X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

نرم افزار های آسترولوژی

  • نویسنده : کیوان هجرتی
  • تاریخ نوشته : 2022/11/08
  • تعداد نظر : 0 نظر
نرم افزار های آسترولوژی

طالع بینی تأثیر اجرام فضایی دوردست، معمولاً ستارگان و سیارات، بر زندگی انسان است. گفته می شود که موقعیت خورشید، ستارگان، ماه و سیارات در زمان تولد یک فرد (به جای تصور) شخصیت آنها را شکل میدهد، روابط عاشقانه آنها را تحت تاثیر قرار می دهد و رفاه اقتصادی آنها را از جمله پیشگویی های دیگر پیش بینی می کند. قرن هاست که بشر به دنبال راهنمایی از آسمان بوده است. به زبان ساده، طالع بینی مطالعه ارتباط بین موقعیت های نجومی سیارات و رویدادهای روی زمین است. طالع بینی توسط افراد زیادی در کشورهای مختلف و حتی آمریکا مورد استفاده قرار گرفته است و بسیاری به آن اعتقاد دارند. آنچه بیشتر مردم در مورد طالع بینی میدانند «نشانه» آنهاست که به یکی از 12 صورت فلکی زودیاک اشاره دارد. این یک نوع طالع بینی علامت خورشیدی است، فال که فال روزنامه بر اساس آن است. این احتمالاً ساده‌ترین شکل است، زیرا برای فرستادن فال علامت خورشید به چیزی بیش از تاریخ تولد کسی نیاز نیست. بسیاری از طالع بینی به شما خواهند گفت که این شکل از طالع بینی آنقدر ساده است که نتایج بسیار محدودی به دست می آورد. برای روشن شدن وضعیت، اخترشناسان علامت هر سیاره را در هنگام تولد بررسی می کنند. سیارات و نشانه ها، همراه با عناصر دیگر مانند خانه ها و زوایا، نمایه ای پیچیده و اغلب بسیار خاص از شخصیت، زندگی و نگرش فرد به آینده را تشکیل می دهند. برای مثال می توان از ابزارها و اصطلاحات روانشناسی برای مطالعه رفتار انسان استفاده کرد. به طور مشابه، طالع بینی ابزارهای غنی برای درک شخصیت انسان به ما می دهد و به ما زبانی می دهد تا مشاهدات خود را به دیگران منتقل کنیم.

هیچ نظریه یا عمل واحدی در مورد طالع بینی وجود ندارد. همه فرهنگ های باستانی اشکال خاص خود را انجام می دادند که برخی از آنها با هم ادغام شدند و به طالع بینی رایج غرب تبدیل شدند. فرهنگ های شرقی به شیوه های نجومی خود ادامه می دهند: طالع بینی چینی، بودایی و تبتی از جمله شناخته شده ترین آنها هستند.

حتی در طالع بینی غربی نیز تنوع قابل توجهی از روش ها و فلسفه ها وجود دارد. برخی طالع بینی را بر اساس نتیجه نهایی مورد نظر تقسیم می کنند:

طالع بینی جهانی – برای مطالعه وقایع جهان و پیش بینی امور ملی، جنگ ها و اقتصاد استفاده می شود.

طالع بینی پرسشی. این شاخه را می توان بیشتر تقسیم کرد، اما معمولاً به طالع بینی اشاره دارد که به دنبال پیش بینی های خاص یا تجزیه و تحلیل اهداف یا رویدادهای زندگی موضوع است.

فال زایمان همان چیزی است که اکثر مردم در مورد طالع بینی فکر می کنند. طالع بینی ناتال به دنبال پیش بینی و تجزیه و تحلیل بر اساس تاریخ تولد یک فرد است. این بر اساس این ایده است که هر چیزی که برای چیزی اتفاق می افتد در همان ابتدای خود بیان می شود، که گاهی اوقات به عنوان قانون آغاز شناخته می شود.

apps to astorology

نرم افزار های آسترولوژی 

نرم افزار آسترولوژی زیادی  طالع بینی گان زیلا یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای طالع بینی است که می توانید از آن استفاده کنید. طالع بینی بر این باور استوار است که لحظه تولد هر فرد با علامت خاصی از زودیاک همراه است که شخصیت او را تعیین می کند، آینده را پیش بینی می کند و جهت او را در زندگی تعیین می کند.به گفته اخترشناسان، این دایره البروج نشان دهنده مسیر ظاهری سالانه خورشید از طریق صورت های فلکی نجومی است: برج حمل، ثور، جوزا، سرطان، اسد، سنبله، ترازو، عقرب، قوس، برج جدی، دلو و حوت.به دلایل واضح، با توجه به اینکه سال به طور مشروط به 12 ماه تقسیم شده است و هیچ کس نمی تواند در سیزدهمین ماه سال متولد شود، اخترشناسان وانمود کردند که صورت فلکی سیزدهم بر روی دایره البروج قرار دارد. , نمی بینم – Ophiuchus (حامل مار) ابتدا طالع بینی بابلی و سپس طالع بینی یونانی، بر اساس صورت فلکی که خورشید در روز تولد در آن قرار دارد، نشانه های زودیاک را تعیین کردند.اولین اخترشناسان یا دیرینه شناسان متوجه شدند که خورشید در طول سال از میان نشانه های زودیاک عبور می کند و در هر علامت حدود یک ماه وقت می گذارد. بنابراین آنها محاسبه کردند که هر صورت فلکی در آسمان شب یک زاویه دایره المعارف 30 درجه تشکیل می دهد. عناصر زودیاک طالع بینی باستان 12 علامت زودیاک را بر اساس عناصر کلاسیک طبقه بندی می کرد. این 4 عنصر زودیاک به نوبه خود ویژگی های شخصیتی خاصی را نشان می دهند و برای تعیین طالع بینی به همراه موقعیت خورشید، ماه و سیارات که در دوران باستان شناخته شده بودند “خوانده می شوند”.

 

عنصر آتش با نشانه های برج حمل، قوس و لئو مطابقت دارد و با شخصیتی خودجوش و ظالمانه همراه است. عنصر آب نشانه های سرطان، عقرب و حوت را تعیین می کند و با طبیعت احساسی با تخیل غنی مطابقت دارد.

عنصر هوا مربوط به نشانه های ترازو، دلو و جوزا است که سریع تصمیم می گیرند، سرشار از زندگی هستند و بیشتر به احساسات خود فکر می کنند. عنصر زمین با علائم سرطان، برج ثور و باکره بر افراد ساکتی تأثیر می گذارد که زمان واکنش کندتری دارند، اما تحت تاثیرات عاطفی نیز قرار می گیرند.نجوم به ماهیت و موقعیت سیارات، ستارگان و سایر خصوصیات فیزیکی مرتبط با آنها توجه می کند، یعنی با استفاده از قوانین ریاضی، فیزیک و هندسه، موقعیت سیارات و ستارگان مختلف را بررسی می کند و ویژگی های آنها را تعیین می کند. مانند مکان، اندازه و حرکت سیارات، فاصله آنها از زمین و سایر مشخصات فیزیکی مرتبط با آنها. بنابراین نجوم علمی است که جنبه «کلاً» طبیعی دارد و مبتنی بر قوانین علمی شناخته شده است.

طالع بینی چیست؟ طالع بینی علمی است که به مطالعه تأثیر سیارات مختلف به ویژه سیارات منظومه شمسی بر روی زمین و موجودات ساکن در آن می پردازد، یعنی با مطالعه حرکت هفت سیاره در برج البروج و موقعیت این سیارات. در رابطه با زمین، اثرات مختلف آنها بررسی شده است. در آموزش طالع بینی قصد داریم شما را با این مفاهیم آشنا کنیم. به عبارت دیگر می توان گفت که طالع بینی به بررسی اثرات ماوراء طبیعی سیارات مختلف می پردازد و در تقسیم بندی علوم قرار می گیرد و به نوعی در زمره علوم ماوراء طبیعی قرار می گیرد. تعیین تاریخ دقیق پیدایش این علم غیرممکن است، اما با توجه به شواهد موجود، تاریخچه این علم به بیش از 5000 سال پیش باز می گردد. طالع بینی را بسیاری یادگار بابلی ها و کلدانیان باستان می دانند، زیرا آنها از قدیمی ترین پیشگامان در این زمینه بودند و در این علم تجربه بالایی داشتند. از مسلمانانی که بیشترین تاثیر را از دانش کلدانی ها گرفتند، می توان به ابویعقوب کندی و ابومعشر بلخی اشاره کرد.

در گذشته نجوم و طالع بینی با یکدیگر ترکیب می شدند و با هم مرتبط بودند، یعنی دانشمندانی که به علم نجوم می پرداختند هر دو این رشته ها را مطالعه و تحقیق می کردند و آموزش نجوم نیز در قالب یک علم ارائه می شد. که با مطالعه آثار این دانشمندان ساخته شده است، مشهور است، زیرا بیشتر منجمان مشهور مانند ابوریحان بیرونی، ابومعشر بلخی، خوجه نصیرالدین طوسی و دیگر بزرگان، علاوه بر آثار متعدد در طالع بینی در طالع بینی نیز آثار فراوانی در علم احکام نجومی وجود داشته که خود گواه است. اهمیت این علم در گذشته باقی مانده است.

سبک های طالع بینی.

بسیاری بر این باورند که دلیل اصلی جدایی این دو شاخه از نجوم به قرن شانزدهم باز می گردد، زمانی که کوپرنیک نظریه معروف هلیومرکزی خود را ارائه کرد. از آنجایی که نظریه کوپرنیک مبانی نجوم را تغییر داد، باعث جدایی طالع بینی و نجوم شد، زیرا قواعد طالع بینی بر اساس نظریه بطلمیوسی زمین مرکزی (Geocentrie) بود و انطباق آن با نظریه خورشید مرکزی بسیار دشوار و دردسرساز بود. بنابراین اخترشناسان ترجیح دادند که مطالعات خود را مطابق با نجوم باستان میانی ادامه دهند و آموزش طالع بینی به شاخه ای جداگانه تبدیل شد.

 

با تحقیق در آثار دانشمندان اسلامی مشخص شد که سبک اسلامی آمیزه‌ای از تجربه و اندیشه‌های ناب فرهنگ‌ها و سبک‌های اصیل ستاره‌شناسی مانند یونانیان، مصریان، کلدانی‌ها و بابلی‌ها، هندی‌ها و ایرانیان باستان است. از این رو سبکی که دارای این ویژگی ها باشد «بی شک» از غنای خاصی در آموزه های خود برخوردار است و نیاز به مطالعه و بررسی این سبک و استخراج اصول و قواعد آن از آثار و نوشته های علمای آن احساس می شود. از این رو هنوز با آشکارسازی و استخراج تمامی اصول این سبک فاصله دارد و در میان آثار منجمان بزرگ اسلامی مانند ابومعشر بلخی، ابوریحان بیرونی، علیشاه خوارزمی، محمد بن جریر، مطالب بسیار مهم و ارزشمندی وجود دارد. طبری، محمد بن حسین رازی، خواجه نصیرالدین. برنامه کامل فال با تمام اطلاعات لازم برای اندروید

طالع بینی نام یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین علوم بشری است که به بررسی حرکت و موقعیت نسبی اجرام آسمانی مانند ستارگان، سیارات، قمرها و غیره و ارتباط معنوی آنها با افراد روی کره زمین و وقایع رخ داده می پردازد. این علم باستانی هم در کشورهای شرقی مانند چین و هند برای پیش بینی وقایع روی کره زمین و در کشورهای غربی مانند یونان و روم باستان و سپس در اروپای مرکزی و غربی اغلب با کمک طالع بینی برای مطالعه انواع مختلف استفاده می شود. جنبه های زندگی شخصیت ها و رویدادهای مردم از موقعیت اجرام سماوی استفاده می شود. فال در اصل همان جدول یا نموداری است که موقعیت اجرام آسمانی مانند خورشید، ستارگان، سیارات و قمرها و غیره را در زمان تولد افراد نشان می دهد و در طالع بینی به کار می رود. فردی که به این کار مشغول است باید زمان دقیق تولد افراد را بداند و بتواند از روی آن پیش بینی درستی کند. طالع بینی یکی از باورهای اصلی ایرانیان باستان است و بسیاری از مردم به شدت به آن اعتقاد داشتند، چنان که بارها در شاهنامه می توان استفاده از طالع بینی را برای دیدن نتیجه کار مشاهده کرد.

  برنامه طالع بینی 

Aura Astrology Pro 1.10 یکی از معتبرترین و دقیق ترین نرم افزارهای فال و طالع بینی در جهان است که به 43 زبان زنده دنیا از جمله فارسی ترجمه شده است. این برنامه می تواند طالع بینی شما را با ستاره ها و جهت های کتاب های مختلف نشان دهد. یکی از مهمترین و بهترین ویژگی های این برنامه پشتیبانی از زبان فارسی است. اگر از طرفداران طالع بینی هستید و به آن اعتقاد دارید این برنامه رسمی را به شما پیشنهاد می کنیم. Aura Astrology برنامه ای است که برای طالع بینی های حرفه ای و تمام کسانی که علاقه مند به یادگیری طالع بینی حرفه ای هستند طراحی شده است.

astro apps

برخی از ویژگی های برنامه اندروید Aura Astrology Pro:

نمودار وزایمان (فال تولد)

تعبیر فال

چهره سیارات و خانه ها

فال

حرکات زمان

حرکات دنده فال

انتقال فایل ها (3 نوع)

بازگشت خورشید و ماه

تخصیص حساب های بلند مدت

فعال/غیرفعال کردن چهره های مختلف

پایگاه داده با قابلیت واردات و صادرات (فرمت ZET 9.0).

جدول مختصات

میز خط کش

جدول سرعت سیاره

جدول عناصر، تفاوت ها و نیمکره ها

جدول خانه ها و تابلوها

جداول اضافی

کره ها را تنظیم و حرکت دهید

نمودار و رابط نجومی انعطاف پذیر (ابعاد، عناصر و غیره)

اسکرین شات (با تاخیر 5 و 10 ثانیه)

نمایش و چهره هلال ها و سیارات را سفارشی کنید

صورت ماه و سرعت محوری سیارات را نمایش دهید

امکان ارسال گزارش اشکال و پیشنهادات به طور مستقیم از برنامه

نمایش درجات سیاره و نوک هلال (شامل دقیقه) در نمودار نجومی

امکان وارد کردن داده ها به فرمت کلیپ بورد ZET

و…

برنامه گزارش کارت تولد

با این اپلیکیشن علاوه بر دریافت کارت تولد، می توانید خلاصه ای از تفسیر آن را نیز در این اپلیکیشن دریافت کرده و بخوانید. البته برای دریافت تفسیر کامل از نمودار خود کافیست به صفحه اینستاگرام سایت انرژی متافیزیک و طالع بینی مراجعه کنید.

 

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *