X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

چارت ترانزیت

  • نویسنده : sally
  • تاریخ نوشته : 1400/10/22
  • تعداد نظر : 0 نظر
چارت ترانزیت

انسان ها از دیرباز بر این باور بوده اند که حرکت ستارگان و سیارات می تواند بر زندگی آنها اثر بگذارد و سرنوشت آنها را تعیین کند. نگاهی به مطالعات باستان شناسی نشان می دهند این باور ریشه قدیمی دارد و تقریبا تمامی پادشاهان در تمامی کشورها و قرون و اعصار از این روش استفاده می کردند. یکی از مفاهیمی که در این زمینه اهمیت زیادی دارد آسترولوژی چارت ترانزیت است. در واقع، بهتر است بدانید سرنوشت انسان ها بر اساس گذر سیارات و انرژی ها مشخص می گردد. این چارت می تواند محل های گذر را نشان دهد و این موضوع نشان می دهد چه موقع باید تصمیمات مهم زندگی را اتخاذ کرد.

چارت ترانزیت چیست

شاید بتوان گفت یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که در این مورد پرسیده می شود در این زمینه است که چارت ترانزیت چیست! بهتر است ابتدا نگاهی به معنای ترانزیت داشته باشیم. ترانزیت واژه ای انگلیسی به معنای گذر است. در واقع، اساس زندگی انسان ها بر پایه گذر است و هرگز نمی توان رویدادی را در این دنیا پیدا کرد که در یک نقطه بماند و نگذرد. چارت ترانزیت بر اساس چارت تولد بدست می آید. چارت تولد یک چارت مشخص است که بر اساس زمان دقیق، روز و سال تولد مشخص می شود. چارت تولد هر مشخص مانند اثر انگشت اوست و هرگز نمی توان دو نفر را پیدا کرد که چارت تولدشان با یکدیگر یکسان است. چارت گذر بر اساس این چارت مشخص می شود و گذر سیارات و ستارگان انرژی اشان را بر زندگی و سرنوشت فرد اعمال می کند.

چارت ترانزیت

چارت گذر چگونه محاسبه می شود؟

در این چارت مفهومی به نام سیاره ناتال وجود دارد که در اصطلاح عموم به آن خانه تولد گفته می شود. بر اساس این سیاره سه مرحله مورد توجه قرار می گیرند. این سیارات مثلث زندگی انسان را تشکیل می دهند و اولین گذر آن از موقعیت زایمان شروع می شود. پس از آن اتفاقات دیگر می توانند مرحله گذر را مشخص کنند و سرنوشت فرد بر اساس آنها مشخص می گردد. وقتی انسان بزرگ می شود موقعیت سیارات در زودیاک تغییر می کنند و این موضوع نقاط گذر را نشان می دهد.

چارت ترانزیت روز

همانطور که می دانید سیارات و ستارگان دائما در حال تغییر هستند. این تغییرات انرژی زیادی را از خود آزاد می کنند. افرادی که سرنوشتشان با این ستارگان و سیارات گره خورده است، می توانند این انرژی ها را دریافت کنند. بسیاری از افراد تمایل دارند که گذرها را در زندگی خود تشخیص دهند و زندگی شان را بر اساس آنها پیش ببرند. در این صورت بهتر است چارت ترانزیت شان را نگاه کنند و در نقاط گذر را بررسی کنند. البته باید به این موضوع اشاره می کنیم که تشخیص گذرها یک کار تخصصی است و تنها افرادی می توانند این کار را انجام دهند که با علوم ماورایی آشنایی دارند و این چارت ها را می شناسند.

چارت ترانزیت روز سیارات

چارت ترانزیت روز سیارات نیز بر همان اساسی که در بالا به آن اشاره کردیم عمل می کند. موقعیت سیارات نسبت به سیاره اصلی ماه تولد می تواند انرژی سیاره تولد را تحت تاثیر قرار دهد. شناخت این تغییرات می تواند به عنوان یک راهنما عمل کند که افراد چه زمانی کارهای مهم زندگی شان را انجام دهند و چه زمانی تنها بر دور کردن انرژی های منفی تمرکز داشته باشند.

از این چارت برای چه کارهایی می توان استفاده کرد؟

شما می توانید از چارت ترانزیت برای تشخیص رویدادهای مهم زندگی تان استفاده نمایید. زیرا این چارت گذرهای مهم را مشخص می کند و این موضوع برای کسانی که به دنبال پیش بینی آینده هستند اهمیت زیادی دارد.

مطلب پیشنهادی: هوروسکوپ ازدواج

چارت ترانزیت

برای ترسیم این چارت چه کاری انجام دهیم؟

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد چارت ترانزیت پرسیده می شود در این زمینه است که برای طراحی این چارت چه کاری باید انجام دهیم. همانطور که می دانید چارت ترانزیت بر اساس چارت تولد مشخص می گردد. امروزه چارت تولد با استفاده از اسطرلاب طراحی می شود و تنها افراد خاص که با علوم ماورایی آشنایی دارند می توانند آن را انجام دهند. در نتیجه، بهتر است بدانید طراحی این چارت کار راحتی نیست که هر فرد بتواند انجام دهد.

آیا چارت ترانزیت پایه علمی دارد؟

همواره این سوال پرسیده می شود که آیا این علوم از جمله چارت تولد و چارت ترانزیت علمی هستند و می توان مبنای علمی برای آنها طراحی کرد! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تا به حال علم نتوانسته است پایه عملی برای چارت تولد پیدا کند. با این وجود، بسیاری از اتفاقاتی که در طول تاریخ اتفاق افتاده اند نشان می دهند که این چارت می تواند بر مبنای حقیقت باشد. از طرف دیگر، هنوز علم نتوانسته است مبنای دقیق علمی برای علوم ماورایی پیدا کند. به همین دلیل همواره تعارضی میان علم و علوم ماورایی وجود دارد و نمی توان توضیح قانع کننده ای برای آن آورد.
تا اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد چارت ترانزیت و مثبت اندیشی زندگی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید این چارت گذرهای مهم زندگی را مشخص می کند. چارت گذر بر اساس سه رویداد مهم ترسیم می شود که زمان زایمان یکی از آنهاست. این مثلث بر روی چارت تولد قرار می گیرد و اطلاعات مهمی را به افراد می دهد. به این موضوع توجه داشته باشید کسانی می توانند این چارت را طراحی کنند که با علوم ماورایی آشنایی دارند و می توانند با اسطرلاب کار کنند.

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.