واقعیت این است که جهان هر لحظه حجاب جدیدی از اسرار خود را آشکار میکند. احتمالا در کنار افزایش وسوسه انگیز قیمت ارزهای دیجیتال، مطالبی در مورد سلطان ارزهای دیجیتال در اخبار و فضای مجازی شنیده اید و با گشت و گذار در سایت های مختلف به مطالبی با عنوان بیت کوین چیست یا چگونه می توانید دست پیدا کنید، برخورد کرده اید.به طور خلاصه، هدف بیت کوین انتقال امن یا ذخیره پول است. به همین دلیل می توان آن را یک سیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال امن در نظر گرفت. بیت کوین عملاً کنترل واقعی پول را به دست خود مردم بازگردانده است و با یک رمز عبور خاص به نام کلید خصوصی، تنها صاحبان آن کلیدها قادر به خرج و انتقال بیت کوین خواهند بود. از سوی دیگر، ارزهای دیجیتال همواره با مشکل بزرگی به نام «هزینه مضاعف» مواجه بوده اند. این مشکل در قبوض کاغذی و پول فیزیکی وجود نداشت، به عنوان مثال، شما نمی توانستید از پولی که در تلویزیون خرج می شد برای خرید کالای دیگری استفاده کنید. اما در دنیای دیجیتالی که همه چیز را می توان با یک کلیک کپی کرد، مهم است که از هزینه مضاعف خودداری کنید. اگر پول دیجیتال مانند یک فایل است، می توانید آن را همزمان در دو مکان مختلف خرج کنید و تا زمانی که فروشندگان از آن مطلع شوند .به همین دلیل، قبل از ظهور ارزهای دیجیتال، همیشه یک سازمان مرکزی وجود داشت تا تراز افراد را بررسی کند تا از این اتفاق جلوگیری کند.

اما با ظهور این ارز دیجیتال، وجود یک سازمان مرکزی از بین رفته است و تراکنش ها توسط تمامی مشارکت کنندگان شبکه تایید می شود. بنابراین یکی دیگر از اهداف مهم بیت کوین حل مشکل دو برابری هزینه است.بیت کوین توسط فلزات گرانبها مانند طلا یا کالاهای قابل مبادله مانند پول امروزی پشتیبانی نمی شود. ارزش اساسی بیت کوین و ارزهای فیات در اعتماد افرادی است که به ارزش آنها اعتقاد دارند. همانطور که شما معتقدید که می توانید فاکتورهای خود را به یک فروشگاه بدهید و اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنید، صاحب فروشگاه نیز می داند که با دادن این فاکتورها می تواند اقلام مورد نیاز خود را خریداری کند، بنابراین این فاکتورها دست به دست در جامعه منتقل می شود. اما از سوی دیگر، با نگاهی به استفاده از بیت کوین در دنیای مدرن، می بینیم که اکثر مردم بیت کوین را برای سرمایه گذاری می خرند نه برای استفاده در پرداخت های خود. به همین دلیل دیدگاه دیگری مطرح شده است که بر اساس آن می توان از بیت کوین علاوه بر اینکه می تواند نقش پول را ایفا کند، به عنوان دارایی نیز استفاده کرد. دارایی که می تواند ارزش خود را در طول زمان حفظ کند. به عنوان مثال، ارزش طلا در مقایسه با کالاهای اساسی مانند غذا و پوشاک، در طول زمان تقریباً ثابت بوده است. بر این اساس، بیت کوین را می توان با توجه به ویژگی هایی که در ادامه به طور کامل ارائه می کنیم، یک دارایی در نظر گرفت.بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که روند تمرکززدایی را در دنیای پس از اینترنت آغاز کرد. بیت کوین می تواند نوعی پول باشد که برای خرید یا سفارش آنلاین از آن استفاده می کنید، به عنوان نوعی سرمایه گذاری که ارزش پس انداز شما را در بلندمدت حفظ می کند، یا به عنوان پلتفرمی برای برنامه های غیرمتمرکز آینده که بر جنبه های غیر مالی تاثیر می گذارد.

بیت کوین آسترولوژي

آسترولوژی و طالع بینی

طالع بینی یکی از علوم جذابی است که از قدیم الایام در بین بشر رواج داشته است. منظور از رصد ستارگان این است که با رصد اجرام آسمانی و سیارات می توان اطلاعاتی برای یافتن تأثیر آن ها بر کیهان به دست آورد.

طالع بینی چگونه به بازارهای مالی کمک می کند؟

تحلیل طالع بینی ربطی به قیمت، حجم ندارد و تنها کمکی که می تواند به ما بدهد زمان است. بنابراین تحلیل نجومی را تحلیل زمانی نیز می نامند.در واقع با استفاده از تحلیل زمانی می توان زمان بازگشت و تغییر در جهت نمودار قیمت را محاسبه کرد. تصور کنید که از نظر تحلیل فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و مشاهده نمودار قیمت متوجه تغییرات قیمت می شوید، اکنون با کمک تحلیل زمانی می توانید زمان ممکن را تشخیص دهید. هر عملی در جهان یک واکنش خواهد داشت. ممکن است شما نظریه بال های پروانه را شنیده باشید که پروانه ای بال های خود را در کوه های آلپ تکان می دهد و واکنش ناشی از آن باعث ایجاد طوفان شدید در کارولینای شمالی، آمریکا می شود. این تأثیر جهان حتی از قدرت ذهن انسان نشات می گیرد. از آنجایی که ذهن انسان حاوی امواج الکترومغناطیسی است که به جهان تکانه مثبت یا منفی می دهد، بنابراین حتی یک فکر کوچک را می توان به عنوان یک مولد موثر در جهان در نظر گرفت. با این حال، طالع بینی تاثیر مستقیمی بر بازارهای مالی ندارد، بلکه بر انرژی ها و نیروهایی که از سیارات دیگر (به ویژه زمین) می کشد، تاثیر دارد. کافی است عمیقاً به مسیر زندگی بنگریم تا بفهمیم وقتی در یک نیمکره زمین روز است، در آن سوی زمین شب است و شب و روز تنها با چرخش زمین شکل می گیرد. اطراف خودش و خورشید در حال حاضر، فردی که روی زمین زندگی می کند، یک نوع رفتار و سبک زندگی در شب و نوع دیگری در روز دارد. این مورد ساده تاثیر حرکت سیاره زمین و تاثیر آن بر بشریت را نشان می دهد. اکنون باید بدانید که سیارات دیگر (به جز خورشید و ماه) بر زندگی شما تاثیر می گذارند.

آیا واقعاً می توان با طالع بینی درآمد کسب کرد؟

شاید برای شما غیر منطقی به نظر برسد، اما در سال گذشته، عده معدودی که از طالع بینی برای تحلیل روند قیمت بورس و بورس ایران استفاده کردند، خیلی زودتر از دیگران متوجه افت شدید بورس ایران شدند. در حال حاضر این علم در کشورهای غربی رواج بیشتری دارد و بیشتر منابع منتشر شده در این زمینه به زبان انگلیسی یا لاتین است. این حوزه یکی از جدیدترین حوزه های تحلیلی برای روند ارز دیجیتال است.طالع بینی مالی یا آسترولوژی مالی موضوعی با سابقه است که اخیراً مورد استقبال برخی از معامله گران بازار سهام و ارز دیجیتال قرار گرفته است. از قدیم الایام پادشاهان، تجار، صنعتگران و مردم عادی دنیا از دانش آسترولوژی با طالع بینی برای پیش بینی موقعیت های روحی، مالی و … استفاده می کردند، اما طالع بینی چیست و چگونه می توان از این دانش در معاملات بورس استفاده کرد؟  طالع بینی یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین علوم انسانی است که به بررسی حرکت و موقعیت نسبی اجرام آسمانی مانند ماه، خورشید، ستارگان، قمرها، سیارات و غیره می پردازد. شواهد بسیاری وجود دارد که هند یکی از پیشگامان و رهبران طالع بینی است. شالوده اصلی طالع بینی ابتدا در هند پدید آمد و سپس به مرور زمان توسط ایرانیان، یونانی ها و حتی اروپایی ها گسترش یافت و رواج یافت. بسیاری از دانشمندان طالع بینی را توسعه داده اند، که هر کدام سیستم خاص خود را دارند و به دنبال ارتباط دادن پدیده های آسمانی با آنچه بر روی زمین می گذرد هستند. علم آسترولوژی یا به فارسی طالع بینی، شاخه ای از علم نجوم است که به بررسی حرکت سیارات و دیگر اجرام آسمانی و متناسب با موقعیت این اجرام در دوره های مختلف می پردازد. در جنبه های زندگی انسان طالع بینی قدمتی به اندازه تاریخ بشر دارد. تقریباً در تمام دوره های تاریخ و در ادیان و آیین های مختلف، مردم به تاثیر سیارات بر روی زمین و موجودات آن اعتقاد داشتند و این تأثیر را در زندگی خود لحاظ می کردند. اخترشناسان یا طالع بینان معتقدند که تغییر موقعیت نسبی خورشید، ماه و سیارات باعث تأثیرات متفاوت آنها بر جسم و روان انسان می شود، اگرچه این گفته طالع بینی مورد تایید برخی از طالع بین نیست و طالع بینی را نه یک علم، بلکه یک روش می دانند و نمی توان تلاش های مردم در تمدن های مختلف برای جمع آوری و گسترش دانش در مورد طالع بینی و طالع بینی را نادیده گرفت.

 

بیت کوین

ساز و کار آسترولوژی

تجزیه و تحلیل زمانی شامل شناسایی تاریخ ها و چرخه های بالا و پایین بازار است. تحلیلگران و معامله گران پس از گذراندن آموزش عملی تحلیل زمان و روش طالع بینی چرخه ای قادر خواهند بود به راحتی محور و اندازه گیری پیچیده زمان بازار را تحلیل کنند و در معاملات خود با تاریخ خرید و فروش هایی که انجام می دهند با دقت تاریخ و زمان معامله کنند.این سیستم به عنوان پیشرفته ترین روش تحلیل زمانی و تکنیکی بر اساس منطق روش های گان شناخته می شود و پس از اتمام آموزش، تحلیلگر وارد پنجره جدیدی از علم می شود.یکی از موضوعاتی که همواره در نجوم و طالع بینی مطرح می شود، تأثیر سیارات و ستارگان بر بازارهای مالی است. همان طور که طالع‌بینان معتقدند طالع بینی بر روحیه و ذهن افراد تاثیر می‌گذارد، تغییر موقعیت نسبی برج‌البروج و صورت‌های فلکی نسبت به یکدیگر در بازارهای مالی نیز موثر است. طالع بینی مالی به موقعیت هایی می پردازد که به لطف دانش طالع بینی برای خرید یا فروش سهام یا معامله در بازار ارز دیجیتال مناسب تر است. جی پی مورگان یکی از بزرگترین سرمایه داران جهان بود، در میان افرادی که بازار سهام و بازارهای مالی را از طریق آسترولوژی و طالع بینی پیش بینی می کرد. تاجرانی که به طالع بینی مالی پایبند هستند معتقدند که روان انسان قیمت را تعیین می کند و موقعیت نجومی نیز بر روان انسان تاثیر می گذارد. عوامل مختلفی برای پیش‌بینی بازار وجود دارد، از وضعیت اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در جهان و رویدادها و ملاحظات بین‌المللی گرفته تا الگوهای تکراری ثابت در نمودارهای مالی. اما بدون شک مهمترین عامل تاثیرگذار بر بازارهای مالی رفتار معامله گران است و دانش طالع بینی به شما این امکان را می دهد که رفتار معامله گران را پیش بینی کنید. در طالع بینی به دنبال این هستیم که این اجرام آسمانی چه ستارگان و چه سیارات چه تاثیری بر ما ساکنان زمین دارند یا بهتر است بگوییم چه تاثیری بر فعالان بازار سرمایه دارند.  قبل از هر چیز بهتر است عواقبی را که ستارگان، سیارات و اجرام اطراف ما بر روی زمین می گذارند بررسی کنیم. در علم طالع بینی این اثرات به سه قسمت اثر مغناطیسی، اثر الکترومغناطیسی و اثر گرانشی تقسیم می شوند. به خاطر داشته باشید که پس از کمی تحقیق متوجه خواهید شد که حضور ماه در اطراف زمین نه تنها به روشنایی شب کمک می کند، بلکه اثرات بسیار دیگری نیز دارد.

 

 

 

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *