X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

خواص سنگ ها بر چاکرا

  • نویسنده : کیوان هجرتی
  • تاریخ نوشته : 2022/09/08
  • تعداد نظر : 0 نظر
خواص سنگ ها بر چاکرا

ما در بدنمان هفت چاکرا داریم که اسم های مختلفی دارند و از طریق این چاکرا می باشد که می توانیم انرژی خودمان را تخلیه کینم.برای این که بتوانیم انرژی بدنمان را آزاد کنیم باید به آن ها رسیدگی کنیم. این چاکراها مرکز انرژی بدن و راه ارتباطی کالبد جسمی و کالبد معنوی ما هستند. میزان توجهی که هر فرد بر روی باز نگه داشتم این چاکراها دارد باعث می شود میزان انرژی و سلامتی فرد نیز بالا برود. در ادامه به توضیح خواص سنگ ها بر چاکرا می پردازیم.

مطلب پیشنهادی : مثبت اندیشی

خواص استفاده از سنگ چاکرا چیست؟

با استفاده از مدیتیشن و سنگ های این چاکراها شما میتوانید انرژی بدن خودتان را آزاد کنید. معمولا هم عوامل درونی و هم عوامل بیرونی باعث باز یا بسته بودن این چاکراها تاثیر گذار می باشد یکی از این عوامل سنگ ها هفت چاکرا می باشد. خواص سنگ ها بر چاکرا تأثیر مثبتی را در تقویت انرژی و عملکرد چاکراها دارند.


استفاده از این هفت سنگ باعث می شود که به درک احساسات و عواطف دیگران کمک می کند، سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند. باعث تصفیه خون در بدن شما می شود. فشار خون شما را کاهش می دهد، التهاب ها ی پوست را شما را تسکین می دهند و همچنین باعث خنک شدن پوست شما می شود. باعث می شود که حالت های بی خوابی ، سرگیجه و افسردگی در شما کاهش پیدا کند و سیستم تنفسی و عصبی شما بهبود پیدا کند. تنظیم کننده غده تیروئید می باشد، باعث خودشناسی در شما می شود. در برابر حملات روانی از شما حفاظت می کند. افزایش قدرت بدنی و درک و روشنی نسبت به سایر افراد در شما ایجاد می شود. باعث مثبت اندیشی در شما می شود.

مطب پیشنهادی : چاکرالوژی

آسترولوژی چه تاثیری بر چاکراها دارد؟

آسترولوژی یک علم قدیمی در مورد ستارگان، سیارات، خورشید و اجرام فلکی می باشد و ارتباط آن ها با انسان و زمان دقیق هر فرد نیز با این قضیه در ارتباط می باشد. با مطالعه دقیق در مورد زمان دقیق تولد هر فرد و جایگاه ستارگان، سیارات و خورشید در زمان تولد فرد می توان پی به شخصیت فرد برد. این علم در کشورهایی مانند چین، هند برای پیشگویی وقایع کره زمین و یونان و روم به وسیله هوروسکوپ برای کشف شخصیت های مختلف افراد و وقایع تاثیر گرفته از این موقعیت های این اجسام بر روی افراد استفاده شده است.
با کمک Astrology ، افرادی که می توانند این موارد را تفسیر کنند می توانند چارت تولد افراد را نیز تفسیر کنند و با کمک این چارت ها می توان از حقایق بزرگ زندگی هر فرد اطلاعات قابل توجه کسب کرد. زمانی که چارت ها تفسیر می شود می توانید تمامی تصمیم های مهم زندگی تان را کشف کنید. در این چارت شما می توانید نتایج مهمی مانند نکات ازدواج، تحصیل، استعداد و کار و مالی خودتان را بررسی کنید.
همچنین دیگر اطلاعات مهمی که می تواند از طریق چارت کسب کرد چارت و هوروسکوپ ازدواج می باشد. با کمک این چارت شما می توانید متوجه شویدکه چه زمانی ازدواج می کنید آیا ازدواج شما مناسب می باشد یا خیر و چه فردی مناسب شما است و شخصیت شما با چه شخصیت مناسب می باشد. این چارت به شما نشان می دهد که سیاره زندگی هر شخصی کیست و براساس آن می توان گفت چارت احساس موفقی خواهد داشت یا خیر. چارت احساسی یک مسیر کاملا مشخص و درستی را برای شما مشخص می کند و به افراد سیگنال می دهد که روابط عاشقانه خودشان را در چه مسیری پیش ببرند.


در خواص سنگ ها بر چاکرا آمده است که،از این سنگ های هفت چاکرا می توانید به عنوان یک ابزار یا یک اکسیر بسیار قوی برای تاثیر گذاری قوی بر روی معنویات و جسم خودتان در نظر بگیرید.برای این که بتوانید چاکراهای خودتان را باز کنید بهتر است این سنگ ها را به همراه داشته باشید سپس به این صورت که پاهایتان از هم فاصله داشته باشد و برای چند ثانیه عضلاتتان را منقبض کردهو اگر تنها هستید فریاد زده و یا کاری کنید که ریه هایتان خالی شود سپس این کار را چندین مرتبه تکرار کنید تا حالتان خوب شود. این سنگ ها را باید به گونه با خود ببرید که انگار از کالبد و جسم خودتان هستند.
برای این که این سنگ ها سالم و تمیز باقی بمانند بهتر است که آن ها را مواد شوینده و شیمیایی دور نگه دارید . بعضی از سنگ ها مقاوت بالایی دارند اما ممکن است بعضی دیگر زودتر آسیب ببینند. همچنین شما می توانید سنگتان را بر زیر آب های روان مثل جوی، آب شیر و رودخانه قرار دهید. این کار را بهتر است هر روز انجام دهید تا انرژی آن ها تخلیه شود.

مطب پیشنهادی : مدیتیشن در ماه کامل

تحلیل و بررسی آسترولوژی ازدواج

باید در نظر بگیرید چارت که تهیه می کنید دقیق باشد،که اگر این چارت را با ابزار دقیق و خاص به دست نیاورید ممکن است اطلاعات درست و مرتبط با خودتان را کسب نکنید. ستارگان و سیارات دائما در حال حرکت هستند و همین دلیل باعث می شود که تبادل انرژی در چارت های ازدواج و احساسی زیادتر شود. فردی که می خواهد این چارت های را تفسیر کند باید اطلاعات دقیق و تفسیر درست بدست بیاورد، وگرنه هوروسکوپ ازدواج دقیقی نمی شود.در این محتوا در مورد این که چاکرا چیست و برای باز کردن چاکرا ها چه باید کرد پرداخته ایم هم چنین در مورد مزایای هفت سنگ چاکرا و مدیتیشن اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دادیم.

مطالب کاربردی :

چارت ازدواج

چارت احساسی

چارت ترانزیت

چارت تولد

هوروسکوپ

آسترولوژی چیست؟

چاکرادرمانی

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *