X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

آسترولوژی ثروت

  • نویسنده : کیوان هجرتی
  • تاریخ نوشته : 2022/11/09
  • تعداد نظر : 0 نظر
آسترولوژی ثروت

آسترولوژی ثروت از دیدگاه طالع بینی با بازرسی از دو خانه مشخص می شود. این دو خانه دومین و یازدهمین خانه نمودار تولد هستند. با این حال خانه یازدهم را باید مهمترین خانه برای آزمایش ثروت دانست. اکثر مردم (حتی بسیاری از ستاره شناسان) فکر می کنند که خانه دوم را باید برای ثروت در نظر گرفت، اما این نظر اشتباه است. خانه دوم در طالع بینی نشان دهنده دارایی (دارایی های خانواده) یا دارایی های ثابت مانند جواهرات، خانه، زمین، تجارت و شغل خانوادگی است. خانه یازدهم نمودار زایمان مسئول سود و درآمد است. ثروت در واقع با جریان سیال پول همراه است و خانه یازدهم تنها خانه ای است که مسیر پول، امیدها و رویاها را به ما نشان می دهد. خانه یازدهم خانه امیدها و رویاهای ماست و تحقق آنها را نشان می دهد و باید بگویم 99.9 درصد امیدها و آرزوهای مردم امنیت مالی است.

آسترولوژی ثروت یا مالی

هر زمان که می خواهید سرنوشت فردی را از منظر طالع بینی قضاوت کنید، باید به خانه یازدهم او نگاه کنید. اینکه کدام سیاره در خانه یازدهم قرار دارد، چه سیاره ای حاکم این خانه است و چه سیاره هایی با آن رابطه و تاثیر دارند، سوالاتی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. در طالع بینی ودایی چیزی به نام داشا وجود دارد که به طور مفصل مورد بحث قرار می گیرد، اما به طور کلی داشا دوره یک سیاره است که در حال حاضر بر زندگی شما تاثیر می گذارد و آن را کنترل می کند. زندگی هر فرد از بدو تولد تا مرگ تحت تأثیر حاکمیت یک سیاره خاص است. به عنوان مثال، هفت سال اول زندگی شما ممکن است توسط مریخ، هجده سال آینده توسط راهو، و سپس مشتری به مدت پانزده سال بر زنگ شما حکومت کند. حال اگر داشا سیاره ای که ارباب خانه یازدهم شما نیز هست یا در خانه هفتم است فعال شود، موقعیت خوبی محسوب می شود و ثروت در گوشه و کنار است.

از مقاربت برای تعیین اینکه سیاره در زندگی شما چه می کند استفاده می شود. این برای شناخت فرصت‌های خوبی است که سیاره ایجاد می‌کند و زمان‌های بدی که ایجاد می‌کند. در طالع بینی نادی بخشی وجود دارد که تاثیر هر یک از سیارات را در خانه ها نشان می دهد. به عنوان مثال، زحل می تواند خانه های 2، 4، 7 و 11 را تحت تاثیر قرار دهد. با کاوش در خانه یازدهم در این بخش، متوجه خواهید شد که در دوره داسا زحل، ثروت به سراغ شما خواهد آمد. جی پی مورگان یکی از سرمایه داران بزرگ جهان بود، او یکی از کسانی بود که از طالع بینی و طالع بینی برای پیش بینی وضعیت بازار سهام و بازارهای مالی استفاده می کرد. نقل قولی از او وجود دارد که می گوید: «میلیونرها از طالع بینی استفاده نمی کنند، میلیاردرها از طالع بینی استفاده می کنند». بدون شک این گفته جی پی مورگان نشان دهنده توانایی آسترولوژی ثروت در کسب اموال زیاد است. هدف او از بیان این مطلب این است که افرادی که به دنبال ثروت هستند به طالع بینی روی نمی آورند، بلکه افرادی که به دنبال ثروت زیاد هستند از این علم استفاده می کنند.

موارد تاثیر گذار بر آسترولوژی ثروت

طالع بینی ثروت یک ابزار نجومی مبتنی بر تجزیه و تحلیل سیارات است که می تواند برای پیش بینی های دقیق در بازارهای مالی مختلف از جمله بازار سهام، فارکس و ارزهای دیجیتال استفاده شود. علم طالع بینی از طریق تجزیه و تحلیل نمودارها، بررسی حرکت سیارات و موقعیت آنها در روزهای مختلف، اطلاعات بسیار دقیقی را در مورد رفتار بازار در دوره های زمانی مختلف به دست می آورد.

 

آسترولوژی ثروت

علم نجوم با استفاده از قوانین ریاضی، فیزیک و هندسه به بررسی موقعیت ستارگان و ویژگی های فیزیکی آنها و همچنین وضعیت سیارات و ستارگان مختلف و همچنین ویژگی هایی مانند مکان، اندازه و چگونگی آن می پردازد. سیارات حرکت می کنند، فاصله آنها از زمین و سایر ویژگی های فیزیکی. پدیده های مرتبط را کشف و بررسی می کند، بنابراین نجوم علمی است که جنبه کاملاً طبیعی دارد و مبتنی بر قوانین علمی شناخته شده است. اما طالع بینی علمی است که به مطالعه تأثیر سیارات و اجرام مختلف به ویژه اجسام و سیارات منظومه شمسی و تأثیر آنها بر روی زمین و موجودات ساکن در آن می پردازد، یعنی با مطالعه نحوه حرکت سیارات در امتداد دایره البروج. موقعیت این سیارات نسبت به زمین به بررسی تأثیرات مختلف آنها می پردازد، به عبارت دیگر می توان گفت علم طالع بینی به بررسی تاثیرات اخروی سیارات مختلف می پردازد و در بخش علوم به نوعی به عنوان طبقه بندی می شود.

در گذشته نجوم و طالع بینی با یکدیگر ادغام و وابسته به یکدیگر بوده اند، یعنی علمای نجوم هم در نجوم و هم در نجوم تحقیق و پژوهش می کردند که با مطالعه آثار به وضوح دیده می شود. بسیاری بر این باورند که دلیل اصلی جدایی این دو شاخه از ستاره شناسی به قرن شانزدهم برمی گردد، زمانی که آقای کوپرنیک نظریه معروف خورشید مرکزی را مطرح کرد که مبانی نجوم را تغییر داد و باعث جدایی ستاره شناسی و نجوم شد. زیرا قوانین طالع بینی بر اساس نظریه زمین است. این مرکز یک مرکز بطلمیوسی بود و تطبیق آن با نظریه هلیومرکزی بسیار دشوار و دردسرساز بود، بنابراین اخترشناسان ترجیح دادند تحقیقات خود را در مورد اصول قدیمی نجوم ادامه دهند. امروزه علم طالع بینی دارای دو سبک معروف است: سبک هندی و سبک غربی. همچنین نام هایی برای سبک های چینی، غربی و عبری وجود دارد که کمتر از این دو شناخته شده است و نجوم اسلامی یکی از سبک هایی است که متاسفانه امروزه به دلیل عدم توجه و تحقیق به دست فراموشی سپرده شده است.

ماه به دلیل سرعت حرکت و فاصله نزدیکش با زمین و همچنین به دلیل ماهیت مرطوب یعنی مستعد بودن، تأثیر سیارات دیگر را زودتر می پذیرد و به همین دلیل بیشترین تاثیر را بر روی زمین دارد .یکی از تاثیرات شناخته شده ماه، تاثیر آب در اقیانوس ها و دریاها در جزر و مد است. با مطالعه این پدیده، دانشمندان متوجه شدند که در دوره قمری، یعنی زمانی که ماه به دور دایره دایره البروج یک انقلاب کامل میکند، پدیده جزر و مد رخ می دهد، به این معنی که آب ها به بالاترین مقدار می رسند. دو بار رخ می دهد. این یک بار در هلال اول ماه اتفاق می افتد، یعنی زمانی که ماه و خورشید در دایره البروج منطبق می شوند، و یک بار دیگر زمانی که ماه کامل است، یعنی زمانی که خورشید و ما در فاصله 180 درجه قرار داریم.

توضیح علمی این پدیده این است که بر اساس نظریه نسبیت انیشتین، هر جرمی در اطراف خود میدان گرانشی ایجاد می کند و بزرگی و قدرت این میدان رابطه مستقیمی با جرم جسم دارد، یعنی جرم آن بیشتر می شود. از جسم، میدان گرانشی اطراف آن قوی تر است. و از آنجایی که در اولین هلال ماه کامل، سه جسم زمین، خورشید و ماه در یک خط مستقیم قرار دارند، میدان گرانشی آنها جمع شده و حالت های بزرگی از روزهای دیگر ایجاد می کند و جاذبه این صحنه آسمانی است. بدن البته ماه تاثیرات بسیار دیگری بر دیگر پدیده های طبیعی دارد که از نظر علمی ثابت شده است، اما سوال اصلی این است که ماه چه تاثیری بر انسان دارد؟ آیا ماه به عنوان موجودی که حدود دو سوم وزن بدن خود را از آب وزن می کند، می تواند تاثیر مستقیمی بر روی مردم بگذارد؟

یکی دیگر از اجرام آسمانی که در زمین و زندگی موجودات روی آن نقش بسزایی دارد خورشید است. در مورد خورشید و تاثیرات آن بر محیط زیست نیازی به توضیح نیست زیرا همه ما شاهد این اثرات بوده و از آن آگاه هستیم، مانند ظهور گرما و سرما. و فصول مختلف خشکسالی و خشکسالی، انرژی حیاتی که به موجودات زنده می دهد و … اما یکی از اثرات جالب خورشید که اخیراً کشف شده، تأثیر آن بر میدان مغناطیسی زمین است و چون سیستم عصبی انسان تقریباً به طور کامل بر اساس آن است. تحریک الکتریکی، بنابراین، انسان نیز می تواند مستقیماً تحت تأثیر فعالیت خورشیدی قرار گیرد، همچنین دلایلی وجود دارد که نشان می دهد خورشید تأثیر مستقیمی بر برخی از فعل و انفعالات شیمیایی بدن ما دارد.

عمل نیروها

تاثیر امواج و نیروهای ستارگان و سیارات بر موجودات روی کره زمین و تأثیر آنها بر بدن ذهنی انسان به سه صورت رخ می دهد.

– عمل مستقیم

نیروی الکترومغناطیسی

– نیروی جاذبه

عمل مستقیم

ماه در نزدیکترین نقطه به زمین قرار دارد و اثر گرانش بر روی زمین شبیه جزر و مد یا رشد و نمو گیاهان است و حدود دو سوم بدن انسان را آب تشکیل می دهد و این می تواند بر افراد تاثیر بگذارد و تاثیر مستقیم داشته باشد. بر گردش خون انسان گردش خون در بدن افزایش می یابد و دریچه های قلب بیشتر باز می شوند یا برعکس.

تاثیر غیر مستقیم

نیروی الکترومغناطیسی تابشی، میدان مغناطیسی بادهای خورشیدی، فعالیت رادیواکتیو هسته های سیاره ای. مانند یک سیستم مغناطیسی که دارای قطب شمال و جنوب است، یک میدان مغناطیسی بین این دو قطب ایجاد می شود که بر خود این سیاره و همچنین سیارات اطراف آن، زمین روی ماه، ماه روی زمین، زمین در مریخ تاثیر می گذارد. و مریخ روی زمین و سیارات دیگر. همگی روی یکدیگر تاثیر می گذارد. دانشمندان درباره سیاره مشتری که جرم بسیار بیشتری نسبت به سایر سیارات دارد، دارای میدان مغناطیسی بزرگتر و قوی تری هستند و این میدان مغناطیسی بر روی سیارات دیگر تأثیر می گذارد و حتی باعث کشیده شدن سیاره عطارد و تغییر مدار این سیاره از دایره می شود.

نیروی جاذبه

که همین نیروی مغناطیسی باعث ایجاد نیروی گرانشی می شود، مثلا سیارات را به دور خود و به دور خورشید می چرخاند و همچنین منظومه شمسی به دور سیاهچاله بالای کهکشان میچرخد ​​و همه اینها روی یکدیگر تاثیر می گذارد آنچه در همه این موارد وجود دارد فاصله است.

فاصله ما بین آنها باعث ایجاد تعادل و حرکت در امتداد محورهای آنها می شود. مثلاً تأثیر پدیده های خورشیدی بر موجودات زمینی این است که لکه های خورشیدی باعث کاهش دما می شوند و بادهای خورشیدی باعث تغییر دما و آب و هوا می شوند. انفجارهای خورشیدی تاثیرات زیادی بر موجودات دارند می گویند که این انفجارهای خورشیدی هنگامی که بر بدن ما تاثیر می گذارند باعث خشم و عصبانیت می شوند. تمام جهان از انرژی ساخته شده است و این انرژی ها بر یکدیگر تاثیر میگذارند و این انرژی ها از شکلی به شکل دیگر تغییر می کنند. آنها اصل بقای انرژی را تغییر می دهند و از آن حمایت می کنند.

نظریه زمین مرکزی

نظریه ژئوسنتریک یا ژئوسنتریک توسط بطلمیوس به این صورت ارائه شد که زمین در مرکز کیهان ثابت است و سیارات دیگر از جمله خورشید که یک ستاره است به دور زمین می چرخند. این اصل به معنای مرکزیت محور زمین است و بر این فرض استوار است که بسیاری از مفاد و اصطلاحات طالع بینی از منظر بیرونی با قوانین علمی و نجومی مدرن توجیه نمی شود، اما در حدود سال 1500 دانشمندی به نام کوپرنیک نظریه معروف خورشید را اعلام کرد. هلیوسنتریک ثابت کرد که خورشید مرکز منظومه شمسی است و سیارات دیگر از جمله زمین در مداری جداگانه با سرعت معین و در یک جهت به دور خورشید می چرخند و سپس دانشمند دیگری به نام کوپلر اعلام کرد که مدار زمین سیاره به دور خورشید دایره ای نیست، بلکه بیضوی است و سرعت چرخش سیارات به دور خورشید متفاوت است و فاصله سیارات تا خورشید نیز متفاوت است که باعث تحولات بزرگی در علم نجوم و طالع بینی شد.

دایره البروج

همانطور که از نامش پیداست دایره ای است متشکل از 360 درجه و دارای 12 برج، بنابراین هر برج 30 درجه را اشغال می کند و مرکز این دایره زمین است و بقیه سیارات دوازده برج در اطراف مرکز آن قرار دارند. زمین. آنها می چرخند، اما باید توجه داشت که سرعت سیارات در امتداد دایره البروج متفاوت است، به عنوان مثال خورشید از هر علامت در یک ماه عبور می کند، اما ماه از هر علامت در حدود دو و نیم روز عبور می کند.

در منظومه مرکزی زمین، زمانی که به عنوان ناظر زمینی به آسمان نگاه می کنیم، یک کمربند خیالی با قطر حدود 16 درجه، در زاویه 23 چهار درجه از خط فرضی استوای زمین وجود دارد، جایی که برج های صورت فلکی قرار دارند و تمام سیارات و حتی خورشید در این خط فرضی به دور زمین می چرخند.

زودیاک

در نجوم، زودیاک وسیله ای برای تعیین اندازه گیری های نجومی و روشی بدیع برای تعیین موقعیت ستارگان، سیارات و اجرام آسمانی در آسمان از دید ناظر زمینی است. معنای لغوی زودیاک به یونان باستان به معنای دایره حیوانات کوچک برمی گردد. و نشان دهنده دوازده نشانه است که نشان دهنده موجودات یا حیوانات است. تاریخچه زودیاک به بابلیان باستان برمی گردد، زمانی که منجمان بابلی هر سال را به 12 ماه و هر ماه را به 30 روز تقسیم می کردند و برای هر یک علامتی تعیین می کردند. هر علامت یا نماد شامل 30 درجه طول سیاره است و به این ترتیب این سیستم شناسایی شده است.

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *