X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

آیا افزایش شانس واقعا ممکن است

  • نویسنده : کیوان
  • تاریخ نوشته : 1401/08/09
  • تعداد نظر : 0 نظر

آیا تا به حال بخشی از زندگی خود را داشته اید که می خواستید آن را بهبود بخشید یا در آن موفق تر شوید ؟ فکر می کنید که به دنبال ایجاد تغییر هستید ، اما آن را دنبال نکرده اید ؟ به نظر شما چرا اینطور است ؟ به احتمال زیاد شرایط و طرز فکر شما شما را عقب نگه داشته است. در واقع ، اکثر مربیان موفقیت موافقند که 80 درصد موفقیت در هر کاری به طرز فکر ما مربوط می شود و تنها 20 درصد به شرایط مربوط می شود. اکثر مردم به اندازه کافی درباره انجام یک کار می دانند ، اما آن را انجام نمی دهند زیرا روانشناسی آنها با اهدافشان هماهنگ نیست. در این مقاله ، هفت تغییر کلیدی وجود دارد که می توانید برای ایجاد ذهنیت موفقیت و دستیابی به اهدافی که آرزوی آن را داشتید ایجاد کنید. وقتی صحبت از قرار گرفتن در مسیر موفقیت می شود ، گاهاً به شانس و اقبال نیز فکر می کنیم. مدیتیشن ، چاکرا تراپی و مثبت اندیشی ، جز عوامل تعیین کننده در کسب انرژی مثبت و افزایش شانس می باشد.

 

روی چیزی که می‌ خواهید تمرکز کنید

هرچه بتوانید در مورد نتیجه دلخواه خود شفاف تر باشید ، برداشتن گام های عملی لازم برای دستیابی به آن آسان تر خواهد بود. روی چیزهایی که نمی‌ خواهید تمرکز نکنید ؛ بلکه روی چیزی که می‌ خواهید تمرکز کنید تا بالاخره آن‌ را کسب نمایید. چرا انرژی خود را به سمت چیز هایی که نمی خواهید بفرستید ؟ در عوض آنچه می خواهید را در مغز خود آموزش دهید تا متوجه چیزهایی شود که می تواند به شما در تحقق آن کمک کند. تصمیم بگیرید و به آن متعهد شوید ؛ تعهد و باور همیشگی ، آن چیزی است که در نهایت شما را به آنجا می رساند. در صورتی که به رخداد یک واقعه باور داشته باشید ، می توانید انرژی مثبتی را به جهان ارسال کرده و منتظر دریافت آن به عنوان شانس یا اقبال باشید. اشتیاق برای رسیدن به هدف عالی است. می توانید از تکنیک های مراقبه و مدیتیشن نیز برای کسب انرژی مثبت و شانس بیشتر بهره ببرید.

 

باور های محدود خود را تغییر دهید

به یاد داشته باشید ، لازم نیست برای رسیدن به هدف خود با متخصص بودن در یک کار خاص شروع کنید. در واقع خلاف این موضوع صحت دارد. تعهد ، تنها چیزی است که در طول زمان شما را به یک متخصص تبدیل می کند. خیلی ساده است ؛ هر چه بیشتر کاری را انجام دهید ، در آن کار بهتر خواهید بود. باور های محدود خود را تغییر دهید ؛ حتی اگر هدفتان را واضح بچینید ؛ ممکن است خودتان را به تعویق بیندازید و یا عقب بکشید. طرز فکر محدود ، شما را از رسیدن به اقبال و شانس باز می دارد. افزایش شانس امری غیر منطقی نیست ؛ تنها کافیست که با تمرکز بر روی چاکرا ذهنی و انجام روزانه مدیتیشن ، ذهن خود را برای دریافت انرژی های مثبت و اقبال بیشتر آماده کنید. انرژی های منفی اغلب می توانند در قالب ترس و تردید ظاهر شوند و شما را از انجام موفقیت آمیز یک کار باز دارند. اما پیشنهاد می کنیم که با انجام تکنیک های مدیتیشن ، ذهن خود را برای پذیرش انرژی های مثبت آماده کنید.

 

افکار مثبت شانس موفقیت شما را تقویت می کند

برای مثال ، ممکن است تمایل به رسیدن به یک هدف داشته باشید ؛ اما در عین حال معتقد باشید که به اندازه کافی قوی ، باهوش یا تحصیلات کافی برای تحقق آن ندارید. این دو فکر متضاد هستند و شما را از رسیدن به هدف دور می کنند. باید برای کشف و حل این تعارضات درونی تلاش کنید تا بهترین شانس موفقیت خود را داشته باشید. هرچه انرژی های منفی را بیشتر از خود دور کنید ، احتمال بیشتری برای کسب شانس و اقبال وجود دارد. اگر بتوانید خود را در حال رسیدن به موفقیت تجسم کنید و احساس کنید رسیدن به آن چه حسی دارد ؛ به احتمال زیاد به هدف خود خواهید رسید. علاوه بر این ، افکار مثبت شانس موفقیت شما را تقویت می کند. افکار شما مقدم بر حالات روحی هستند ، بنابراین اگر به افکار ناخوشایند فکر کنید ، احساس ناراحتی خواهید کرد. خودگویی تفکر شماست که خود را به شما می شناسد ؛ بنابراین ، هر چه اعتماد به نفس شما در مورد خودتان بیشتر باشد ، شانس بیشتری به شما روی خواهد آورد.

 

تکنیک های مثبت اندیشی و تمرکز بر‌ روی چاکرا

شنیدن صحبت های منفی دیگران به اندازه کافی بد است ، پس تصور کنید شنیدن صدای منفی درونی شما چقدر بدتر است. اگر به خود بگویید که شکست می خورید ؛ مطمئنا شانسی برای شما وجود نخواهد داشت. اما اگر به خود بگویید که می توانید موفق شوید ، شانس بیشتری برای موفقیت دارید. تکنیک های مثبت اندیشی و تمرکز بر‌ روی چاکرا ذهنی ، می تواند پتانسیل شما را برای کسب شانس بیشتر بالا ببرد. با افراد مناسب آشنا شوید ؛ افرادی که شما خود را با آنها احاطه کرده اید ، در روند کسب شانس و اقبال بیشتر تاثیر گذار هستند. آنها نظرات ، شوخ طبعی ها و نقطه نظراتی را ایجاد می کنند که ذهن شما به طور مداوم در معرض آن است ؛ بنابراین مهم است که افراد مثبت اندیش با اهداف و آرزوهای مناسب را دور خود جمع کنید. افرادی که انرژی مثبت دارند ، با دیگران خوب رفتار می کنند و موفقیت دیگران را جشن می گیرند ؛ بهترین افراد برای رفاقت می باشند.

 

مطالب کاربردی :

مدیتیشن چیست؟

مثبت اندیشی 

چاکرا چیست و کجای بدن قرار دارد؟

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

مدیتیشن ماه کامل

چارت تولد

هوروسکوپ

چاکرالوژی

آسترولوژی چیست

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.