X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

علائم کاردینال

  • نویسنده : کیوان هجرتی
  • تاریخ نوشته : 2022/11/14
  • تعداد نظر : 0 نظر

کاردینال منطقه ای از آسمان است که تقریبا ۸ درجه شمال یا جنوب (به اندازه عرض جغرافیایی آسمانی) مسیر آشکار خورشید در طول حوزه آسمانی در طول سال است. مسیرهای ماه و سیارات قابل مشاهده نیز درون کمربند کاردینال قرار دارند. در طالع بینی غربی و پیش از این نجوم، کاردینال به دوازده نشانه تقسیم شده است که هر کدام ۳۰ درجه طول سیاره ای را اشغال می‌کنند و هر یک مربوط به یک صورت فلکی هستند. در طالع بینی هر علائم کاردینال به یک ماه تولد نسبت داده شده است و هر یک از 12 علائم کاردینال تحت یکی از سه ویژگی طالع بینی قرار می گیرند که به آنها روش نیز می گویند: اصلی، ثابت و قابل تغییر. هر روش شامل چهار علائم کاردینال است که هر کدام یکی از چهار عنصر را نشان می دهد: آتش، زمین، هوا و آب. چهار علامت اصلی عبارتند از برج حمل (آتش)، سرطان (آب)، ترازو (هوا) و برج جدی (زمین). در ادامه این مطلب درباره علائم کاردینال بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کاردینال ساین

علائم کاردینال به چه معناست؟

نشانه های ثابت ثور، اسد، عقرب و دلو به خوبی با تغییرات سازگار نیستند و با ثبات و پایداری مرتبط هستند. نشانه های تغییرپذیر جوزا، باکره، قوس و حوت انعطاف پذیر هستند، با جریان حرکت می کنند و با تغییر همراه هستند.

برخلاف علائم کاردینال ثابت و قابل تغییر، هر علامت اصلی آغازگر تغییر است و دارای ویژگی های رهبری منحصر به فرد است.

این نشانه ها عاشق داشتن چشم انداز و ایجاد برنامه هایی با اهداف تعیین شده برای رسیدن به آن رویاها هستند. به عنوان آغازگر، آنها تمایل دارند بر سایر علائم کاردینال تأثیر بگذارند، حتی اگر قدرت آنها کمتر از حد واقعی باشد. این به ویژه در مفهوم عاطفی صادق است. ویژگی‌های رهبری علائم کاردینال شامل داشتن سرسختی پرشور، مزیت رقابتی و کنترل بر محیط بیرونی‌شان است. آنها به نظم ارزش می دهند، اگرچه این گرایش بر اساس تأثیر عناصر نجومی مرتبط با آنها به طور متفاوت ظاهر می شود.

برای مثال، برج حمل در رقابت برتر است، در حالی که سرطان دوست دارد از دیگران برای شام میزبانی کند. برج جدی در روش خود بیشتر از مد افتاده است، در حالی که ترازو اغلب صلح طلبی است که به مسائل عدالت اجتماعی اهمیت می دهد.

علائم کاردینال

ویژگی های مشترک علائم کاردینال

1. تعیین شده است.

نشانه های اصلی برای افراد بسیار مصمم ایجاد می کند، زیرا آنها آغازگر روش ها هستند. آنها اقدامی را شروع می کنند یا برای رسیدن به اهداف بلندمدت برنامه ریزی می کنند.

تمایلات جاه طلبانه آنها به این معنی است که آنها به جلو فشار می آورند و از هر فرصتی که می آید استفاده می کنند. آن‌ها می‌توانند به راحتی بر موانع غلبه کنند، باید هدفی داشته باشند تا احساس کنند در مسیر درستی هستند و تمایل دارند بیش از حد موفق باشند.

2. باهوش عاطفی

در حالی که نشانه‌های اصلی به‌طور شگفت‌انگیزی عاطفی هستند و برخی می‌گویند حتی بد خلق هستند، این به این دلیل است که آنها مستعد بیان احساسات خود هستند که نشانه‌ای از هوش هیجانی است.

افرادی که از نظر عاطفی باهوش هستند به عنوان افرادی با انگیزه، همدل و خودآگاه توصیف می شوند. آنها احساسات خود را به جای سرکوب آنها تشخیص می دهند و از آنها برای هدایت افکار و اعمال خود استفاده می کنند. این امر همچنین باعث می شود که آنها راحت تر به اهداف خود برسند.

3. اجتماعی

از آنجا که آنها رهبران قوی در بسیاری از زمینه های زندگی هستند، نشانه های اصلی معمولا اجتماعی و برون گرا هستند. آنها اولین کسانی هستند که چیز جدیدی را امتحان می کنند، روندها را تنظیم می کنند و دیگران را به حالت مهمانی می برند.

پس از آشنایی با آنها، مشخص می شود که مردم محور هستند و کنترل را به دست می گیرند. این بدان معناست که برای انجام وظایف، زمانی بهترین عملکرد را دارند که اطراف خود را با دیگران احاطه کنند.

4. خود آغازگر

اینها علائم کاردینال هستند که بیشتر شروع می‌کنند، خواه این به معنای پریدن مستقیم به یک اقدام جدید مانند برج حمل باشد، یا توسعه برنامه‌های بلندمدت مانند سرطان و برج جدی. آنها سپس به این برنامه ها و اقدامات پایبند هستند و آنها را از همه جهات (به خصوص ترازو) تجزیه و تحلیل می کنند.

اینها همه در تلاش برای رسیدن به اهدافشان است و معمولاً عزیزان خود را در برنامه های خود برای زندگی رضایت بخش تر مشارکت می دهند.

5. بدبین

از آنجایی که علائم اصلی اغلب در اطراف افراد هستند، می توانند به اسفنج های احساسی تبدیل شوند. گاهی اوقات این تأثیر تاسف باری دارد که با یادآوری نارضایتی‌های گذشته و حفظ کینه، دیدگاه‌های آنها را به شکل منفی‌تری شکل می‌دهد.

در حالی که آنها قصد انجام این کار را ندارند، آنها فقط افرادی احساسی هستند که تمایل دارند با دیگران هماهنگ باشند. برای این‌که به‌طور کامل‌تر شوند و کمتر مستعد منفی‌نگری‌های دیگران شوند، بهتر است بیاموزند که چگونه خود را رها کنند و تحت تأثیر مسائل زندگی قرار نگیرند.

تفاوت بین علائم کاردینال

همانطور که گفته شد، هر یک از چهار نشانه اصلی با عنصر و فصل متفاوتی همراه است. بنابراین، اگرچه آنها اشتراکات زیادی دارند، اما در برخی زمینه های خاص نیز متفاوت هستند.

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *