X

عزیزان لطفا موقع خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنند .


دوستان عزیز لطفا پس از خرید به حساب کاربری خود رفته و در قسمت دانلود ها فایلهای خود را اجرا و یا دانلود کنید. درصورت بروز مشکل با صبر وحوصله با مدیر سایت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید، تا رفع شدن مشکل صبور باشید.

هوروسکوپ چیست؟

  • نویسنده : کیوان هجرتی
  • تاریخ نوشته : 2022/09/14
  • تعداد نظر : 0 نظر

در علم طالع بینی و آسترولوژی ، نموداری از آسمان ها است که موقعیت های نسبی خورشید ، ماه ، سیارات و نشانه های صعودی و نیمه بهشتی زودیاک را در یک لحظه خاص از زمان نشان می دهد. فال یا هوروسکوپ ، برای ارائه اطلاعات در مورد زمان حال و پیش بینی رویدادهای آینده استفاده می شود. اینکه هوروسکوپ چیست و چه تاثیری بر زندگی ما دارد ، سوالی است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند. این مطابق با این باور است که هر جرم آسمانی ، ویژگی اساطیری خاص خود را دارد که بر اساس رابطه هندسی آن با سایر اجرام آسمانی در یک لحظه معین تغییر یافته است. همه چیز در کیهان که به هم مرتبط هستند و این اجسام ، به ویژه بر نوزادان تاثیر می گذارند. در علم طالع بینی ، زندگی افراد ​​معمولاً با دایره ای که به دوازده تقاطع تقسیم می شود نشان داده می شود که خانه نامیده می شود. به هر یک از این خانه ها ، چندین بخش از زندگی انسانی مانند ثروت یا ازدواج اختصاص داده شده است. گفته می شود سیاره ای که در یک خانه خاص قرار می گیرد ، بر مسائل مربوط به آن خانه تأثیر می گذارد.

هوروسکوپ بنفش

 

مطلب پیشنهادی : آسترولوژی چیست

 

ریشه هوروسکوپ از کجاست ؟

ریشه هوروسکوپ از کجاست ؟ هوروسکوپ یا طالع بینی ، یک سیستم باستانی و ارزشمند برای درک جهان طبیعی و جایگاه ما در آن است که ریشه در بین النهرین ، چین ، مصر و یونان دارد. احتمالا تا به حال شنیده اید که افرادی به شما توصیه می‌ کنند امروز «با تغییرات نجنگید» یا «با جریان حرکت کنید» ، این به چه معناست ؟ این افراد حتی از طرف مردم و دینداران واقعی مورد ارزش شمرده نمی شوند. بنابراین ، کمی تعجب آور است که آنها در بین همه افراد محبوب باقی می مانند. طالع بینی معتقد است که جهان طبیعی و انسان های در آن ، تحت تاثیر حرکات خورشید ، ماه و ستارگان از طریق آسمان ها قرار می گیریم و اینکه ما که هستیم ، بر اساس موقعیت دقیق این اجرام آسمانی در زمان تولد ما شکل می گیرد. بنابراین ، نمودار ستارگان ناتال ، آسمان را در تاریخ و زمان دقیق تولد (چارت تولد) نشان می‌ دهد و اخترشناس به کمک آن ، ویژگی‌ های شخصیتی و پیش‌ بینی ها را انجام می دهد.

 

بیشتر بخوانید : مدیتیشن 

بیشتر بخوانید : چاکرا (چاکرالوژی)

روش کار هوروسکوپ چیست

اگر می خواهید بدانید که روش کار هوروسکوپ چیست ، با ما همراه شوید. هوروسکوپ ، مطالعه تأثیری است که اجرام کیهانی دوردست (معمولاً ستارگان و سیارات) ، بر زندگی انسان ها دارند. گفته می شود که موقعیت خورشید ، ستارگان ، ماه و سیارات در زمان تولد افراد ، شخصیت آنها را شکل میدهد ، روابط عاشقانه آنها را تحت تاثیر قرار می دهد و ثروت اقتصادی آنها را پیش بینی می کند. آنچه بیشتر مردم در مورد طالع بینی میدانند “نشانه” آنهاست که به یکی از دوازده صور فلکی زودیاک اشاره دارد. این احتمالاً ساده ترین شکل هوروسکوپ است ، زیرا برای ایجاد یک طالع بینی علامت خورشید به چیزی بیش از تاریخ تولد کسی نیاز نیست. بسیاری از اخترشناسان به شما خواهند گفت که این شکل از طالع بینی آنقدر ساده است که نتایج بسیار محدودی به همراه دارد. برای دستیابی به خوانش دقیق تر ، افراد فعال و خبره در این زمینه ، بررسی می کنند تا ببینند هر سیاره در زمان تولد در چه علامتی بوده است. سیارات و نشانه‌ ها با عناصر دیگر مانند خانه‌ ها و زوایا ترکیب می‌شوند تا نمایه‌ ای پیچیده و اغلب بسیار خاص از شخصیت ، زندگی و چشم‌ انداز آینده سوژه را تشکیل دهند. هیچ نظریه یا عمل واحدی در مورد طالع بینی وجود ندارد. فرهنگ های باستانی همگی اشکال خاص خود را داشتند که برخی از آنها با هم ترکیب شده و به طالع بینی رایج غربی امروزی تبدیل شدند. فرهنگ های شرقی به تمرین اشکال خاص خود از طالع بینی ادامه می دهند که طالع بینی چینی ، ودایی و تبتی از معروف ترین آنها هستند.

 

بیشتر بخوانید : هوروسکوپ ازدواج

بیشتر بخوانید : مدیتیشن ماه کامل

انواع هوروسکوپ و کاربرد های آن

حتی در هوروسکوپ غربی ، روش ها و فلسفه های گوناگونی قابل توجهی وجود دارد. برخی طالع بینی (هوروسکوپ) را بر نتیجه نهایی تقسیم می کنند. در قسمت زیر ، انواع هوروسکوپ و کاربرد های آن آورده شده است ؛

● طالع بینی جهانی ؛ برای بررسی رویدادهای جهان و پیش بینی در مورد امور ملی ، جنگ ها و اقتصاد استفاده می شود.
● طالع بینی پرسشی ؛ این شاخه را می توان بیشتر تقسیم کرد ، اما به طور کلی به طالع بینی اطلاق می شود که به دنبال پیش بینی یا تجزیه و تحلیل خاص در مورد اهداف یا رویداد های موضوع در زندگی سوژه است.
● طالع بینی ناتال ؛ این همان چیزی است که اکثر مردم هنگام فکر کردن به طالع بینی به آن فکر می کنند. طالع بینی ناتال به دنبال پیش بینی و تجزیه و تحلیل بر اساس تاریخ تولد یک فرد است. این بر اساس این ایده است که هر چیزی که برای چیزی اتفاق می افتد در همان ابتدای آن چیز بیان می شود ، که گاهی اوقات به عنوان قانون آغاز شناخته می شود.

 

تفاوت آسترولوژی و هوروسکوپ

آیا می دانید تفاوت آسترولوژی و هوروسکوپ چیست ؟ حدس می‌ زنم که شما با هوروسکوپ بیشتر آشنا هستید ؛ زیرا اینترنت و مطالب چاپی ، اغلب صحبت‌ ها یا بخش‌ هایی درباره فال‌ خوانی‌ های روزانه یا معمولی دارند. طبق تعریف ، “آسترولوژی” بیشتر مطالعه موقعیت اجرام آسمانی در آسمان است. به این معنا ، بسیاری آن را نوعی علم یا شبه علم می دانند. برخی از متخصصان طالع بینی نیز ، آن را به عنوان نوعی اعتقاد ، بر این نکته تاکید می کنند که موقعیت های سیاره ای فوق الذکر تاثیرات مستقیمی بر توسعه امور انسانی و وقوع پدیده های طبیعی زمینی دارد. در واقع انواع مختلفی از طالع بینی وجود دارد. رایج ترین شکل احتمالاً طالع بینی غربی و چینی است. علاوه بر این ، دیگران طالع بینی را نسخه منسوخ نجوم امروزی تفسیر می کنند. نجومی که امروزه می شناسیم ، در واقع از یکی از دو بخش اصلی طالع بینی باستانی که طالع بینی horary گرفته شده است. این تقسیم بندی ، حرکت اجسام آسمانی را اندازه گیری می کند. این امر بعداً برای ایجاد طالع بینی دیگر ، که به دلیل استفاده از آن در جستجوی روند ها و ارائه پیش بینی ها (بیشتر به هوروسکوپ) معروف است (حتی تا به امروز) مهم شد.

مطلب پیشنهادی : چارت ترانزیت

تفاوت آسترولوژی و هوروسکوپ

هوروسکوپ از نظر ریشه‌ شناسی

هوروسکوپ ، یک نمودار یا نمایش گرافیکی از آسمان است. این نمودار ، موقعیت سیارات و علائم زودیاک را نشان می دهد و توسط علاقه مندان به فال در محاسبه تولد و هنر پیشگویی رویداد های آینده زندگی استفاده می شود. با هدایت چنین رفتاری ، می توان به فرد توصیه کرد که در یک رفتار خاص عمل کند تا روز خود را بهتر کند. برخی در مورد اهمیت هوروسکوپ بحث می کنند زیرا مطالعات متعددی برای تایید اعتبار آنها انجام شده است تا مشخص شود که اکثر آنها ( نه همه) نادرست بودند. هوروسکوپ از نظر ریشه‌ شناسی ، از یک اصطلاح یونانی «هوروسکوپوس» گرفته شده است و می‌ تواند به «نگاه کردن به ساعت‌ ها» ترجمه شود. این بسیار با طالع بینی مرتبط است زیرا طبق تعریف آن ، از مفهوم طالع بینی در موقعیت های سیاره ای در سراسر فضا استفاده می کند. وقتی طالع بینی را می خوانید ، در نهایت به اعماق تاثیر کهکشان بر زندگی خود خواهید رسید. با این حال ، اگر هوروسکوپ را مطالعه کنید ، همیشه تضمین نمی شود که تمام نقاط کانونی طالع بینی را یاد بگیرید.

 

مطلب پیشنهادی: چارت ازدواج

 

هوروسکوپ علم است یا شبه علم ؟

هوروسکوپ علم است یا شبه علم ؟ هوروسکوپ ، شبه علمی تلقی می شود که معتقد است ، موقعیت سیارات در فضا تا حدی بر امور انسان و پدیده های طبیعی زمین تاثیر می گذارد. طالع بینی بیشتر یک نمودار است که از مفاهیم طالع بینی استفاده می کند. این روش ، به عنوان راهنما برای مردم در مورد نحوه عمل یا رفتار آنها عمل می کنند و تا حدی ، به پیشگویی بخشی از آینده فرد نیز کمک می کند. برخی نسبت به استفاده و اعتبار هوروسکوپ شک دارند. در واقع هوروسکوپ ، هر انسانی را بیانگر ترکیبات منحصر به فرد اجسام سیاره ای در یک زمان خاص در کیهان می داند. سیارات باعث برهم‌ کنش انرژی‌ های آسمانی می‌ شود که به نظر می‌ رسد در انسان آشکار می‌ شود. از این رو ، اخترشناسان درباره اجرام و رویداد های کیهانی مختلف در کیهان مطالعه می کنند تا همبستگی بین انرژی محبوس شده در بدن انسان و کیهان وسیع را درک کنند. بنابراین اخترشناسان از طریق سال‌ ها مطالعه ، می‌ توانند نوع انرژی موجود در یک فرد را تجسم کنند. این روش می تواند از طریق پیشنهادات درمان های مختلف ، به بهبود فرد کمک کند.

هوروسکوپ

زودیاک و نقش آن در هوروسکوپ

زودیاک و نقش آن در هوروسکوپ چیست ؟ زودیاک دایره بزرگی است که نشان دهنده مسیر حرکت سیارات در کیهان است و این دایره ۳۶۰ درجه به ۱۲ قسمت مساوی تقسیم می شود که علائم زودیاک یا Rasis نامیده می شود. هر نشانه توسط یک گرا یا سیاره ای اداره می شود که ادعای مالکیت بر آن را دارد. هوروسکوپ را می توان توسط یک فالگیر و بر اساس علامت خورشید فرد و موقعیت سیارات محاسبه کرد. این قرائت های طالع بینی در هر یک از دوازده علامت زودیاک متفاوت است ؛ زیرا تاریخ تولد آنها متفاوت است. در حالی که پیش‌ بینی‌ ها همیشه برای همه یکسان نخواهد بود ، اما همچنان می‌ توانند به هر کسی کمک کنند. این پیش‌ بینی‌ ها در مورد آینده ، راهنما های جذابی هستند که می‌ توانند از طرق مختلف ، برای خوانندگان مفید باشند. بسیاری از افراد برای شناسایی علائم هوروسکوپ خود ، می خواهند به نمودار تولد خود نگاهی بیندازند ؛ اما خواندن فال به مراتب بهتر از دانستن علامت زودیاک خود به تنهایی است.

 

آیا هوروسکوپ حقیقی است

شما نمی توانید همه را مجبور کنید که به پیش بینی ها اعتقاد داشته باشند. اما بنظر شما آیا هوروسکوپ حقیقی است ؟ همه ما این آزادی را داریم که به حقایق پایبند باشیم و به آنچه می خواهیم ایمان داشته باشیم. با این حال ، با دیدن علائم و یادگیری برخی از اخبار خوب ، به خصوص در زمان‌های بد ، همه چیز می‌تواند تغییر کند. هوروسکوپ ، می تواند افراد را تشویق کند که علیرغم آنچه که دارند خوش بین بمانند. در لحظات سخت زندگی ، یک امید کوچک می تواند روحیه افراد را بالا ببرد و آنها را از تسلیم شدن باز دارد. علاوه بر این ، همچنین می تواند قدرت و سرنخ هایی از آنچه باید برای غلبه بر موانع خود انجام دهید ، به شما بدهد. داشتن راهنما های کیهانی برای کمک به شما ، در واقع یک چیز باور نکردنی است. اگر به دنبال هوروسکوپ روزانه هستید ، می توانید به سایت های معتبر و یا افراد خبره مراجعه کنید.

 

 

نظرات کاربران

0نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *