X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

آسترولوژی چیست؟

  • نویسنده : sally
  • تاریخ نوشته : 1400/04/28
  • تعداد نظر : 0 نظر
آسترولوژی چیست؟

آسترولوژی تقدیر و سرنوشت ما را تعیین نمی کند!

 

علم آسترولوژی علمی هست که با رصد خورشید و ماه و جایگاه آنها در درجات و نشان های زودیاک و تاثیر متقابل و تعاملات سیارات و اثر گذاری  آنها بر زندگی ما از بدو تولد مورد بررسی قرار می‌دهد. نجوم اطلاعات خنثی از جهان هستی را در اختیار ما میگذارد و نباید به این اطلاعات به شکل منفی و مثبت نگاه کرد،هیچ چیز تصادفی نیست،آرایش و چیدمان سیارات در درجات مختلف در ۱۲ نشان زودیاک یک بینش تصوی و یک تصویر از نقشه راه و مسیر زندگی فردی است که همه جوانب را در بر می‌گیرد مثل میائل شخصیتی و پتانسیل های ما و این علم هزاران ساله نقش مسیر زندگی ما را میسازد نجوم نامیده می شود،حرکت و چرخش تک تک سیارات بر روی زمین تاثیر گذاراست نه تنها زمین بلکه روی تک تک سلولهایمان موثر هستند و این چرخه جهان هستی با مدیریت معبود عشق الهی هدایت می شود در نظر بگیر ماه با هر چرخش و هر فازش تاثیر مستقیم بر جزر و مد اقیانوس ها دارد،همین خودما موجودات زمینی ما انسان ها در آناتومی بدنمان ۷۰ درصدمان از اب تشکیل شده و ماه عنصرش آب است بنابراین بی شک به شدت بر فیزیک و جسم و روح ما تاثیر گذار است، با هر چرخش ماه در فازهای اصلیش؛ ماه نو،ماه افرایشی ،نیمه اول ،ماه کامل و ماه کاهشی ‌نیمه آخر ماه این چرخه حیرت انگیز و زیبای ماه به احساسات ما مستقیما تاثیر گذار است.

 

تمام حرکت سیارات و تعاملات و چرخه ماه و خورشید همه براساس علت و معمول است در واقع هر آنچه در آسمان اتفاق می افتد.آنچه در آسمان رخ می‌دهد توصیفی از آنچه در پایین اتفاق می افتد است. دنیای زیبایی از انرژی ها را در پیرامون خود داریم چه روی زمین و چه در آسمان که همچو آینه اتفاقات و بالا را منعکس می‌کند به پایین در واقع هر چه بالا اتفاق بیوفتید پایین نیز اتفاق میوفته و البته که همه این انرژی ها برای بالا رفتن سطح آگاهی و هم مسیر شدن با این تعاملات و انرژی ها رسیدن به صعود است ،شبیه به پرتالی که اگر در این پرتال انرژی با سیارات و انرژی تعاملات هم ارتعاش بشوی به اهدافت خواهی رسید و تجربیات بهتری رو خواهی داشت و به آن نود آگاهی و در نهایت خرد جمعی دست پیدا خواهیم کرد.

سبک  سالی (آستروفارسی سالی) چیست؟

من سالی با توجه به تخصص در رشته آسترولوژی سبک غربی ( تروپیکال ) تکاملی و مدرن فعالیت میکنم که در این سبک ما با خورشید و ماه و سیارات مرکوری ( عطارد )، مارس ( مریخ )، ونوس ( ناهید)، سترن ( زحل )، ژوپیتر ( مشتری ) ، پلوتو ، نپتون ، اورانوس و کایران و نود ها نود شمالی و نود جنوبی سر و کار داریم که هریک با چرخش و ایجاد انرژی و جایگیری و ترانزیت یک انرژی را به ما منتقل میکنند.

چارت تولد ، نقشه راه ……

strology-2در نظر داشته باشید شما در آسمان خانه ای دارید و آن خانه از بدو تولد شما در آسمان ثبت شده که همان چارت تولد شما هست ، خانه ای بزرگ که خود شامل خانه های مختلف درون خود است مثل یک قصر با اتاق های بزرگ که هر کدام یک خانه محسوب می‌شوند و هر کدوم از این خانه ها ساکنان مختلف دارند و نام های مختلف ، خانه ای که مخصوص خودتان است و هویت شما و پتانسیل هاتون و جا میده ، خانه پدر ، خانه مادر ،همسر ، خانه فرزند، سلامت، کار ، تحصیلات، ثروت ،کارما و دارما،خانه اهداف و غیره …………… نقشه این خانه هم چارت تولد شماست که با بررسی این خانه ها میتونیم ببینم چه اتفاقی در حال رخ دادن است و اشتباه مسیر کجاست و اصلاحش کنیم، درسته که با ثبت خانه و نقشه چارت تولد همه چیز از قبل طراحی شده ولی هیچ جبری در چارت تولد نیست چرا؟!

 

با آگاهی از چارت تولد و بررسی خانه های آن امارت بزرگ نقاط ضعف و پتانسیل ها مشخص می‌شود و بهتر میشه تصمیم گرفت برای ادامه مسیر زندگی و رسیدن به سطح آگاهی بالا،اغلب وقایع مهمی که روی رمین اتفاق می افتد به وسیله جریان های مغناطیسی (اجرام آسمانی ) خلق می‌شوند که این امر در ارتباط مستقیم با وضعیت قرار گیری سیارات در لحظه ای اتفاق می افتد است ،سیارات حرکات دورانی مشخص را در دوره های مشخص طی می کنند،یعنی در امتداد سال‌های معین و قابل محاسبه ای پر همان وضعیت قبلی قرار می گیرند و در یک تکرار وضعیت ،همان اتفاقات در فاصله زمانی معینی اتفاق می افتد. بنابراین با شناخت سیارات و حرکات آنها می‌توان از اتفاقات پیش رو باخبر شد. با علم آسترولوژی شما پی به پتانسیل ها و نقاط مثبت و منفی در چارت خود مطلع میشوید که با آگاهی در مسیر زندگی قدم بر می دارید مثلا با توجه به خانه شغل و تحصیلات پتانسیل ها و نکات مثبت و منفی شغل مورد بررسی قرار میگیره ومتوجه مسیر اصلی و درست برای پیشرفت و رسیدن به هدف در شغل و یا شغل مناسب انتخاب می‌شود.

رایزینگ چیست و یعنی چه ؟!

نشانی از زودیاک که در بدو تولد هر فرد از شرق آسمان در حال طلوع و بر آمدن بوده است،رایزینگ در هر چارت تولد بسیار مهم است چون آغاز گر و خانه اول چارتتون مطعلق به رایزینگ است و روی شخص بسیار تاثیر گذار است،رایزینگ منسوبات و شخصیت صاحب چارت است،شخصیت شما با رایزینگ و تاثیراتش شکل می‌گیرد و دیده می‌شود.

هوروسکوپ بر اساس سیاره ها از نظر آسترو فارسی سالی ( سالی )

سیاره حاکم بر هرنشان تولد ( ماه تولد )

تحلیل و پیگیری کردن “حرکت سیارات” در نشانه های بروج فلکی و همین طور درک جنبه های مختلف آنها به گزارش پرشین وی اساسا همان تعریف علم ستاره شناسی است، بنابراین درک معنای آنها به تنهایی نیز اهمیت دارد و در کنار آن آشنایی با سیاره حاکم بر نشانه خودتان می تواند به درک و شناخت بهتر طالع بینی تان کمک کند.

سیاره حاکم بر ماه فروردین: مارس ( مریخ )

2020: what predictions for the future came true? | Listen & Learn AUS Blog

سیاره سرخ مریخ که بر قوچ ها ( فروردینی ها ) حکمرانی می کند گویی از نظر ظاهری کاملا با خلق و خوی چابک و فرز متولدین این ماه هماهنگی دارد. مریخ نماد احساسات، پرخاشگری، جاه طلبی و غرایز حیوانی است و بنابراین با نشانه های آتش همانند برج فروردین همخوانی دارد. قدرت آن اساسا غیرقابل توقف است. “مریخ برای فروردینی ها احساسات به همراه می آورد.” فروردینی ها به عنوان افرادی با انرژی بی نهایت و مهارت های رهبری بالا شناخته می شوند. بنابراین آنها گاهی می توانند روحیه یک جنگجو را پیدا کنند. اگر فروردینی باشید احتمالا تاثیر مریخ را در هر زمانی که ناگهان خود را درگیر جروبحث های شدید می یابید و یا روحیه بسیار رقابتی پیدا می کنید، احساس کردید.

 

 

سیاره حاکم بر ماه اردیبهشت: ونوس ( ناهید )

 

venus

سیاره حاکم بر هر ماه برای  تارس  (اردیبهشت )، ناهید سیاره عشق است ولی در عین حال حاکم بر چیزهایی مثل تجمل، لذت و ارزش هاست. به گزارش پرشین وی اردیبهشت با نشانه خاک مشخص می شود و این بدین معنی است که روی چیزهای مادی و تجارب شهوانی متمرکز است و سیاره ناهید بیشترین میزان تاثیر را روی برج اردیبهشت می گذارد.

 

 

سیاره حاکم بر ماه خرداد: مرکوری ( عطارد )

Mercury: Facts About The Planet {special Article}

دو قلوها ( خردادی ها )حراف و اجتماعی بوده و درست همانند عطارد، سیاره ارتباطات و تفکر، افرادی خردمند هستند. ذات همیشه کنجکاو متولدین خرداد تلفیق زیبایی با سیاره عطارد دارد که با ویژگی تبادل اطلاعات و یادگیری چیزهای جدید شناخته می شود. “عطارد به متولدین  دوقلو اجازه تفکر و تحلیل موضوعات مختلف را می دهد.” خرداد متفکرترین برج با نشانه هواست و به لطف سیاره حاکم بر آن، تیزهوش و سریع الفکر است.

 

 

سیاره حاکم بر ماه تیر: ماه

Apollo Rocks Reveal the Moon's Early History - Universe Today

سیاره حاکم بر هر ماه برای خرچنگ ( تیر ) “ماه” است. سیاره ایست که بر عواطف و احساسات و چیزهایی که به ما حس راحتی می دهد، حکمرانی می کند و در علم ستاره شناسی، سیاره ماه با برج خرچنگ که نشانه آن آب است، ارتباط دارد. متولدین برج خرچنگ (تیر) بیشتر از دیگر برج های فلکی داری عواطف مادرانه و پرورش دهنده هستند و در نتیجه به خوبی به ماهیت شهودی و حسی سیاره “ماه” اجازه درخشیدن می دهد.از آنجا که انرژی تیرماهی ها بسیار ملایم و احساسی است، ماه می تواند بسیار آسیب پذیر و حساس برای این نشانه باشد و اگر تیرماهی باشید باید از ماه متشکر باشید که به شما اجازه می دهد به خوبی با احساسات خود و حتی دیگران در ارتباط باشید.

 

 

سیاره حاکم بر ماه مرداد: خورشید

We could box the sun in 10 years - Times of India

می توان گفت لئوها ( مردادی ها ) به طور غیررسمی سلطان تمام برج های فلکی هستند، بنابراین مشخص است سیاره حاکم بر آنها در مرکزیت منظومه شمسی: خورشید واقع شده است. مردادی ها درست همانند سیاره حاکم بر آنها، عاشق مرکز توجه قرار گرفتن هستند و همانند خورشید، گرما، مثبت اندیشی و پرتو درخشانی بر هرچیزی که دست بزنند، همراه آنهاست. خورشید سیاره انرژی، روحیه و حیات است و برج لئو  (مرداد) که تحت فرمان آن است نیز از این ویژگی ها بی نصیب نمانده است. بنابراین اگر شما مردادماهی هستید باید برای اعتماد به نفس بی اندازه خود ممنون سیاره خورشید باشید.

 

 

سیاره حاکم بر ماه شهریور: مرکوری ( عطارد )

Mercury: Facts About The Planet {special Article}

سیاره حاکم بر هر ماه برای ماه خوشه ( شهریور ) عطارد است که وظایف مختلفی در علم ستاره شناسی دارد، شاید به همین دلیل باشد که بر بیش از یک برج فلکی، حکمرانی می کند. در حالی که ویژگی ارتباط محوری عطارد در خردادی ها پدیدار می شود، ویژگی اندیشمندی و تحلیلگری آن در برج خوشه  (شهریور) پدیدار شده است. شهریور دارای نشانه خاک است و وقتی همه چیز منظم باشد انرژی جزئیات محوری او بارز می شود. عطارد سیاره زمان بندی و برنامه ریزیست و به خوبی با این برج فلکی همگام است. اگر شهریوری هستید می توانید تاثیر عطارد را بر روی توانایی خود برای منظم نگه داشتن چیزهای مختلف مثل پوشه ایمیل های خود، مشاهده کنید.

 

 

سیاره حاکم بر ماه مهر: ونوس ( ناهید )

venus

سیاره زهره کاملا درمورد عشق و لذت است و بنابراین تعجبی ندارد  این سیاره عشق زیادی دارد که می تواند آن را با دو نوع نشانه در برج فلکی سهیم شود. چرا که علاوه بر اردیبهشت بر برج مه  که نماد تعادل و ارتباطات است نیز فرمانروایی می کند. از آنجا که برج ترازو  (مهر) روی هارمونی رابطه ها متمرکز است، ویژگی رویایی و عاشقانه سیاره زهره باید نقش خود را در اینجا ایفا کند. تاثیر سیاره زهره البته فراتر از عشق است، بلکه “سیاره زهره برای برج میزان استعداد هنری و ابتکار نیز به همراه می آورد.” برج میزان همچنین برای داشتن نگاه زیباشناختی معروف است و کاملا با نام دیگر سیاره زهره یعنی “سیاره زیبایی” مطابقت دارد.

 

 

سیاره حاکم بر ماه آبان: پلوتون و مارس

Mars Conjunct Pluto in Capricorn (November 10, 2014) | Astrologer Bill Attride

سیاره حاکم بر هر ماه برای عقرب ( آبان ) پلوتون است که از نام خدای دنیای زیرین و یا عالم اموات برگرفته شده و در عین کوچکی سیاره بزرگی است که مسئول برخی از بزرگترین اتفاقات زندگی اعم از تولد و مرگ، خلقت و نابودی و یا هرچیز پنهان در زیر سطوح است. به طور مشابه، انرژی برج عقرب به طور طبیعی با جنبه های تاریک تر و رازآلودتر عالم وجود، عجین شده است. “پلوتون به برج عقرب (آبان) اجازه تغییر و دگرگونی می دهد.” پلوتون دوست دارد در سختی ها تغییر کند و احتمالا به دلیل همین تاثیر است که برج عقرب در بین دیگر بروج فلکی به “اسب سیاه” معروف است.

 

 

سیاره حاکم بر ماه آذرژوپیتر ( مشتری )

Jupiter in second house - Astro Clips

سیاره شاد مشتری یک طلسم خوش شناسی در بروج فلکی است و بر برج کماندار شاد و خوش شانس فرمانروایی می کند. تعجبی ندارد که کماندار( آذر ) ماهی ها به عنوان افرادی با مثبت اندیشی و روحیه بالا شناخته می شوند. مشتری سیاره توسعه است، بدین معنی که عاشق یادگیری، سفر و وسعت دادن به افق های دید خود است و تشنگی بی حدی برای دانش دارد. “سیاره مشتری فلسفه برج کماندار را توسعه می دهد.” بنابراین برای همین انرژی است که سیاره مشتری قادر است چیزهای جدید را امتحان کرده و به تجارب تازه، بله بگوید، چیزی که نشانه های دیگر بروج فلکی قادر به انجام آن نیستند.

 

 

سیاره حاکم بر ماه دی: سترن ( زحل )

You Shouldn't Miss Saturn in The Night Sky for The Upcoming Days - Webby Feed

سیاره حاکم بر هر ماه برای کپریکورن ( دی ) زحل است. سیاره سخت گیر و قانون مند زحل، بر برج جدی حکمرانی می کند و شاید به همین دلیل است که برج جدی (دی) تنها نشانه در بروج فلکی است که با ویژگی های انظباط و سخت کوشی شناخته می شود که در حقیقت زحل برای ساختار خود به آن نیازمند است. عنصر دی ماهی ها خاک است و هدف محور هستند که با رویکرد زحل کاملا منطبق است. “زحل برای برج جدی ساختار به همراه می آورد” گرچه تاثیر زحل می تواند محدود باشد ولی با این حال به برج جدی یاد می دهد از راه میان بر استفاده نکرده و در عوض یک بنیاد بسیار مستحکم و سخت را بسازد.

 

 

سیاره حاکم بر ماه بهمن: اورانوس و زحل

Saturn Square Uranus: February 16-28 2021 Astrology Forecast - AstroShaman

اورانوس سیاره عجیب و غریب در بروج فلکی است و کاملا به تغییرات ناگهانی، موج الهامات و به چالش کشیدن وضعیت وجود می پردازد. بنابراین کاملا قابل درک است که چرا حاکم بر برج آکواریوس  (بهمن) است که با عنصر هوا شناخته می شود. انرژی برج دلو کمتر از یک انقلاب نیست و به گزارش پرشین وی ایده های جدید و ابتکاری را بر چیزهای سنتی ترجیح می دهد و همیشه نگاه به آینده دارد. اگر بهمن ماهی باشید برای روحیه سرکش خود باید ممنون سیاره اورانوس باشید.

 

 

سیاره حاکم بر ماه اسفند: نپتون و ژوپیتر

jupitor-neptune2

سیاره حاکم بر هر ماه برای ماهی ( اسفند. ) نپتون است، سیاره رویایی توهمات و قلمروهای معنوی که می توان درک کرد چرا حاکم بر برج حوت است که با عنصر آب شناخته شده و به شدت حساس است. برج حوت بسیار احساسی و شاعرانه است و شاید به همین دلیل بیشتر از دیگر بروج فلکی به چیزهای معنوی و احساسی وابسته است و باید این ویژگی خود را مدیون سیاره نپتون بداند. “نپتون الهام بخش برج مرتب  برای رویا پردازی و هنرمندی است.” معروف است اسفند ماهی ها در یک فانتزی رویایی خود در دنیا زندگی می کنند که به طور مستقیم با هاله وهمی که سیاره نپتون بر هرچیزی می کشد، ارتباط دارد.

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.